Zamjena socketa , reballing, ispravljanje pinova ?

poruka: 12
|
čitano: 5.052
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Zamjena socketa , reballing, ispravljanje pinova ?

Pozdrav !

 

Zanima me da li u ZG postoji osoba - servis koja nudi navedenu uslugu ?

 

 

Dobio sam jednu High end ploču od tatinog "prestručnog sina"sina na kojoj fali jedan pin i neki su savijeni, a uopće ne želim "sam" iglom i povećalom riskirat još više štete pošto je ploča stvarno skupa i stavljati je u pogon bez jednog pina...

 

 

Molim preporuku ako znate nekog forumaša ili servis, pa čak i urara...Hvala !

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2015 12:32 (DarthMarkus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zamjena socketa , reballing, ispravljanje pino
DarthMarkus kaže...

Pozdrav !

 

Zanima me da li u ZG postoji osoba - servis koja nudi navedenu uslugu ?

 

 

Dobio sam jednu High end ploču od tatinog "prestručnog sina"sina na kojoj fali jedan pin i neki su savijeni, a uopće ne želim "sam" iglom i povećalom riskirat još više štete pošto je ploča stvarno skupa i stavljati je u pogon bez jednog pina...

 

 

Molim preporuku ako znate nekog forumaša ili servis, pa čak i urara...Hvala !

 Imam frenda u Belom Manastiru koji radi reballing,ako nije problem ti slat ploču lako ti dam njegov kontakt u inbox.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
12 godina
offline
Re: Zamjena socketa , reballing, ispravljanje pino
kruskar kaže...
DarthMarkus kaže...

Pozdrav !

 

Zanima me da li u ZG postoji osoba - servis koja nudi navedenu uslugu ?

 

 

Dobio sam jednu High end ploču od tatinog "prestručnog sina"sina na kojoj fali jedan pin i neki su savijeni, a uopće ne želim "sam" iglom i povećalom riskirat još više štete pošto je ploča stvarno skupa i stavljati je u pogon bez jednog pina...

 

 

Molim preporuku ako znate nekog forumaša ili servis, pa čak i urara...Hvala !

 Imam frenda u Belom Manastiru koji radi reballing,ako nije problem ti slat ploču lako ti dam njegov kontakt u inbox.

 ajde molim te šalji, makar mi je greda slat skupu ploču, stvarno bi je volio vratit u pogon ...

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2015 14:01 (DarthMarkus).
12 godina
neaktivan
offline
Zamjena socketa , reballing, ispravljanje pinova ?

https://www.facebook.com/pages/Servis-ra%C4%8Dunala-i-laptopa-ITelektronika/268354843221694

Meni je poznat s jednog drugog foruma, dal ima i ovdje profil - ne znam.

 

Edit:

Ovo bi trebao biti on

http://www.bug.hr/forum/user/itelektronika/85980.aspx

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2015 20:51 (ShanTech).
 
1 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Zamjena socketa , reballing, ispravljanje pino

nije stvar samo reballinga.. to je "laksi" dio price..

treba ti novi socket jer samo pin neces nigdje nac niti ima smisla ga trazit uopce..

ja bi za pocetak probao ispraviti ove shebane pinove i vidjeti dal ploca radi, jer dosta pinova na socketu je redundantno (v+, ground..).

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2015 17:42 (nixass).
9 godina
offline
Zamjena socketa , reballing, ispravljanje pinova ?

Novi djelovi, bilo bga čipovi ili bga socket ne treba reballati jer vež imaju na sebi kuglice.

Većina socketa je dostupno ali ne svi, neki dan sam imao upit za 1511 koji nije dostupan. Ostali koji jesu su u stvari poprilično povoljni i sve se to da skupa odraditit za male novce. Pa čak i ako je napravljena šteta na ploči kratko spojenim pinovima nakon zamjene se ne vidi da je išta mijenjano ako je kvalitetno napravljeno pa ako je u jamstvu... 

www.itelektronika.com
 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Zamjena socketa , reballing, ispravljanje pinova ?

i mene zanima,isto imam jednu odličnu ploču. Znate otprilike koliko bi koštale "ruke"?  socket sam nabavio

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zamjena socketa , reballing, ispravljanje pinova ?

Zna li netko gdje ima jeftina zamjena socketa u Zagrebu? Socket sam nabavio. Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Zamjena socketa , reballing, ispravljanje pino
kruskar kaže...
DarthMarkus kaže...

Pozdrav !

 

Zanima me da li u ZG postoji osoba - servis koja nudi navedenu uslugu ?

 

 

Dobio sam jednu High end ploču od tatinog "prestručnog sina"sina na kojoj fali jedan pin i neki su savijeni, a uopće ne želim "sam" iglom i povećalom riskirat još više štete pošto je ploča stvarno skupa i stavljati je u pogon bez jednog pina...

 

 

Molim preporuku ako znate nekog forumaša ili servis, pa čak i urara...Hvala !

 Imam frenda u Belom Manastiru koji radi reballing,ako nije problem ti slat ploču lako ti dam njegov kontakt u inbox.

 Pozdrav  jel  taj  frend  radi  i  zamjenu  socketa   ? Radi  se  o 1151 ....  više  pinova  slomljeno pa  jedino  zamjena  pomaže

13 godina
offline
Zamjena socketa , reballing, ispravljanje pinova ?

Traži 500kn za izmjenu socketa.

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zamjena socketa , reballing, ispravljanje pino

Imaš kontakt? Ja bih trebao zamjenu socketa,

13 godina
offline
Re: Zamjena socketa , reballing, ispravljanje pino
filipvisic kaže...

Imaš kontakt? Ja bih trebao zamjenu socketa,

 PM mi se javi :) 

Ako može subscribe na YT(ETS2 najviše):https://www.youtube.com/user/evilmage007STEAMnic/videos?view_as=subscriber i imgur s ss-ovima(ets2 najviše):https://balkantufeurotrucksimulator.imgur.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice