Dual boot, reinstall jednog od OS-a, HELP!

poruka: 2
|
čitano: 2.127
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Dual boot, reinstall jednog od OS-a, HELP!

Jednom kad sam napravio dual boot XP-a i sedmice sve je bilo ok dok nisam krenuo uraditi reinstall XP-a pa nakon toga sam "morao" raditi reinstall sedmice, sad me zanima, pošto sam ukenjao sedmicu jednim "fix-om" za internet, sad se non-stop diskonektuje, mislim, kad igram npr alien swarm sve je 5, ne nestaje konekcije, ali kada sam u browseru i surfam nekih 10-ak minuta nestane konekcije i moram pricekati cca 5 min da se opet konektujem, dok na XP-u radi sve 5 bez onog "fix-a"... pa ako ima neko rješenje, recite, (ne znam koji je tačno fix bio, nije se trebao učitati u registry koliko me pamćenje služi) a ako ne, onda da li ako uradim reinstall sedmice na drugoj particiji to može škoditi bootabilnim fajlovima od XP-a?

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dual boot, reinstall jednog od OS-a, HELP!

Ako ti je XP na nekoj drugoj particiji dakle ima svoju, onda njemu neće ništa bit...što se tiče tvog problema...bolje probaj popravit sa instalacijskim DVD-om od 7-ice, ako to ne uspije onda probaj vratit sa System Restore point-om na neku kontrolnu točku, a ako to ne uspije onda moraš reinstall 7-ice napravit

Avatar...ready....clear a path! .......................IN GAME: IWEK91
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.8.2010 17:13 (Krešo91).
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice