Problemi s kompom(opet)

poruka: 4
|
čitano: 1.228
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Problemi s kompom(opet)

Pozdrav

Prije otprilike mjesec dana sam imao problem sa pregrijavanjem kompa, promijenio sam pastu na procesoru, temperature su se smirile i sve je bilo ok nekih mjesec dana međutim prije par dana su ponovno počeli problemi.Ponekad komp zablokira, zamrzne slika na monitoru, ali ventilatori i dalje rade, ponekad se sam restarta, ponekad se slika na monitoru zacrni a ventialtori nastave raditit a ponekad bude BSOD.Sve od navedenog se dogodilo više puta u nekih desetak dana.Zanima me dali je u pitanju neki manji problem ili je komp spreman za vječna lovišta(Komp je inače star 6 godina i u zadnje vrijeme su problemi sve češći).

Unaprijed hvala na odgovoru.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problemi s kompom(opet)
crocop122 kaže...

Pozdrav

Prije otprilike mjesec dana sam imao problem sa pregrijavanjem kompa, promijenio sam pastu na procesoru, temperature su se smirile i sve je bilo ok nekih mjesec dana međutim prije par dana su ponovno počeli problemi.Ponekad komp zablokira, zamrzne slika na monitoru, ali ventilatori i dalje rade, ponekad se sam restarta, ponekad se slika na monitoru zacrni a ventialtori nastave raditit a ponekad bude BSOD.Sve od navedenog se dogodilo više puta u nekih desetak dana.Zanima me dali je u pitanju neki manji problem ili je komp spreman za vječna lovišta(Komp je inače star 6 godina i u zadnje vrijeme su problemi sve češći).

Unaprijed hvala na odgovoru.

Testiraj HDD programom HD Tune, slikaj karticu Health i odradi Error Scan, ali pazi da ne budeQuick. Također slikaj.

Nakon toga testiraj memoriju pločicu po pločicu 8 passova Memtest86+ programom.

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s kompom(opet)

Hvala na odgovoru i sorry sto mi je trebalo puno za napravit ovo.

Uglavnom HD tune error scan sam napravio i nije bio quick, nije naslo problem, sve kucice su bile zelene, ali nisam uspio slikat jer nisam bio kuci kad se test zavrsio.Mem test prosao bez gresaka.

14 godina
offline
Problemi s kompom(opet)

Pokreni ovo. Na desktopu će ti bit zip s današnjim datumom. To uploadaj nekud i pošalji mi link.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice