XBOX na net preko lana (mobilni internet)

poruka: 4
|
čitano: 1.394
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
XBOX na NET preko lana (mobilni internet)

E ovako zanima me kako spojit xbox na internet preko kabla (nema wifi)

Znači koristim usb mobilni 3g internet i ovo bi mi bio jedini način spajanja na net.

 

Zanima me dali se ta internet konekcija može sharevati preko crossover lan kabla na xbox.

Čitao sam konekcije kompa na komp ali mislim da je ovo konkretan problem, ali bi trebalo bit moguće. (Znači da komp prenese internet preko lan kartice sa usb internet sticka, po nekoj mojoj logici ako mobitel može prenjeti internet preko usb-a onda bi i ovo trebalo radit)

 

Ja bih molio one koji se kuže u te stvari da mi to malo pobliže objasne, malo bi zaigrao i preko neta neke igre a već nisam igrao 5 godina prek neta.

Nadam se da ima onih koji će pomoći

 

Hvala

 

 

Chill Now And Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
XBOX na net preko lana (mobilni internet)

probaj s bridge konekcijom (povezivanje mostom - mislim da je tako prevedeno u HR windowsima)... kada spojiš XBOX na mrežnu karticu, idi u mrežne postavke desni klik na vezu i izaberi Povezivanje mostom

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: XBOX na net preko lana (mobilni internet)

Hvala probat ću, ima još netko ideju, probam kasnije kad dođem kući, a koji kabel trebam onaj crossover ili kako već ili koji dugi?

Chill Now And Forever
9 godina
neaktivan
offline
Re: XBOX na net preko lana (mobilni internet)
keky911 kaže...

Hvala probat ću, ima još netko ideju, probam kasnije kad dođem kući, a koji kabel trebam onaj crossover ili kako već ili koji dugi?

evo ima i nekih uputa na XBOX stranici

 

http://support.xbox.com/en-US/xbox-360/networking/win-computer i nađi Create a network bridge connection

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2015 10:51 (dadn).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice