Spajanje pc-a sa lcd-om pomocu hdmi kabla

poruka: 5
|
čitano: 6.328
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Spajanje pc-a sa lcd-om pomocu hdmi kabla

BOk svima!

Evo imam jedan problem...Kupio sam si HDMI kabel sa kojim sam spojio PC i tv.

Kad stavim da se na monitoru i lcd-u prikazuju iste stvari stavi mi rezoluciju 1280x720(osim te rezolucije ponuđena mi je jos samo 800x600) i na monitoru se jedva sve vidi jer se povecaju ikone i sve.Na tv-u je slika odlicna ali mi nije cijela(pola donjeg izbornika gdje je start nema,i tako sa svake strane).Kad stavim da je tv posebno i monitor posebno baci mi monitor na rezoluciju 1680x1050 a tv na 1920x1080 (1080i) ali na monitoru nemogu nista raditi a na lcd-u opet fali pola start izbornika.

Kako mogu povecati rezoluciju sa 1280x720 na vecu?Jel moram instalirati mozda ponovo drivere za graficku ili?

Hdmi kabel spajam sa graficke na tv.I ne prenosi mi zvuk sa kompa na lcd.

 

Monitor je 22 incha (inace koristim rezoluciju 1680x1050 na monitoru.)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Spajanje pc-a sa lcd-om pomocu hdmi kabla

evo uspio sam...procitao sam druge teme i skuzio...u extended verziji sam poslozio i sve je ok ali kad prebacim u duplicate verziju opet mi se vrati na staro..jel moguce i u duplicte kako to podesiti?Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Spajanje pc-a sa lcd-om pomocu hdmi kabla

Mislim da u duplicate verziji nemožeš postavit različite rezolucije, oba ekrana moraju imati istu.

Ja imam istu stvar kao kod tebe, pa koristim exstended.

Šta se tiće zvuka moraš spojit grafičku i matičnu s/pdif kabelom kao ovdje.

Only the brave
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Spajanje pc-a sa lcd-om pomocu hdmi kabla

replay spojio sam sa kablom ali nema svejedno zvuka...spojio sam u spdif_o..tako mi i pise u guidu za maticnu.jel moram sta podesiti ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Spajanje pc-a sa lcd-om pomocu hdmi kabla

Skavej me na pp obavjestio da je uspio ali za one koje možda neznaju treba u postavkama zvučnih drivera prebacit na spdif/digital output.

Only the brave
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice