EaseUS® Data Recovery Software - smeće

poruka: 7
|
čitano: 2.851
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
EaseUS® Data Recovery Software - smeće

Bal na hardu

 

Što da kažem imao sam na hardu direktorij games u koji sam naistalirao sve moguće igre i skidao sve moguće torrente u zadnjih xy godina. Eh i tada sam instalirao Fifu 19, ali zaj.ebao sam se pa instalirao igru u sami direktorij games, a ne kako treba u direktorij G:\games\fifa 19\ i šta se desilo, išao sam je deinstalirati, i smeće od deinstallera mi pobrisalo cijeli direktorij games sa svime što je u njemu bilo. Nekih dvijesto i pedeset giga igara i raznoraznih piz.arija. Sranje.

 

I što sad, ništa gledam malo po netu i skinem EaseUs recovery software. Nisam ništa pisao brisao po hardu, automatska defragmentacija onemogućena itd, čim su podaci pobrisani instalirao sam software ( na drugi hard ) i pokrenuo ga, trčao je samo po tom direktoriju dva sata, i istina sve pronašao, sve fajlove, ok super milim si, idem napraviti recover, ALI, svi veliki fajlovi su veličine 0. Dakle badava trud kad kretenski program ne zna vratiti cijeli fajl nego samo ime. Znam i otprije da su ti undelete programi uglavnom smeće, no ipak sam pokušao. Eh da, pokušao sam i sa file historijem u desetki, naravno, po defaultu je off. Jeb. ga.

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EaseUS® Data Recovery Software - smeće
Probaj sa stellar phoenix data recovery
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
offline
EaseUS® Data Recovery Software - smeće

za takve probleme uglavnom koristim TestDisk

https://www.cgsecurity.org/wiki/TestDisk

 

EaseUs samo zuji a malo meda daje

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
EaseUS® Data Recovery Software - smeće

Daleko je taj program od smeća, vjerojatno bi bolje radio da je i originalni program, a ne piratska kopija.

Meni je prijenosni disk od 750GB, napunjen 697GB otisao u RAW, ne bi dobio podatke iz njega da se na glavu postavim.

 

Ovaj program mi je sve vratio na novi disk kojeg sam si onda kupio, sve je bacilo u jednu mapu, samo zadnje sto sam po tom disku pisao nije htjelo prebaciti, spasio sam na kraju svih 697GB podataka, jedino nekolicinu ppt i doc fileova nije htjelo, i hvala bogu sto je tako ispalo.

Zato sad kad kupim novu konfu, 1 SSD 250GB, 1 SSD 1TB i 1 HDD 1TB samo za backup. Prijenosni ce biti samo i dalje u pripravnosti sa svim ostalim.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: EaseUS® Data Recovery Software - smeće

@Baotica ...normalno prvo si otišao na kantu za smeće (Recycle Bin) i vratio sve što je u njoj ostalo ... ?

15 godina
neaktivan
offline
Re: EaseUS® Data Recovery Software - smeće
acmilan2 kaže...

Daleko je taj program od smeća, vjerojatno bi bolje radio da je i originalni program, a ne piratska kopija.

Meni je prijenosni disk od 750GB, napunjen 697GB otisao u RAW, ne bi dobio podatke iz njega da se na glavu postavim.

 

Ovaj program mi je sve vratio na novi disk kojeg sam si onda kupio, sve je bacilo u jednu mapu, samo zadnje sto sam po tom disku pisao nije htjelo prebaciti, spasio sam na kraju svih 697GB podataka, jedino nekolicinu ppt i doc fileova nije htjelo, i hvala bogu sto je tako ispalo.

Zato sad kad kupim novu konfu, 1 SSD 250GB, 1 SSD 1TB i 1 HDD 1TB samo za backup. Prijenosni ce biti samo i dalje u pripravnosti sa svim ostalim.

 

AF139 kaže...

@Baotica ...normalno prvo si otišao na kantu za smeće (Recycle Bin) i vratio sve što je u njoj ostalo ... ?

 Ma da ga ne bi kupio. Za što ?! da vratim stopedeset giga igara koje i tako mogu opet skinut.Kaj got.

 

Da baš. U Recycle Bin. Ne stane 250 giga u recycle bin, installer nije ništa pitao samo sve pobrisao. Uglavnom, tako mi i treba kad ne razmišljam nego mislim da su programi pametniji no što jesu. Program je pametan onoliko koliko je developer pametan, a na tom polju budala ne manjka, stvaro ne. Kakvih kretenskih riješenja sam se nagledao u trideset i dvije godine to je čudo. Kako kažu nema na svijetu tako puno budala, ali gotovo svaki dan ćeš naletiti barem na jednu, jer iako ih nema puno, budale su strateški ramještene, a niti svijet kompjutera u tome nije iznimka. Ima rođenih programera iliti developera, ima koliko hoćeš. Mene ustvari impresionira kako unatoč budalama software zna funkcionirati dosta dobro.

 

Kao i svugdje, na jednog pametnog čovjeka koji vesla nizvodno dođe jedno dvadeset budala koje veslaju uzvodno, i ne znaju da su glupi jer veslaju uzvodno, već njemu pametnom viću da je budala i čine sve da ga potope. 

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
11 godina
offline
EaseUS® Data Recovery Software - smeće

Nitko nije spomenuo kupnju ni originalni program. Zato mene ne stavljaj u isti koš.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice