Facebook fonts

poruka: 6
|
čitano: 2.743
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Facebook fonts

Poštovanje...imam problem sa facebook stranicom jer mi se font promjenio i ne prepoznaje dakle vise č,š,ć,ž....dakle instalirala sam nedavno neke tj više font-ova...mislim da ima i veze s tim....probala sam i operu i crome,int.expl. u svim preglednicima facebook radi isto...ruge stranice mi se učitavaju normalo....samo dakle facebook....

 

imali netko pojma što napravit???

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Facebook fonts

Jesi možda instalirala font koji bi se zvao Helvetica? Vidim da je na Facebooku prvi na popisu font Helvetica pa tek potom Arial, pa ako si instalirala font Helvetica, onda ti se od sada on koristi umjesto Ariala, a moguće je da si instalirala Helveticu bez naših slova.

9 godina
neaktivan
offline
Facebook fonts

HVALA PUNO...upravo je to bio problem.....izbrisala taj font i vratilo se sve .....HVALA

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Facebook poruke

jucer sam u profilu nasla video koji sam otvorila, mislila sam da mi prijateljica nesto salje, kad sam otvorila posavilo mi se pitanje da li zelim CODEC i tu sam zapela...da ne sirim pricu, nakon toga, u privatnim porukama svi moji prijatelji su poceli dobivati video sa svojom slikom uz koji pise npr. Tara video a ispod toga igx delivery...i ta poruka mojim prijateljima (svakom s njegovom slikom i imenom) dolazi svaki put kad udjem na svoj facebook profil...i jos nesto, sa gornje trake na profilu, nestala mi je ona strelica na koju kliknem da mi otvori ponudu za odjavu (ona koja je zadnja po redu na traci, iza obavijesti i brzih postavki privatnosti)...ispricavam se na mozda nepreciznom objasnjenju, imam 60 godina (ne smijete se, i mi penzici volimo fejs) i nisam bas neki informaticki genij...ali molim pomoc ako netko moze...da li da privremeno deaktiviram profil ili da li netko ima slicno iskustvo...hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Facebook poruke

Promjentit šifru za feis.

Za zahvalu klikni na Hvala
7 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook poruke

probat cu, ali sad ulazim preko firefoxa i ok je iako kad probam preko chrome opet se ponavlja isto

hvala

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice