R9 290x problem sa crossfireX

poruka: 40
|
čitano: 5.130
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
R9 290x problem sa crossfireX

Dobar dan,ovo nije nikaki feik post ili tako nesto trebam pomoc e jako sam zabrinut dao 20k kn za pc a da nesto nije uredu!Sad ajmo prijeci na stvar.Znaci igram cod2 to me prijatelj nagovorio da testam samo fps i ono 1000fpsa nece locak a ima i7 4770k i r9 290x dvije znaci koje su u crossfire e sad jeli to do igre ili do mog pca,i jos jedan problem u AMD Catalyst pise ovako AMD crossfireX i pise Enable.I da neki program koji skinem sa neta mi neprepoznaju drugu grafu samo jednu i sad kako da zanam dali rade obadvije e ovo je OWERKILL za bilo koju igru :) DACU SLIKE OD PCA AKO MI NEVJERUJET!!! I AJD AK NEKO ZNA RIJESI TAJ PROBLEM ;)

Moj PC  
0 7 hvala 0
13 godina
offline
Re: R9 290x problem sa crossfireX
technox1 kaže...

Dobar dan,ovo nije nikaki feik post ili tako nesto trebam pomoc e jako sam zabrinut dao 20k kn za pc a da nesto nije uredu!Sad ajmo prijeci na stvar.Znaci igram cod2 to me prijatelj nagovorio da testam samo fps i ono 1000fpsa nece locak a ima i7 4770k i r9 290x dvije znaci koje su u crossfire e sad jeli to do igre ili do mog pca,i jos jedan problem u AMD Catalyst pise ovako AMD crossfireX i pise Enable.I da neki program koji skinem sa neta mi neprepoznaju drugu grafu samo jednu i sad kako da zanam dali rade obadvije e ovo je OVERKILL za bilo koju igru :) DACU SLIKE OD PCA AKO MI NEVJERUJET!!! I AJD AK NEKO ZNA RIJESI TAJ PROBLEM ;)

To je do igre, ako te tješi ni ja ni na jednom od mojih pc-eva nemogu na cod2 1000 fps da stoji kao zakucano... Neznam u cemu je problem ako nemozes igrati na 1000fps, 60fps je sasvim u redu za sve igre, a za cod2 125,250,333 ako bas hoces neke glitcheve radit.

Never let a computer know you are in a hurry.
11 godina
neaktivan
offline
Re: R9 290x problem sa crossfireX
technox1 kaže...

Dobar dan,ovo nije nikaki feik post ili tako nesto trebam pomoc e jako sam zabrinut dao 20k kn za pc a da nesto nije uredu!Sad ajmo prijeci na stvar.Znaci igram cod2 to me prijatelj nagovorio da testam samo fps i ono 1000fpsa nece locak a ima i7 4770k i r9 290x dvije znaci koje su u crossfire e sad jeli to do igre ili do mog pca,i jos jedan problem u AMD Catalyst pise ovako AMD crossfireX i pise Enable.I da neki program koji skinem sa neta mi neprepoznaju drugu grafu samo jednu i sad kako da zanam dali rade obadvije e ovo je OWERKILL za bilo koju igru :) DACU SLIKE OD PCA AKO MI NEVJERUJET!!! I AJD AK NEKO ZNA RIJESI TAJ PROBLEM ;)

 

CoD2 i CoD4 su veoma stare igre, noviji hardware nema uvjek željeni efekat. Ja na cod4 ne mogu imat lockanih 1000fps a gpu usage mi 30% a cpu 60tak procenata na prvoj jezgri, na drugima još manje.

9 godina
neaktivan
offline
R9 290x problem sa crossfireX

A kako da provjerim dali rade obadvije kad igram nesto?

Moj PC  
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: R9 290x problem sa crossfireX

A de mi reci koliko bi na 1080p na ultra bf4 treao imati fpsa?

9 godina
neaktivan
offline
R9 290x problem sa crossfireX
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2014 13:04 (technox1).
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: R9 290x problem sa crossfireX
technox1 kaže...

Pc od 20k, ali zato je kamera nokia 3310 {#}

13 godina
offline
Re: R9 290x problem sa crossfireX
technox1 kaže...

Malo neuredno iznutra, a o kameri da ne govorimo... :P

{#}

Never let a computer know you are in a hurry.
9 godina
neaktivan
offline
R9 290x problem sa crossfireX

J*bo kameru,bitan je pc  ;)

Moj PC  
0 3 hvala 0
11 godina
online
Re: R9 290x problem sa crossfireX
technox1 kaže...

J*bo kameru,bitan je pc  ;)

onda si to mogao i oslikat vodenim bojicama, bolje bi se moglo raspoznat što je što

9 godina
neaktivan
offline
R9 290x problem sa crossfireX

Za 2 mj jos 2grafe ;)

Moj PC  
0 5 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: R9 290x problem sa crossfireX
technox1 kaže...

Za 2 mj jos 2grafe ;)

čemu jos dvije, za cod2? inace quad sli/cfx ide s x79 cipsetom!{#} ploca s 32faze? kaj ide overklok na 7ghz??{#} marko koliko ti je godina?

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2014 20:48 (Stjepanj).
15 godina
offline
R9 290x problem sa crossfireX

{#}{#}{#}{#}{#}Čitam i ne mogu vjerovati!!!

Moj PC  
4 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: R9 290x problem sa crossfireX
Izzy kaže...

{#}{#}{#}{#}{#}Čitam i ne mogu vjerovati!!!

Ja sam dva put čitati morao, još nisam sve shvatio, budem morao još jednom. {#}

technox1 kaže...

Za 2 mj jos 2grafe ;)

Ti dečko prvo nisi normalan, a drugo imaš očito toliko para pa ne znaš gdje ćeš s njima.

Ali kako je netko rekao, za tako nešto imaš krivi socket.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2014 21:05 (Valentin17).
13 godina
offline
R9 290x problem sa crossfireX

Haha ovo postaje zanimljivije svaki put kad pogledam temu. Kakve jos 2 graficke kartice? Za što ces ih koristiti? za cod2? {#} 

Za high end pc siguno trebas ici na 2011 socket...

Never let a computer know you are in a hurry.
 
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: R9 290x problem sa crossfireX
technox1 kaže...

A kako da provjerim dali rade obadvije kad igram nesto?

 

Imaš programe tipa msi afterburner gdje možeš provjerit GPU USAGE (iskorištenost grafičke). Mislim da CoD2 ne podržava SLI/CF dok u CoD4 moraš pod Options>Graphics>Dual video cards i to prebacit na YES (default je na NO). U tim igrama SLI/CF ti nije potreban zbog razloga koje sam već naveo par postova iznad. Tvoja grafa je 40tak procenata jača od moje a moja je u CoD4 na najvećim postavkama i otključanom FPSu iskorištena 30%.

 

U BF4 (KAO I SVAKOJ DRUGOJ IGRI, pa bogte imaš komp od 20k kuna, misliš da postoji igra koju ne možeš na max postavkama i 60fpsa izgurat) na ultra ćeš sigurno imat 60fpsa.

11 godina
online
R9 290x problem sa crossfireX

evo da ja sad imam trgovinu pc dijelovima tužio bih vas do iznemoglosti... {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: R9 290x problem sa crossfireX

Ma gledam po YouTube da likovi na r9 290x u crossfire ide i do 200fpsa na 1080p i ultra sve.A cudime me kako ne mogu u codu2 1000lock znaci to je do te igre  e tako?

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2014 23:43 (technox1).
11 godina
offline
R9 290x problem sa crossfireX

aj ti objasni nama zasto tebe zanimaju hebeni FPS-ovi kad vise od 60 max 120 slicica nemozes imati ako imas takav monitor...da pokazes da imas najveca "muda" medju drustvom i to jos u hebenom cod2 kojeg mozes igrati sa integriranom karticom na ultra ako postoji ta opcija i imat ces sasvim dovoljno za igranje????

 

 

Kolko vidimo iz prilozenog nebavis se nikakvih poslom ili ga nisi naveo, a ocito je tako jer te zanimaju fps-ovi, pa prema tome nema nikakve potrebe za jos dvjie i ove su ti overkill za cod2...

 

 

koristio dvije u CF 290x tri-x al su sada u dva racunala na poslu jer nema potrebe da rade u CF jer nisu tolko zahtjevni poslovi, kad zatreba samo ih spojimo i pici, (sluze necemu) a ovo nabijanje fps-a nedokazujes nista i to jos u cod2...LP

 

Moj PC  
5 0 hvala 2
12 godina
offline
R9 290x problem sa crossfireX

Radije potroši novce na pristojnu kameru {#}

Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
offline
R9 290x problem sa crossfireX

Zamjenim ja svoj komp za tvoj moje tjera cod2 na 500 fps-a na ultra {#}, nego jesi isprobao koliko imaš fps-a kad pobjediš u solitareu pa kad krenu padat karte?

Moj PC  
6 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: R9 290x problem sa crossfireX
Checola kaže...

 nego jesi isprobao koliko imaš fps-a kad pobjediš u solitareu pa kad krenu padat karte?

{#} He he, dobar.

14 godina
offline
Re: R9 290x problem sa crossfireX
technox1 kaže...

A kako da provjerim dali rade obadvije kad igram nesto?

ugasi ULPS u msi afterburneru obavezno

Prodajem Asus Nexus 7
12 godina
online
Re: R9 290x problem sa crossfireX
Checola kaže...

Zamjenim ja svoj komp za tvoj moje tjera cod2 na 500 fps-a na ultra {#}, nego jesi isprobao koliko imaš fps-a kad pobjediš u solitareu pa kad krenu padat karte?

 bi on, ali jbga treba prvo zavrsit solitaire {#}

9 godina
neaktivan
offline
Nisam mogo vjerovat kad sam kreno igrat

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.7.2014 16:59 (technox1).
Moj PC  
0 5 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Nisam mogo vjerovat kad sam kreno igrat
technox1 kaže...

BF4-ide do 200fps a stoji na 130fps,bf3-ide preko 200 sa frapsom,avg je 180fpsa,TitanFall-LETI!!

 

pusti ti bf4, nas zanima cod2???{#} jer ak neide 1000fps neznam cemu taj setup!{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
14 godina
offline
R9 290x problem sa crossfireX

ma pustite vi njega , neka kupi jos 2 karte pa neka pegla cod na 2000 fps-a +   {#}

Prodajem Asus Nexus 7
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
R9 290x problem sa crossfireX

E sad ima jedan veci problem ili to tako mora ipak je ovako sad sam igro bf3 zanci sve ultra nista nisam dirao po konzoli na 1080p,i fps je od 80-130 u mp e to dobro tako sa ovim grafickama ili treba ici vise?

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: R9 290x problem sa crossfireX
technox1 kaže...

E sad ima jedan veci problem ili to tako mora ipak je ovako sad sam igro bf3 zanci sve ultra nista nisam dirao po konzoli na 1080p,i fps je od 80-130 u mp e to dobro tako sa ovim grafickama ili treba ici vise?

kako sad rekao si da imas average od 180....{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
9 godina
neaktivan
offline
R9 290x problem sa crossfireX

Nešto nije bilo uredu SAD ne znam staje ovo se može neko pomoc

Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice