Problemi s videom

poruka: 13
|
čitano: 1.713
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Problemi s videom

Chrome, Firefox i Opera mi ne otvaraju video na fejsu, novinama itd . Na You tube nešta radi a nešta ne radi . Edge otvara sve bez problema ? Prvo sam tražio i brisao viruse itd, onda sam windows 10 resetirao a sada sam ga na čisto instalirao i sve je ostalo isto . Nisam siguran da sam ovaj problem morao staviti pod hardver, možda pod softver ???????' Imam dosta staru grafičku Ati Radeon HD 4600 . Možda ju treba očistiti a možda baciti :) Ali kako na Edge radi bez problema ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problemi s videom

...slična stvar i kod mene. Na Operi štekaju video klipovi koji nisu na Youtubeu a i oni poneki. Međutim Chrome i Edge ih uredno vrte!!! Grafika Ati Radeon HD 3870.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problemi s videom

Možda su nam grafičke preslabe za nove browsere ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problemi s videom

možda su browser i prejaki .. :) ili su u šumici.

-problem je soft, standardi, izmjene.. npr promijeni opciju hw akceleracije pa vidi.. (dok logikom-dedukcijom možeš zaključiti da nije hw uzrok nego konkretni browser(i).. i to ne u svim kombinacijama, jer nekome/drugome radi.

mučiti se (re)installom OSa, zbog yt-browsera.. strašno, treba biti praktičan, ponekad i strpljiv (pa za koji dan možda proradi, nakon nekog patcha..).

 

-post ispod, na dobrom tragu.. ali zašto bi to radio antivirus.. (tad bi radio na nivou OSa, blokirao bi i edge) vjerojatniji je sam chrome, već 2 tjedna je aktivan googleov addblock, možda početni problemi..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.2.2018 19:42 (ihush).
12 godina
offline
Re: Problemi s videom

Meni su na Chromeu i Firefoxu stekale video reklame,na Edgeu nisu,antivirus mi je blokao reklame!

Mozda je isti problem u pitanju?

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
14 godina
offline
Re: Problemi s videom

Nije bila muka jer sam to trebao već odavno napraviti pa rekoh idem to odmah odraditi. Ajde bumo malo pričekali pa vidili kak veliju slepci :)

14 godina
offline
Problemi s videom

Koliko sam skužio ,meni je to od zadnjeg ažuriranja Opere. Prije je sve bilo OK.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problemi s videom

Meni je prvo Chrome prestao onda sam instalirao Firefox pa je on prestao a onda sam instalirao Operu i ona je koji dan radila i onda ona prestala. Jedino Edge radi stalno OK

15 godina
offline
Re: Problemi s videom

i ie11..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: Problemi s videom

IE 11 radi super

7 godina
protjeran
offline
Re: Problemi s videom

Probaj Vivaldi.

 

Makar je IE i Edge i dalje za stariji Hardware zakon.

14 godina
offline
Problemi s videom

Chrome, Firefox i Opera se isto ponašaju sa flashom ili bez, ne reproduciraju video

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problemi s videom

Sad i Chrome...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice