USB PREKO ADAPTERA NA eSATA KONEKTOR

poruka: 8
|
čitano: 2.331
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
USB PREKO ADAPTERA NA eSATA KONEKTOR

Pozdrav

na laptopu su mi je pokvaren USB kontroler a imam jedan adapter: http://www.ebay.com/itm/141022589376?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT pa me zanima kako spojiti USB MEMORY STICK ili nešto slično preko tog adaptera jer kadsve  uštekam ništa se ne dešava?

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: USB PREKO ADAPTERA NA eSATA KONEKTOR

Opis nije baš nešto kvalitetan, ali mi se čini da je to za one matične/laptope koje imaju u jednom portu i USB i eSata. USB ti opet ide na tvoj crknuti kontroler.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
15 godina
offline
Re: USB PREKO ADAPTERA NA eSATA KONEKTOR

pokušavaš obrnutu stvar od namjene adaptera... i imaš neispravan USB kontroler.

jedini način je popraviti kontroler (neisplativo jer je na MBO) ili dodati pcmicia/express.. kontroler.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
odjavljen
offline
Re: USB PREKO ADAPTERA NA eSATA KONEKTOR
ihush kaže...

pokušavaš obrnutu stvar od namjene adaptera... i imaš neispravan USB kontroler.

jedini način je popraviti kontroler (neisplativo jer je na MBO) ili dodati pcmicia/express.. kontroler.

Ako nema ni napajanja na orginalnim portovima, čak i s tom karticom može zaboraviti na HDD (osim neki male potrošnje).

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
14 godina
neaktivan
offline
Re: USB PREKO ADAPTERA NA eSATA KONEKTOR
meboro1 kaže...

Pozdrav

na laptopu su mi je pokvaren USB kontroler a imam jedan adapter: http://www.ebay.com/itm/141022589376?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT pa me zanima kako spojiti USB MEMORY STICK ili nešto slično preko tog adaptera jer kadsve  uštekam ništa se ne dešava?

 Dakle kako i sam naslov i opis proizvoda kaze, to je samo power delivery from eSATA na USB,

cak i pise da je primjer koristenja vasnjski disk koji ima esata a napaja se preko USB-a.

 

Dakle nikakav ti prijenos podataka tu neces postic, na ovo mozes eventualno napunit mob, bacio si lovu

trebao si prvo pitat tu na forumu :/

mojpismonosa
10 godina
neaktivan
offline
USB PREKO ADAPTERA NA eSATA KONEKTOR

da li postoji kakvo rješenje za prijenos podataka preko eSATA konektora na medij koji se priključuje preko USB-a?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: USB PREKO ADAPTERA NA eSATA KONEKTOR
meboro1 kaže...

da li postoji kakvo rješenje za prijenos podataka preko eSATA konektora na medij koji se priključuje preko USB-a?

 Eventualno ako je netko uspio kakvu elektroniku utumblat s vlastitim procesorom koji USB storage (i iskljucivo storage)

prepoznaje i mounta ga kao sata uredaj. No takvo rjesenje ako i postoji jako je skupo, neefikasno, nezgrapno u toj mjeri

da kako eSATA obicno nema napajanje da se spaja na kakvo vanjsko napajanje pa bi to jos i u uticnicu morao tutnut.

Kao sto je kolega reko, bolje expresscard ili tako nesto vise native. Aj nam daj model laptopa.

mojpismonosa
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2015 9:27 (Mojpismonosa).
15 godina
odjavljen
offline
Re: USB PREKO ADAPTERA NA eSATA KONEKTOR
meboro1 kaže...

da li postoji kakvo rješenje za prijenos podataka preko eSATA konektora na medij koji se priključuje preko USB-a?

Takva rješenja sam viđao za SD kartice, ali za USB ne.

 

Ako ti router ima USB, možeš na njemu uključiti file share za prvu ruku.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice