Imam problem s internetskim izbornicima

poruka: 6
|
čitano: 879
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Imam problem s internetskim izbornicima

Usao sam u Operu i upisao nesto i izbaci mi to, ja napisem nesto drugo a onda se pocne stalno refresat kao da mi je f5 zaglavio ali nije.

Uđem u google chrome ali isto moze li mi netko pomoci?{#}

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Imam problem s internetskim izbornicima
RukiPro kaže...

Usao sam u Operu i upisao nesto i izbaci mi to, ja napisem nesto drugo a onda se pocne stalno refresat kao da mi je f5 zaglavio ali nije.

Uđem u google chrome ali isto moze li mi netko pomoci?{#}

Provjeri , da nije neki virus , takodje probaj sve Pretrazivace i Operu i Chrome deinstalirati pa ponovo sa njihovog sajta instalirati , jesi li probao u IE? 

10 godina
neaktivan
offline
Imam problem s internetskim izbornicima

Na IE uopce nece ucitat stranice probat cu pregledat ima li virusa i probao sam deinstalirati operu pa je upocetku radilo pa se sve vise pogorsavalo pa sad se po 10 puta ucitava

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.5.2014 18:09 (RukiPro).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Imam problem s internetskim izbornicima
RukiPro kaže...

Na IE uopce nece ucitat stranice probat cu pregledat ima li virusa i probao sam deinstalirati operu pa je upocetku radilo pa se sve vise pogorsavalo pa sad se po 10 puta ucitava

 

 

Počisti Windowse na isti način kak sam spomenul na dolnjem linku.Cool

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-softverski-problemi/avg-search-smece/85918.aspx?page=1&jumpto=4217750&sort=asc&view=flat

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
9 godina
neaktivan
offline
Re: Imam problem s internetskim izbornicima

Ja ti ako ne nista preporucujem da deinstaliras windows-e i sve nanovo , tako ce sigurno raditi , samo ti ostaje da sve podatke sacuvas na drugoj particiji od one na kojoj je windows ili jos bolje na drugi HDD ili eksterni. Nadam se da ces se snaci ako ti sta nebude jasno i ukoliko ti zatreba pomoc oko {#} javi mi na PP. Pozdrav

10 godina
neaktivan
offline
Re: Imam problem s internetskim izbornicima

ma puno hvala ja sam skinuo AVG i skeniralo nekoliko trojanaca dropera i ostalo i pocistio ih i sad sve radi Hvala dulle{#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice