Tipkovnica neradi pa radi-laptop

poruka: 8
|
čitano: 11.826
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica neradi pa radi-laptop

ovakva je situacija,upalim laptop i nerade numeričke tipke 6,7,8,.kad laptop malo radi(cirka 10minuta)tipke prorade,.sve je očiščeno,ispuhano,..

novi win. stavljeni,i opet isto..ima ko kakvu ideju v čem bi bil problem,...ps,.laptop prolazi stres test,mem test...

Nemamo mamića, nemamo suce, samo jedno Hajdučko srce!Što ga više lome to ga više volim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tipkovnica neradi pa radi-laptop
bahrija kaže...

ovakva je situacija,upalim laptop i nerade numeričke tipke 6,7,8,.kad laptop malo radi(cirka 10minuta)tipke prorade,.sve je očiščeno,ispuhano,..

novi win. stavljeni,i opet isto..ima ko kakvu ideju v čem bi bil problem,...ps,.laptop prolazi stres test,mem test...

Ovak na prvu mi pada na pamet da je problem u kontaktima i onda kad se zagrije malo se rasire pa pocnu primati. To mozes popraviti jedino da rastvoris laptop i to pogledas.

Ali nemoj jos mozda neko drugi ima neku pametniju ideju...

Pravi programeri programiraju binarno!
12 godina
offline
Re: Tipkovnica neradi pa radi-laptop

To se zna desiti ako si prosuo nešto po laptopu...

Let it be
12 godina
offline
Tipkovnica neradi pa radi-laptop

Vjerovatno je problem u NumLock tipki koja zeza!

Probaj ju malo tipkati ili stisniti jace da vidis hoce li proraditi!

Ako proradi,znaci prljavstina ispod nje,koju treba ocistiti!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tipkovnica neradi pa radi-laptop
duzda kaže...

To se zna desiti ako si prosuo nešto po laptopu...

 na to i meni smrdi,.uzeo laptop-tj. bila neka kompenzacija,.kad sam ga čistil-videl sam da je jedan šaraf oksidiral..

znači nepreostaje mi drugo nego uzeti novu tipkovnicu?

Nemamo mamića, nemamo suce, samo jedno Hajdučko srce!Što ga više lome to ga više volim!
11 godina
protjeran
offline
Re: Tipkovnica neradi pa radi-laptop
bahrija kaže...
duzda kaže...

To se zna desiti ako si prosuo nešto po laptopu...

 na to i meni smrdi,.uzeo laptop-tj. bila neka kompenzacija,.kad sam ga čistil-videl sam da je jedan šaraf oksidiral..

znači nepreostaje mi drugo nego uzeti novu tipkovnicu?

Da nazalost je jedino to rjesenje pogledaj na ebayu trebalo bi bit nekih jeftinijih.Mozes samo jos pogledat da nije u kontaktu problem.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2013 3:59 (Regen_Servis).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tipkovnica neradi pa radi-laptop
bahrija kaže...

ovakva je situacija,upalim laptop i nerade numeričke tipke 6,7,8,.kad laptop malo radi(cirka 10minuta)tipke prorade,.sve je očiščeno,ispuhano,..

novi win. stavljeni,i opet isto..ima ko kakvu ideju v čem bi bil problem,...ps,.laptop prolazi stres test,mem test...

Pa to ti i nije baš neki veliki problem. Bojim se da će ti kojekakvi "majstori" samo uzeti novce za popravak, a problemi će se kad tad opet pojaviti. Imam slično iskustvo kao i ti s laptopom. Dakle, nakon startanja nekad mi cijela tipkovnica zašteka i niti jedna tipka ne radi. Međutim, restart sve sredi i bude OK. Inače radi se o HP Compaq laptopu (vrlo skupo plaćenom).

 

Zlo se sprema, dobro biti neće ...
14 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica neradi pa radi-laptop

evo našel sam uzrok kaj me hebalo na laptopu,..neznam kak al kad sam maknul iz upotrebe logitech bežični miš,sad je sve ok,..mislim da laptop nije bil polijan s vodom kak si mislil {#}

Nemamo mamića, nemamo suce, samo jedno Hajdučko srce!Što ga više lome to ga više volim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice