DriverPack Solution - odličan alat za drivere

poruka: 29
|
čitano: 10.354
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
DriverPack Solution - odličan alat za drivere

Pozdrav, vidim da ovaj biser nije dobio svoju zasebnu temu, tako svima ukoliko ste ikad se mučili s pronalaskom drivera, može odlično poslužiti ovaj alat.

 

http://drp.su/

 

Program skenira vaše računalo, daje osnovne podatke o računalu, predlaže instalaciju/update drivera. Postoje 2 inačice, Lite - program, a driveri koji nedostaju se downloadaju, ili Full, program s driverima u offline izdanju (oko 3GB).

 

http://drp.su/download.htm

 

Two thubms up!

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
3 0 hvala 4
16 godina
neaktivan
offline
Re: DriverPack Solution - odličan alat za drivere

Malo dizanja iz mrtvih ali strava ,stvar radi i još na hrvatskom :)tx

13 godina
odjavljen
offline
DriverPack Solution - psihopate i manijaci

 Da ali ne uvijek, nekad nađe šta ne treba i nije baš toliko pouzdan, bolje od proizvođača skinuti šta je sigurno, sigurno je.

 Inače danas sam kotaktirao njihov skype chat support, i rekao da kako mogu sebi dozvoliti da uz drivere prikriveno instaliraju hrpu bloatwarea, extensions, yandex, programa na ruskom itd..šta nitko od nas ne ide za tim da je unaprijed označeno.

 Takav bezobrazluk i uvrede od supporta njihovog nikad u životu nisam doživio , a odmah sam kontaktirao njihovog šefa, skype abuse službi prijavo uvrede.

 To su manijaci totalni, šta ljudi sebi dopuštaju, ako kažeš da ne želiš to na svom kompu, još te izvrijeđaju????

 
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: DriverPack Solution - psihopate i manijaci

Zar ste vi ljudi toliko nesposobni da ne znate iskljuciti kvacice pored programa koji defaultno dodju oznaceni za instalaciju? Kako se meni nikad na 500+ instalacija nije instalirao nikakvo dodatno smece preko njega?

 

I program je besplatan, sto znaci da oni moraju na drugi nacin zaraditi lovu. Nije ti palo na pamet da mozda na taj nacin zaradjuju? Najbolje da netko badava radi tolike godine kako bi ti imao savrsen softwer za drivere.

13 godina
odjavljen
offline
DriverPack Solution - odličan alat za drivere

 Ne radi se  o tome nego o  pristupu ljudima koji kontaktiraju support chat.  Ne možeš ti imat firmu ljude i vrijeđat,  jer možeš dobit tužbu, nijie tvoj posao da vrijeđaš, niti smiješ sebi dopustiti instalirati smeće na ruskom na moj komp koje ja kasnije moram uklanjati. To sa kvačicama isto nije istina, jer instalira on osim toga sa kvačicama još svašta na tvoj komp u registry itd, prouči malo bolje šta piše na njihovim stranicama, ali ljudi ne vode računa i eto... ima masu freeware programa, i nitko ne trpa toliko smeća kao oni.

 Ako nemaš novaca, nađi posao, a nemoj meni podmetat to na pc.

 Ljudi polude šta utorrent instalira jedan coin miner prikriveno i napadnu ih na forumima, a ovi su 5 puta gori...

 Prijavljeni su abuse službi, a da nisu u Rusiji, kontaktirao bih odvjetnika po tom pitanju, da im napiše par stvari glede njegovog odnosa naspram ljudi koji imaju pritužbe na njihovo divljaštvo.

 Šteta, jer mogao je to biti super koristan alat da su neki normalni ljudi napravili program kao šta ima puno programa koji su free ili premium, pa se ne služe tim pokvarenim trikovima.

 Uostalom, isto možeš pročitat i na njihovom forumu, koliko ljudi poludi zbog toga, jer kao super je koristan, sam detektira, instalira drivere,  i onda ti ubaci kamion smeća na pc uz te drivere...

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2016 7:40 (osvit).
 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: DriverPack Solution - odličan alat za drivere

Ne spominjem to vrijeđanje jer se tu nema šta reći. Mada mislim da oni nisu firma uopće nego skupina ljudi uključena u projekt. 

 

Ali tebe ni druge nitko nije natjerao da koristitš njihov software. Oni mogu šta žele sa tim i dok je sve legalno ti nemaš pravo otići reći im kako vas nije sram podvaliti mi to rusko sranje na moj komp. Platio si 0.00 € za to. To što ljudi polude to je njihov problem.

 

Nisi mi jasan, ljudi trebaju naći posao i crnčiti u rusiji, pa trošiti slobodno vrijeme kako bi nezahvalni ljudi imali ažuriranu bazu drivera i ostalo? Bojim se da ne shvaćaš kako biznis funkcionira. Nađi mi free program koji koristi velika masa ljudi a da prilikom instalacije ne nudi nikakav drugi software sa sobom. Pri tom ne mislim na open source software na čijem razvijanju sudjeluje veći broj ljudi.

 

Ja na svom laptopu imam drivere instalirane preko DPS pa nemam nikakvog smeća, treba znati koristiti software.

13 godina
odjavljen
offline
DriverPack Solution - odličan alat za drivere

 Oni ne mogu šta žele s tim, ni slučajno, on to reklamira to kao driver pack solution i logično ljudi odluče probati to jer žele drivere jer ih namamai reklamom, a  nigdje ne piše dps sa hrpom bloatwarea.

 Služe se pokvarenim trikovima da bi instalirali software na MOJ PC za što dobijaju lovu, a znaju vrlo dobro da to većina ljude ne želi, a ipak to rade pratim ih već godinama

 Kao nitko nije tjerao da koristiš? Ma nemoj znači ja ga odlučim probat pa moram prihvatiti da o sebi  dopušta da stavi na moj pc šta želi, može koji exploit i payload usput isto ubacit, ima i takvih.

 Samo ja imam eksluzivu odlučivat šta će bit na njemu, ja sam ga platio ,moje vlasništvo, ne  moš ništa na njemu radit bez mog dopuštenja, a ne reklamirat jedno, a podvalit još svašta.

 Pa neko vrijeme i bs player zbog conduita nije više bio na mnogim stranicama tipa filehippo jer je imao oznaku da instalira bloatware sa sobom.

 Jedan utorrent je instalirao coin miner pa je izbila frka jer jede ram i ljudi to ne žele,  a rusi instaliraju šta im padne napamet na ruskom yandexe , i u registry, i kad im kažeš da to ne želiš još te vrijeđaju...

 Onda bi trebao svaki program analizirat jel ima di koju kvačicu... to je upad na tuđu privatnu imovinu na perfidne šeme, jer zna da ljudi često ne obrate pažnju pa im podvali.

 Trebalo bi ih zakonski sankcionirati za podmetaje bloatwarea.

p.s. prije su neko vrijeme i logo instalirali u my properties, isto bez pardona, kao isprobali ste naš program sad ćete imat naš logo u my properties, sami sebi dozvolili... sad su to makli. Šteta stvarno šteta jer mogao je biti izvrstan alat da su normalni ljudi,ali ovo podmetanje i ovakav support, što dalje od njih!

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2016 15:02 (osvit).
 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: DriverPack Solution - odličan alat za drivere
osvit kaže...

 Oni ne mogu šta žele s tim, ni slučajno, on to reklamira to kao driver pack solution i logično ljudi odluče probati to jer žele drivere jer ih namamai reklamom, a  nigdje ne piše dps sa hrpom bloatwarea.

 Služe se pokvarenim trikovima da bi instalirali software na MOJ PC za što dobijaju lovu, a znaju vrlo dobro da to većina ljude ne želi, a ipak to rade pratim ih već godinama

 Kao nitko nije tjerao da koristiš? Ma nemoj znači ja ga odlučim probat pa moram prihvatiti da o sebi  dopušta da stavi na moj pc šta želi, može koji exploit i payload usput isto ubacit, ima i takvih.

 Samo ja imam eksluzivu odlučivat šta će bit na njemu, ja sam ga platio ,moje vlasništvo, ne  moš ništa na njemu radit bez mog dopuštenja, a ne reklamirat jedno, a podvalit još svašta.

 Pa neko vrijeme i bs player zbog conduita nije više bio na mnogim stranicama tipa filehippo jer je imao oznaku da instalira bloatware sa sobom.

 Jedan utorrent je instalirao coin miner pa je izbila frka jer jede ram i ljudi to ne žele,  a rusi instaliraju šta im padne napamet na ruskom yandexe , i u registry, i kad im kažeš da to ne želiš još te vrijeđaju...

 Onda bi trebao svaki program analizirat jel ima di koju kvačicu... to je upad na tuđu privatnu imovinu na perfidne šeme, jer zna da ljudi često ne obrate pažnju pa im podvali.

 Trebalo bi ih zakonski sankcionirati za podmetaje bloatwarea.

p.s. prije su neko vrijeme i logo instalirali u my properties, isto bez pardona, kao isprobali ste naš program sad ćete imat naš logo u my properties, sami sebi dozvolili... sad su to makli. Šteta stvarno šteta jer mogao je biti izvrstan alat da su normalni ljudi,ali ovo podmetanje i ovakav support, što dalje od njih!

 Ako si ti ikada koristio njihov alat morao si vidjet i kvačice pored drivera a i pored softvera tako da ništa oni ne uvaljuju ako korisnik zna čitati a ako nezna e to je druga stvar.

Da mi je samo znat kako meni nikakve gluposti ne instaliraju

CPU: i7 2600k 4.4Ghz CPU HLADNJAK: CORSAIR H100i MBO: ASUS P8Z68-V PRO VGA: Gygabite R9 290 s Asus R9 290x biosom 1030/1250Mhz VGA HLADNJAK: ACCELERO HYBRID RAM: CORSAIR XMS3 2x4GB CORSAIR Vengeanc
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2016 15:10 (nicky.sl).
13 godina
odjavljen
offline
DriverPack Solution - odličan alat za drivere

 Ja ga korisitim godinama, povremeno imam ga na USB sticku nek  se nađe, još otkad su logo instalirali u my properties...na svoju ruku naravno...ti možda ne znaš čitati, pa nisi pročitao, jer da jesi šta piše u tu njihovim uvjetima kao ja jučer , da imaju pravo ovo,imaju  pravo ono, čak i registry dirat,  možda kad mi oni kupe Pc onda će imat to pravo... ako ne paziš uvale smeće na ruskom, a support za prijavit policiji tako da...moj savjet što dalje od njih.

 
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: DriverPack Solution - odličan alat za drivere
Zasto itko koristi to smece? Imas stranice od proizvodjaca i eventualno pcidatabase. Tko god instalira bilo kakav driver pack, zasluzio je sav malware koji je dobio.
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Re: DriverPack Solution - odličan alat za drivere
Sum_of_all_fears kaže...
Zasto itko koristi to smece? Imas stranice od proizvodjaca i eventualno pcidatabase. Tko god instalira bilo kakav driver pack, zasluzio je sav malware koji je dobio.

  zato sto klijent kupi novo racunalo ili laptop i zahtjeva da na njemu budu XP windowsi. to novo racunalo/laptop naravno, nema drivere na proizvodjacevim stranicama za navedeni OS. sto se tice pcidatabase, zna se dogoditi i to dosta cesto da i tamo ne mozes naci sta ti treba, tako da je ovo nekada spas!

HAKOSUKA
13 godina
offline
DriverPack Solution - odličan alat za drivere

IObit Driver Booster je po meni jedini program koji obavlja svoj posao kako treba. Jednom sam koristio taj DriverPack Solution pa mi je zeznuo računalo (stalno se rušilo) tako da nikad više.

 

@sum_of_all_fears Recimo da imaš računalo za koje ne znaš koje komponente sadrži, a ni jedan program ih ne može detektirati. Računalo vjerojatno postoji u više verzija i ti ne znaš koju ti točno imaš. E kada se nađeš u takvoj situaciji, skineš i instaliraš Driver Booster te će on sam pronaći i instalirati drivere za tvoje računalo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2016 19:51 (Marko :D).
 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
DriverPack Solution - odličan alat za drivere

Mene je ovaj program dosta puta izvuka iz problema a bilo je doduše slučajeva di je radija i probleme pa sam ja da to izbjegnem uveo čudan sistem. Na vanjski mali hdd sam napravio mapu "driveri za svašta" i u nju raspakirao sve drivere (zipani su u DRP-u) a kad se raspakiraju ima toga oko 130 GB i kod uskličnika u device manageru namistim putanju na tu mapu i nek traži. Nikada još mi nije zakazao ovaj sistem.

CPU: i7 2600k 4.4Ghz CPU HLADNJAK: CORSAIR H100i MBO: ASUS P8Z68-V PRO VGA: Gygabite R9 290 s Asus R9 290x biosom 1030/1250Mhz VGA HLADNJAK: ACCELERO HYBRID RAM: CORSAIR XMS3 2x4GB CORSAIR Vengeanc
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
DriverPack Solution - odličan alat za drivere

Dobar je driver identifier još za te svrhe:

 sam detektira i ponudi sa stranice proizvođača download drivera:

 

http://www.driveridentifier.com/scan/desktop.php?scanid=74A51B6BBCE94693BE20FD8D6DE40495

 
0 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: DriverPack Solution - odličan alat za drivere
Marko :D kaže...

@sum_of_all_fears Recimo da imaš računalo za koje ne znaš koje komponente sadrži, a ni jedan program ih ne može detektirati. Računalo vjerojatno postoji u više verzija i ti ne znaš koju ti točno imaš. E kada se nađeš u takvoj situaciji, skineš i instaliraš Driver Booster te će on sam pronaći i instalirati drivere za tvoje računalo.

Device Manager - desni klik na uređaj - properties - Details - Hardware IDs. Sasvim dovoljno za pronalazak u 99% slučajeva.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
10 godina
offline
Re: DriverPack Solution - odličan alat za drivere
osvit kaže...

Dobar je driver identifier još za te svrhe:

 sam detektira i ponudi sa stranice proizvođača download drivera:

 

http://www.driveridentifier.com/scan/desktop.php?scanid=74A51B6BBCE94693BE20FD8D6DE40495

 Sve je to lipo ali kad nemaš drivere za mrežnu a neznaš koja je što znaći da se ne možeš spojit na net kako da ti taj program ponudi drivete sa stranice proizvođača? Onda je jedan ovakav offline paket spasonosan.

CPU: i7 2600k 4.4Ghz CPU HLADNJAK: CORSAIR H100i MBO: ASUS P8Z68-V PRO VGA: Gygabite R9 290 s Asus R9 290x biosom 1030/1250Mhz VGA HLADNJAK: ACCELERO HYBRID RAM: CORSAIR XMS3 2x4GB CORSAIR Vengeanc
13 godina
offline
Re: DriverPack Solution - odličan alat za drivere

A što ako ni tako ne mogu pronaći drivere? 

10 godina
offline
Re: DriverPack Solution - odličan alat za drivere
Marko :D kaže...

A što ako ni tako ne mogu pronaći drivere? 

 Još mi se nije dogodilo da na ovaj način nisam naša drivere

CPU: i7 2600k 4.4Ghz CPU HLADNJAK: CORSAIR H100i MBO: ASUS P8Z68-V PRO VGA: Gygabite R9 290 s Asus R9 290x biosom 1030/1250Mhz VGA HLADNJAK: ACCELERO HYBRID RAM: CORSAIR XMS3 2x4GB CORSAIR Vengeanc
10 godina
offline
Re: DriverPack Solution - odličan alat za drivere
osvit kaže...

 Oni ne mogu šta žele s tim, ni slučajno, on to reklamira to kao driver pack solution i logično ljudi odluče probati to jer žele drivere jer ih namamai reklamom, a  nigdje ne piše dps sa hrpom bloatwarea.

 Služe se pokvarenim trikovima da bi instalirali software na MOJ PC za što dobijaju lovu, a znaju vrlo dobro da to većina ljude ne želi, a ipak to rade pratim ih već godinama

 Kao nitko nije tjerao da koristiš? Ma nemoj znači ja ga odlučim probat pa moram prihvatiti da o sebi  dopušta da stavi na moj pc šta želi, može koji exploit i payload usput isto ubacit, ima i takvih.

 Samo ja imam eksluzivu odlučivat šta će bit na njemu, ja sam ga platio ,moje vlasništvo, ne  moš ništa na njemu radit bez mog dopuštenja, a ne reklamirat jedno, a podvalit još svašta.

 Pa neko vrijeme i bs player zbog conduita nije više bio na mnogim stranicama tipa filehippo jer je imao oznaku da instalira bloatware sa sobom.

 Jedan utorrent je instalirao coin miner pa je izbila frka jer jede ram i ljudi to ne žele,  a rusi instaliraju šta im padne napamet na ruskom yandexe , i u registry, i kad im kažeš da to ne želiš još te vrijeđaju...

 Onda bi trebao svaki program analizirat jel ima di koju kvačicu... to je upad na tuđu privatnu imovinu na perfidne šeme, jer zna da ljudi često ne obrate pažnju pa im podvali.

 Trebalo bi ih zakonski sankcionirati za podmetaje bloatwarea.

p.s. prije su neko vrijeme i logo instalirali u my properties, isto bez pardona, kao isprobali ste naš program sad ćete imat naš logo u my properties, sami sebi dozvolili... sad su to makli. Šteta stvarno šteta jer mogao je biti izvrstan alat da su normalni ljudi,ali ovo podmetanje i ovakav support, što dalje od njih!

 

I Adobe flash je software koji omogućuje pokretanje swf fileova pa ti inastalira McAfee ako NE OTKLONIŠ kvačicu. Avast je antivirus pa ti instalira chrome ako NE OTKLONIŠ kvačicu. Hoćeš se ići njima žaliti na support zbog toga? Misliš da oni to nemaju pravo napraviti?

 

Istina je da ti odlučuješ što će biti na tvom računalu, i odlučio si instalirati dodatni software jer ne znaš ukloniti kvačice pored. Ja nisam nikad dobio Conduit sa BS Playerom jer jednostavno otklonim kvačicu sa onog bs toolbara i ok. Kažeš onda bi trebalo svaki program analizirati ima li di kvačicu? Pa jel ti čitaš išta ka instaliras software? Ti spadaš u skupinu ljudi koji znaju za "Yes", "OK", "Next", "Finish". Kao što vidiš ima još ljudi koji nemaju problema sa DPS-om.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2016 21:05 (SnakeST).
13 godina
offline
Re: DriverPack Solution - odličan alat za drivere
nicky.sl kaže...
Marko :D kaže...

A što ako ni tako ne mogu pronaći drivere? 

 Još mi se nije dogodilo da na ovaj način nisam naša drivere

Ma pitam Sum_of_all_fears

10 godina
offline
Re: DriverPack Solution - odličan alat za drivere
Marko :D kaže...
nicky.sl kaže...
Marko :D kaže...

A što ako ni tako ne mogu pronaći drivere? 

 Još mi se nije dogodilo da na ovaj način nisam naša drivere

Ma pitam Sum_of_all_fears

 Ops, moja greška

CPU: i7 2600k 4.4Ghz CPU HLADNJAK: CORSAIR H100i MBO: ASUS P8Z68-V PRO VGA: Gygabite R9 290 s Asus R9 290x biosom 1030/1250Mhz VGA HLADNJAK: ACCELERO HYBRID RAM: CORSAIR XMS3 2x4GB CORSAIR Vengeanc
11 godina
offline
Re: DriverPack Solution - odličan alat za drivere
nicky.sl kaže...

Mene je ovaj program dosta puta izvuka iz problema a bilo je doduše slučajeva di je radija i probleme pa sam ja da to izbjegnem uveo čudan sistem. Na vanjski mali hdd sam napravio mapu "driveri za svašta" i u nju raspakirao sve drivere (zipani su u DRP-u) a kad se raspakiraju ima toga oko 130 GB i kod uskličnika u device manageru namistim putanju na tu mapu i nek traži. Nikada još mi nije zakazao ovaj sistem.

 Nije loša ideja, mogao bih i ja to probat. A što to točno znači da su zipani u DRP-u? Mogu li ja to unzipat s 7-zip ili mi treba neka posebna aplikacija (noob sam)?

10 godina
offline
Re: DriverPack Solution - odličan alat za drivere
struja1911 kaže...
nicky.sl kaže...

Mene je ovaj program dosta puta izvuka iz problema a bilo je doduše slučajeva di je radija i probleme pa sam ja da to izbjegnem uveo čudan sistem. Na vanjski mali hdd sam napravio mapu "driveri za svašta" i u nju raspakirao sve drivere (zipani su u DRP-u) a kad se raspakiraju ima toga oko 130 GB i kod uskličnika u device manageru namistim putanju na tu mapu i nek traži. Nikada još mi nije zakazao ovaj sistem.

 Nije loša ideja, mogao bih i ja to probat. A što to točno znači da su zipani u DRP-u? Mogu li ja to unzipat s 7-zip ili mi treba neka posebna aplikacija (noob sam)?

 Ja to radim s WinRar-om.

Otvori DRP i vidićeš mapu DRIVER i u njoj su datoteke koje triba raspakirat da bi ih Windows mogao prepoznati

CPU: i7 2600k 4.4Ghz CPU HLADNJAK: CORSAIR H100i MBO: ASUS P8Z68-V PRO VGA: Gygabite R9 290 s Asus R9 290x biosom 1030/1250Mhz VGA HLADNJAK: ACCELERO HYBRID RAM: CORSAIR XMS3 2x4GB CORSAIR Vengeanc
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2016 22:11 (nicky.sl).
13 godina
odjavljen
offline
Re: DriverPack Solution - odličan alat za drivere
SnakeST kaže...
osvit kaže...

 Oni ne mogu šta žele s tim, ni slučajno, on to reklamira to kao driver pack solution i logično ljudi odluče probati to jer žele drivere jer ih namamai reklamom, a  nigdje ne piše dps sa hrpom bloatwarea.

 Služe se pokvarenim trikovima da bi instalirali software na MOJ PC za što dobijaju lovu, a znaju vrlo dobro da to većina ljude ne želi, a ipak to rade pratim ih već godinama

 Kao nitko nije tjerao da koristiš? Ma nemoj znači ja ga odlučim probat pa moram prihvatiti da o sebi  dopušta da stavi na moj pc šta želi, može koji exploit i payload usput isto ubacit, ima i takvih.

 Samo ja imam eksluzivu odlučivat šta će bit na njemu, ja sam ga platio ,moje vlasništvo, ne  moš ništa na njemu radit bez mog dopuštenja, a ne reklamirat jedno, a podvalit još svašta.

 Pa neko vrijeme i bs player zbog conduita nije više bio na mnogim stranicama tipa filehippo jer je imao oznaku da instalira bloatware sa sobom.

 Jedan utorrent je instalirao coin miner pa je izbila frka jer jede ram i ljudi to ne žele,  a rusi instaliraju šta im padne napamet na ruskom yandexe , i u registry, i kad im kažeš da to ne želiš još te vrijeđaju...

 Onda bi trebao svaki program analizirat jel ima di koju kvačicu... to je upad na tuđu privatnu imovinu na perfidne šeme, jer zna da ljudi često ne obrate pažnju pa im podvali.

 Trebalo bi ih zakonski sankcionirati za podmetaje bloatwarea.

p.s. prije su neko vrijeme i logo instalirali u my properties, isto bez pardona, kao isprobali ste naš program sad ćete imat naš logo u my properties, sami sebi dozvolili... sad su to makli. Šteta stvarno šteta jer mogao je biti izvrstan alat da su normalni ljudi,ali ovo podmetanje i ovakav support, što dalje od njih!

 

I Adobe flash je software koji omogućuje pokretanje swf fileova pa ti inastalira McAfee ako NE OTKLONIŠ kvačicu. Avast je antivirus pa ti instalira chrome ako NE OTKLONIŠ kvačicu. Hoćeš se ići njima žaliti na support zbog toga? Misliš da oni to nemaju pravo napraviti?

 

Istina je da ti odlučuješ što će biti na tvom računalu, i odlučio si instalirati dodatni software jer ne znaš ukloniti kvačice pored. Ja nisam nikad dobio Conduit sa BS Playerom jer jednostavno otklonim kvačicu sa onog bs toolbara i ok. Kažeš onda bi trebalo svaki program analizirati ima li di kvačicu? Pa jel ti čitaš išta ka instaliras software? Ti spadaš u skupinu ljudi koji znaju za "Yes", "OK", "Next", "Finish". Kao što vidiš ima još ljudi koji nemaju problema sa DPS-om.

 

 

  Adobe  nudi samo mcaffe i to svi znaju, avast samo chrome, žalit ću se kome hoću i kad me volja i šta tebe briga šta ću ja radit kao prvo? Koji si ti i šta ti imaš s time? Radiš za njih?

  Ti spadaš u skupinu ljudi koja msili da ima pravo stavit šta ga volja na pokvarene šeme, i trikove ubacivat ljudima na komp, šta žele i braniš takve likove i još mi dociraš,kao nisam platio, šta bi ja htio bla bla..

  Sutra preporučim nekome taj program, i čovjek ne ide za tim, i ovaj mu uvali kamion smeća s tim i to je po tebi ok jeli? Tko mu je kriv?

  O onome šta još stave na PC osim toga s kvačicama možemo samo nagađati, kad im je support takav mogu mislit ...ti bi za njihovu politiku podmetanja smeća na tuđe kompove prebacio krivnju na ljude, uostalom pogledaj im forum koliko ima  pritužbi ljudi kojima ne paše dps-ov bloatware, ali nema smisla dalje ovome...

 Programi poput bs playera su letili s raznih stranica zbog conduita, utorrent iznapadali zbog coin minera, a ovi imaju kamion smeća u sklopu svog programa....adio

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2016 22:56 (osvit).
10 godina
offline
Re: DriverPack Solution - odličan alat za drivere

Kad paziš nemaju.

CPU: i7 2600k 4.4Ghz CPU HLADNJAK: CORSAIR H100i MBO: ASUS P8Z68-V PRO VGA: Gygabite R9 290 s Asus R9 290x biosom 1030/1250Mhz VGA HLADNJAK: ACCELERO HYBRID RAM: CORSAIR XMS3 2x4GB CORSAIR Vengeanc
13 godina
offline
DriverPack Solution - odličan alat za drivere

Ako je netko ljen maknuti kvačice s ponuda neka jednostavno instalira Unchecky i riješen problem.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: DriverPack Solution - odličan alat za drivere
osvit kaže... 

  Adobe  nudi samo mcaffe i to svi znaju, avast samo chrome, žalit ću se kome hoću i kad me volja i šta tebe briga šta ću ja radit kao prvo? Koji si ti i šta ti imaš s time? Radiš za njih?

  Ti spadaš u skupinu ljudi koja msili da ima pravo stavit šta ga volja na pokvarene šeme, i trikove ubacivat ljudima na komp, šta žele i braniš takve likove i još mi dociraš,kao nisam platio, šta bi ja htio bla bla..

  Sutra preporučim nekome taj program, i čovjek ne ide za tim, i ovaj mu uvali kamion smeća s tim i to je po tebi ok jeli? Tko mu je kriv?

  O onome šta još stave na PC osim toga s kvačicama možemo samo nagađati, kad im je support takav mogu mislit ...ti bi za njihovu politiku podmetanja smeća na tuđe kompove prebacio krivnju na ljude, uostalom pogledaj im forum koliko ima  pritužbi ljudi kojima ne paše dps-ov bloatware, ali nema smisla dalje ovome...

 Programi poput bs playera su letili s raznih stranica zbog conduita, utorrent iznapadali zbog coin minera, a ovi imaju kamion smeća u sklopu svog programa....adio

 

 

 

I bs je samo conduit. Imaš alate pa provjeri šta osim onog sa kvačicama se instalira, nemoj nagađati. Ti bi prije instalacije ili pokretanja nekog programa trebao pročitati uvjete korištenja, jer instalacijom prihvaćaš ono što tamo piše. Ljudi dobiju na komp svašta jer znaju šta rade. Tako ne znaju da sa flashom dobiješ McAfee. Potrebno je samo otkloniti kvačice i nema problema. Ti kad si uvjeren da ćeš i tada dobiti bloatware to i dokaži, u suprotnom sve što si napisao nema smisla.

 

Kad sam kupovao galaxy pisalo je samo da je Android 5.1, nigdje ne piše da ću dobiti hrpu bloatwarea kojeg čak ne mogu ni deinstalirati. Ali se Samsung lijepo pravno zaštitio. Ista stvar sa MS i win10.

13 godina
neaktivan
offline
DriverPack Solution - odličan alat za drivere

Ja mislim da je sasvim u redu to sa kvačicama, imaš mogućnsot da skloniš kvačicu sa selektovanog programa ako ga ne želiš i mislim da je to u redu, kada ne bi bila ta mogućnost da se skloni kvačica tada bi bila druga stvar i tada ne bi bilo ok osim ako nije gdje u opisu dodatno pojašnjeno zašto je to tako.
U ostalom posebno sa free softwerom te osobe /organizacije se finansiraju na osnovu toga i sličnih djelatnosti, možda bi neko htio free software kao DRP i da je potpuno čist bez ikakvih reklama i slično, budimo iskreni barem prema sebi ako ne prema drugima da bi i mi isti taj metod koristili, npr. imamo reklame u android aplikacijama i slično i meni to nikako ne smeta jer znam da sam dobio free aplikaciju i tako isto i sa kvačicama nije mi uopšte mrsko / teško skloniti

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2016 4:00 (jigsaw5063).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
DriverPack Solution - odličan alat za drivere

Hm, ovo je čista glupost, čovjek zove podršku za nešto što je sam kriv. Da, moguće je ugasiti instalaciji svih programa na jedan klik i gotovo. Čak se i Driver Updater ne instalira. Program je jako dobar, nije savršen, ali nije niti jedan.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice