Update pravila u hardware podforumu izdvojena tema zaključana tema

poruka: 1
|
čitano: 16.360
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Update pravila u hardware podforumu

Ponukan ucestalim pojavama losih naslova tema tipa: ˝Komp krepo˝ , ¨Ne radi¨i slicno dodat cu u ovaj podforum neka pravila.

 

1. Molim Vas da svoje konfiguracije dodate po Moj PC radi lakse orjentacije u svezi vaseg problema jer se zna dogodit da se napise i po nekoliko postova prije nego autor teme uopce napise koju konfiguraciju ima. Izbjegavajte pisanje gluposti tipa Peglica bez motora pod moj pc.

 

2. Izbjegavajte poruke tipa: ˝Odsetaj iz teme, nek se javi netko strucniji˝. Napominjem da nisu svi vrhunski serviseri i da je svaki prijedlog dobrodosao. Na Vama je da prihvatite sugestiju ili ne.

 

3.Prilikom trazenja savjeta u svezi sklapanja novih konfiguracija otvorite samo jednu temu a ne za svaki dio posebno jer kako se konfiguracije sastoje od nekoliko komponenti samo se nepotrebno zatrpava forum i otezava kvalitetno sastavljanje iste.

 

4. Probleme vezane uz vase racunalo pokusajte u prvom postu sto detaljnije opisati i po mogucnosti fotografirati problem.

 

5. Ako linkate na neki dio hardwarea ili sto vec, obavezno koristite poveznice radi brzeg i lakseg dolaska na zeljenu stranicu.

 

Ovo je zasada sve. Kad mi jos nesto padne na pamet dopisat cu.

Hvala sto ste odvojili minutu Vaseg vremena i procitali ovo.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369...A možda se stanje i promijeni
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.8.2009 10:57 (F1-IVO).
 
34 0 hvala 13
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice