Racunar nece da se upali

poruka: 6
|
čitano: 1.426
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Racunar nece da se upali

Imam problem kad ugasim racunar i kad recimo prenoci ujutru kad hocu da ga upalim on nece da se upali, stisnem power dugme i startuje se pc cuju se ventilatori od vodenog hladjenja i sve vrti ali nista se dalje ne desava, na ploci imam neke lampice koje svjetle prilikom paljenja ali sad te lampice svjetle stalno i pokazuje 00 brojeve i tako stalno dok ne iskljucim kabal od napajanja iz maticne ploce i vratim ponovo i onda se nekad upali i tako radi sve normalno , prije mi se to povremeno desavalo ali mi se sad to desava cesto, zna li neko koji je problem,

 

kongifuracija  

fx8350 procesor

asrock 990fx extreme 4 maticna ploca

zotac 980ti amp extreme edition graficka

120gb ssd

2tb sshd

thermaltake extreme s 3.0 vodeno hladjenje 

napajanje cooler master gx 750w bronze

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 10:00 (gamergtx).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Racunar nece da se upali
gamergtx kaže...

Imam problem kad ugasim racunar i kad recimo prenoci ujutru kad hocu da ga upalim on nece da se upali, stisnem power dugme i startuje se pc cuju se ventilatori od vodenog hladjenja i sve vrti ali nista se dalje ne desava, na ploci imam neke lampice koje svjetle prilikom paljenja ali sad te lampice svjetle stalno i pokazuje 00 brojeve i tako stalno dok ne iskljucim kabal od napajanja iz maticne ploce i vratim ponovo i onda se nekad upali i tako radi sve normalno , prije mi se to povremeno desavalo ali mi se sad to desava cesto, zna li neko koji je problem,

 

kongifuracija  

fx8350 procesor

asrock 990fx extreme 4 maticna ploca

zotac 980ti amp extreme edition graficka

120gb ssd

2tb sshd

thermaltake extreme s 3.0 vodeno hladjenje 

napajanje cooler master gx 750w bronze

 Takve simptome mi je znala davat neispravna matična i neispravan ram. Pregledaj kondenzatore na matičnoj i probaj malo izmješati ram ili još bolje od nekog posudi pločicu ram-a

MISCREATED
7 godina
neaktivan
offline
Re: Racunar nece da se upali

imam dve plocice rama po 4gb i probavao sam mjenjati plocice rama i probavao sam stavljati jedan posebno ali isto se desava sad radi racunar ali kad ga ugasim neko vreme pitanje hocu li ga opet moci normalno upaliti.

10 godina
offline
Re: Racunar nece da se upali
gamergtx kaže...

imam dve plocice rama po 4gb i probavao sam mjenjati plocice rama i probavao sam stavljati jedan posebno ali isto se desava sad radi racunar ali kad ga ugasim neko vreme pitanje hocu li ga opet moci normalno upaliti.

 Onda možeš slobodno otpisat ploču. Moja zadnja AsRock-ica X99 čipsetaje isto tako počela i na kraju se nije dala uopće upalit (srećom imao sam garanciju).

MISCREATED
7 godina
neaktivan
offline
Re: Racunar nece da se upali

a nista joj ja ne mogu dokle radi nek radi kad budem imao para promjenicu i ploci u procesor i ram novi.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Racunar nece da se upali

Nije ploca, rjesio sam problem, tako ako neko bude imao isti problem da zna u buduce sta je problem, napajanje je bio problem, kupio sam novo napajanje i sve radi kako treba, ono proslo napajanje u njemu je neki problem bio, napajanje je bilo coler master gx750W  bronze, probao sam napajanje u drugi racunar i isto tako se desava da zaleti i taj drugi racunar posle nekog vremena, sad sa novim napajanjem nemam nikakav problem.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice