Upload problem

poruka: 11
|
čitano: 3.109
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Upload problem

Dakle imam problem sa uploadom.Neki program mi  cijelo vrijeme neš šalje na internetSkeniarao sam PC sa Malwarebytesom i Avirom i nisu ništa našli.Imam PC Tools firewall gdje se loše nadzire Upload i Download aplikacija.Može li mi netko pomoći?Plač

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Upload problem

Kako si zakljucio da ti nesto salje na internet?

Mozda ti je upload sam od sebe slab(kao u vecini slucajeva), jer je on uvijek manji od downloada.

Google is your friend!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Upload problem
passat kaže...

Kako si zakljucio da ti nesto salje na internet?

Mozda ti je upload sam od sebe slab(kao u vecini slucajeva), jer je on uvijek manji od downloada.

Imam firewall i prikazuje upload i download(vidi sliku)

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
14 godina
offline
RE: Upload problem

Probaj preskenirat cijel komp sa antivirusnim, moze samo pomoc..

Google is your friend!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Upload problem
passat kaže...

Probaj preskenirat cijel komp sa antivirusnim, moze samo pomoc..

Procitaj prvi post.pise da sam ga skenirao sa Avirom i Malwarebytesom.http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-yell.gif

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
14 godina
offline
RE: Upload problem

sorry,. nisam vidio..

Google is your friend!!!
11 godina
offline
Upload problem

Imam problem imam video u .avi formatu od 400 MB i pokušao sam ga uploadati na dailymotion ali svaki put dode do nekog dijela npr.3% i prekine(pa bi došao na 1%, 5%, ugl svaki put drugacije.). Onda sam pokusao na drugim servisima kao što je videobam,putlocker,veoh,vimeo... ugl isto se dešava neće ga uploadati nigdje. Poslije sam pokušao sa videom također u avi foramtu ali od 200tinjak MB i isto. Neznam u ćemu je problem

 

EDIT: Isto se dešava i u drugim browserima.

Ima gusle imam i gudalce, prevučem ti preko pi*ke jajce. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.2.2014 13:43 (zviznemte).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Upload problem

možda imaš  problema sa pucanjem veze jer se tada promjeni   ip adresa i onda se prekine   i upload videa

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Upload problem
peace_of_cake kaže...

možda imaš  problema sa pucanjem veze jer se tada promjeni   ip adresa i onda se prekine   i upload videa

Mislim da ne, jer dok traje upload slušam radio koji mi se ne prekine. Ali ako je do toga kako da provjerim to?

Ima gusle imam i gudalce, prevučem ti preko pi*ke jajce. :D
14 godina
neaktivan
offline
Upload problem

Ono što bi ja provjerio je, uploadao sličnu veličinu u drugom formatu npr .mp4 ( iako sumnjam da to ima veze s formatom, ali .avi zna bit problematičan kod nekih ), ako to neće i ako se isto događa onda je vjerojatno to veze..

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2014 10:55 (kcrnac).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Upload problem
kcrnac kaže...

Ono što bi ja provjerio je, uploadao sličnu veličinu u drugom formatu npr .mp4 ( iako sumnjam da to ima veze s formatom, ali .avi zna bit problematičan kod nekih ), ako to neće i ako se isto događa onda je vjerojatno to veze..

Nije ni u formatu.a ni u vezi. pokusao sam drugi video u .mp4 formatu staviti i uspio je..samo nece od te serije niti jedan. ja neznamm stvarno sta je...

Ima gusle imam i gudalce, prevučem ti preko pi*ke jajce. :D
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice