Pucanje tekstura pri zahtjevnim 3d aplikacijama

poruka: 6
|
čitano: 2.242
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Pucanje tekstura pri zahtjevnim 3d aplikacijama

Pozdrav.

 

Prošli tjedan sam kupio novo računalo (Moj PC). Sinoć mi se pojavio jedan problem, naime u sred igre su počele pucat teksture(slike).

Nakon resetiranja računala pojavila se obavijest u kojoj stoji da je grafički driver prestao funkcionirati i da je isti resetiran. No nakon ponovnog pokretanja igre stvar je ista. Problem se ponavlja u svakoj zahtjevnoj 3d aplikaciji.

Probao sam reinstalirati drivere, reinstalirati OS. No međutim ništa nije pomoglo.

Grafička kartica je MSI GTX560 Ti twin frozn kupljena u ADM-u u srijedu.

 

Molim vas za pomoć

 

1 1
2 2
3 3
4 4
5 5
eQuanimity, Dogs Of War, Lan Wars
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.3.2011 17:55 (blackdevil).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pucanje tekstura pri zahtjevnim 3d aplikacijama

Probao reinstall drajvera? A prije toga cleanup starih?

 

Sad vidio da jesi... A jesi zadnje drajvere stavio?

3D dizajner
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.3.2011 18:04 (Minoza).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pucanje tekstura pri zahtjevnim 3d aplikacijam

da probao sam. očistio sa driver sweaperom iz safe moda i puknuo nove gore, čak sam probao i one koje su došli sa grafičkom. Nije pomoglo.

eQuanimity, Dogs Of War, Lan Wars
14 godina
protjeran
offline
Re: Pucanje tekstura pri zahtjevnim 3d aplikacijam
blackdevil kaže...

da probao sam. očistio sa driver sweaperom iz safe moda i puknuo nove gore, čak sam probao i one koje su došli sa grafičkom. Nije pomoglo.

Jesi probao postavke prvo staviti na obični VGA mod,tada deinstalirati sve druge drivere,restartati i onda na "friško" instalirati one uz karticu(ili najnovije)

16 godina
offline
Re: Pucanje tekstura pri zahtjevnim 3d aplikacijam
linuxjuzer kaže...
blackdevil kaže...

 

Jesi probao postavke prvo staviti na obični VGA mod,tada deinstalirati sve druge drivere,restartati i onda na "friško" instalirati one uz karticu(ili najnovije)

jesam, kad to nije pomoglo onda sam nabacio čistu instalaciju windowsa. Ni to nije pomoglo. Ponestalo mi je ideja, ne znam više šta da probam

eQuanimity, Dogs Of War, Lan Wars
14 godina
protjeran
offline
Re: Pucanje tekstura pri zahtjevnim 3d aplikacijam
blackdevil kaže...

jesam, kad to nije pomoglo onda sam nabacio čistu instalaciju windowsa. Ni to nije pomoglo. Ponestalo mi je ideja, ne znam više šta da probam

Pa da je staviš u neki drugi komp,čisto da provjeriš jel ispravna...probaj drivere uz karticu i najnovije sa net-a...ako radi ok,onda joj ne paše nešto  utvojoj kofiguraciji...ako i tamo pravi ista sran*a onda je nosi na zamjenu...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice