USB-flash problem; HITNO

poruka: 4
|
čitano: 3.366
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
USB-flash STICK problem; HITNO

USB STICK prilikom uključivanja se ne prikazuje, koristi se već 4 godine, nije bilo nasilnog isključivanja sve po pravilima, imate li kakvo riješenje ako ne spas usb onda za podatke u vidu nekog programa.

 

Hvala, molim hitno

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2011 18:09 (Wuk19).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: USB-flash STICK problem; HITNO
Wuk19 kaže...

USB STICK prilikom uključivanja se ne prikazuje, koristi se već 4 godine, nije bilo nasilnog isključivanja sve po pravilima, imate li kakvo riješenje ako ne spas usb onda za podatke u vidu nekog programa.

 

Hvala, molim hitno

 

 

 

pretpostavljam da si pokušao na sve raspoložive usb portove spojit??

 

 

nema tog programa koji će ga vratit iz mrtvih...{#}

 

imaju profići koji se bave s tim,ali je jako skupo pa zaboravi ako nisu podaci toliko bitni{#}

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2011 23:02 (buggie).
14 godina
offline
USB-flash problem; HITNO

Da nije postao Unknown device,tako nama u školi nije htjelo usb-ove učitavat bili oni stari 1 ili 5 godina dok se nije instaliralo.

Piracy lives forever!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
USB-flash problem; HITNO

Da sad ne otvaram novi topic...

 

USB stick Kingston 4 GB, ubacim ga u računalo (Compaq Presario, koristim ga tjedan dana), radi super kad s njega kopiram podatke na HDD, ali u obrnutom slučaju se javlja problem, odnosno sporo prebacuje podatke i nakon kratkog vremena izbaci:

 

Could not find this item

This is no longer located in Computer. Verify the item's location and try again.

 

I kao da stick uopće nije uštekan. Izvadim ga i opet vratim, registrira ga uvijek, ali kod ponavljanja postupka opet ista stvar.

 

To je na Windows 7, kad na istom računalu na Windows XP kopiram, ide sporo, ali nekad završi, nekad ne.

Instalirao sam sve najnovije drivere koji postoje.

 

Napominjem da na netbooku sve uredno radi, i pisanje i čitanje, a isto tako i na DVB-T receiveru.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice