Samsung 2233 problem

poruka: 5
|
čitano: 1.944
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Samsung 2233 problem
Mislim uzeti ovaj monitor od frenda. Ali problem je u tome sta monitor ima problem. Nemoze se zatamniti? Do cega bi to moglo biti i jeli skup popravak ako se uopce moze popravit?

evo ovako to izgleda

http://www.njuskalo.hr/image-bigger/...a-19795848.jpg

http://www.njuskalo.hr/image-bigger/...a-19795817.jpg
veky
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung 2233 problem
ajde dali tko zna jeli skup popravak ili sta? Isao bi po monitor danas pa da se ne zeznem
veky
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung 2233 problem

Linkovi ne rade.

-ako ti je frend,i ako veliš da je možda hardwerska greška,odneseš monitor u servis i umanjite cijenu za naplačeni popravak

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2013 16:36 (lukabo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung 2233 problem

Evo ga testiram monitor uzeo sam ga. Znaci ovako to izgleda da recimo kada sam stavio crvenu sliku na monitor. Desna gore strana normalna boja nekih 10cm i dolje se spusta do nekih 5cm da je normalna boja. Lijeva strana je samo kut normalan ostalo je bijelo. I doljnja desna strana je normalna boja. Eto recite mi do cega bi to moglo biti? I evo skuzim to u sredini di je dosta bijelo mi ido kao valovi

veky
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2013 18:45 (vekyyy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung 2233 problem

Da neotvaram novu temu, imam navedeni monitor (Samsung 2233SN), iz monitor dolazi miris po spaljenoj plastici, monitor normalno rad, kad sam ga otvorio, iz invertera dolazi taj smrad nakon 10 min postaje jako vruči na dodir, tako da sumljam da je neispravan. Problem je u tome što nemogu naći isti takav na ebayu, dali se može staviti neki drugi ili baš mora biti taj model?

na njemu piše: QGAH02101 A 09TM35 G

garancija je istekla pred godinu dana.

 

unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice