ActiveX

poruka: 3
|
čitano: 2.599
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
ActiveX

Nakon kaj sam instaliral Windowslive messenger, svaki put kad hoću s njim nekaj radit iskače mi ovajj popup prozor ...kak da se toga riješim jer mi je za poludit, skače kad god ga pokrenem ili u radu s njim ili ako slučajno pokrenem IE...dok pokrenem mozill-u , to se ne dešava... ima tko kakvu ideju kak se ovog riješiti?????

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: ActiveX
hogar strašni kaže...

Nakon kaj sam instaliral Windowslive messenger, svaki put kad hoću s njim nekaj radit iskače mi ovajj popup prozor ...kak da se toga riješim jer mi je za poludit, skače kad god ga pokrenem ili u radu s njim ili ako slučajno pokrenem IE...dok pokrenem mozill-u , to se ne dešava... ima tko kakvu ideju kak se ovog riješiti?????

ActiveX služe za provjeru dali su tvoji windowsi original jer tad obično testira sa WGA-om. IE nemoraš koristit a možeš samo Firefox pa si miran i brže surfa dok kod IE večine djelomično neradea i sporija kod učitavanje jel se zna dogodi kad jave greške poput errore pri učitavanju stranice koje obično ne isporuće potpuno. A FF savršeno rade.

Nenad
16 godina
offline
Re: ActiveX
Nello kaže...
hogar strašni kaže...

Nakon kaj sam instaliral Windowslive messenger, svaki put kad hoću s njim nekaj radit iskače mi ovajj popup prozor ...kak da se toga riješim jer mi je za poludit, skače kad god ga pokrenem ili u radu s njim ili ako slučajno pokrenem IE...dok pokrenem mozill-u , to se ne dešava... ima tko kakvu ideju kak se ovog riješiti?????

ActiveX služe za provjeru dali su tvoji windowsi original jer tad obično testira sa WGA-om. IE nemoraš koristit a možeš samo Firefox pa si miran i brže surfa dok kod IE večine djelomično neradea i sporija kod učitavanje jel se zna dogodi kad jave greške poput errore pri učitavanju stranice koje obično ne isporuće potpuno. A FF savršeno rade.

ma i ne koristim IE, al koristim win live messenger i sad mi taj vrag stalno iskače dok njega koristim

...znači, ima li lijeka da ovo nekak ubijem da mi ne iskače...samo to :)

pa valjda ima nekakav način...ne vjerujem da mi svaki put za bilo kakvu akciju s messengerom mora kontrolirat jesu windowsi legalni....

znači - to se dešava i kad ga samo minimizizram ili samo dignem s taskbara... ... izluđuje me... {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2011 15:54 (hogar strašni).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice