Problem sa zvukom na Asus P8H67

poruka: 2
|
čitano: 570
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvukom na Asus P8H67-M LX pločom

Asus P8H67-M LX je vremešna ploča koja još uvijek fino radi i vrti Intel i7-3770 sa 16 GB DDR3. U portovima se nalaze ne neke posebne slušalice (Marvo H8630) koje se rijetko isključuju da bih priključio zvučnike. U proteklih nekih mjesec dana, kad iskopčam slušalice i vratim ih nazad u portove matične, onaj Realtekov HD Manager mi dosađuje svako 1-2 minuta "uključio si" ili "isključio si" bez nekog posebnog razloga, iako i kabeli i slušalice miruju! . Kad toga nema slušalice sasvim lijepo rade za uloženi novac. To se dešava bez obzira da li su u uporabi kroz igru ili aplikaciju ili je Win "u leeru". Čini mi se da ništa gore nema nego kad u PUBGm u tijeku paljbe iskoči onaj HD manadžer i prekrije cijeli ekran!  I dok ja klik tu da zatvorim prozor - i mene upokoje, pa haj' opet u lobby. To se dešava nekih sat-dva vremena i onda problem nestane kao što je i naišao... ima li neko ideju? 

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa zvukom na Asus P8H67

Ista stvar kod mene. Rasklimao se utor i moš se j***, vjerojatno onaj zubac unutra ne ostvaruje dobar kontakt.

Kopčaj na prednji port ili prenamjeni jedan od drugih ulaza/izlaza da bude audio out putem te realtek aplikacije.

 

Pretpostavljam da je do zuba jer na Hackintoshu mogu fiksno odabrati koji je izlaz bez auto-detecta i radi bez problema.

 

 

Edit: Riješio sam to lemilicom. Spojio sam sense pin i gnd pa zvučna sad misli da je cijelo vrijeme nešto uštekano.

Ne bi trebao biti problem jer cijelo vrijeme i je nešto uštekano, a kad se neki drugi output pojavi Windows tako i onako prebaci na njega.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2019 22:43 (Alkaline).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice