Instalacija TV-USB kartice

poruka: 6
|
čitano: 2.054
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Instalacija TV-USB kartice

Pozdrav!

 

Imam problem s instalacijom TV kartice. Naziv modela je "TV tuner Hauppage PCTV Microstick 76e HD".

 

Sve lijepo pokrenem, on snim s CD-a net framework i još jednu stavku i kada on to završi i krene u instalaciju prekine i javi mi grešku:"Error 2755: The installer has encountered an unexpected error installing this package"

 

Koristim WIN XP, service pack3. Da li je možda do matične? Mijenjao sam matičnu ploču i možda nisu svi driveri instalirani. Inače mi sve radi na kompu, net, USB, zvuk, nemam nikakvih problema.

 

Riješenje?

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Instalacija TV-USB kartice
bruncek kaže...

Pozdrav!

 

Imam problem s instalacijom TV kartice. Naziv modela je "TV tuner Hauppage PCTV Microstick 76e HD".

 

Sve lijepo pokrenem, on snim s CD-a net framework i još jednu stavku i kada on to završi i krene u instalaciju prekine i javi mi grešku:"Error 2755: The installer has encountered an unexpected error installing this package"

 

Koristim WIN XP, service pack3. Da li je možda do matične? Mijenjao sam matičnu ploču i možda nisu svi driveri instalirani. Inače mi sve radi na kompu, net, USB, zvuk, nemam nikakvih problema.

 

Riješenje?

 Probaj s ovim driverima. Ako ne ide, daj sliku iz Device Managera da se vidi hwid.

 

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
11 godina
neaktivan
offline
Instalacija TV-USB kartice

Skinuo sam te drivere i uspješno sam instalirao ali sada ne mogu naći programe. Podesim sve(stavim da sam u HR, povezan preko antene) i kliknem scan, on završi za 5 sekundi ali ne nađe ništa. Ne znam šta više trebam poštelat..

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Instalacija TV-USB kartice
bruncek kaže...

Skinuo sam te drivere i uspješno sam instalirao ali sada ne mogu naći programe. Podesim sve(stavim da sam u HR, povezan preko antene) i kliknem scan, on završi za 5 sekundi ali ne nađe ništa. Ne znam šta više trebam poštelat..

Pet sekundi nije ni izdaleka dovoljno da pronađe programe. Znači, ili si odabrao krive postavke pretraživanja ili ne nađe ništa jer program ne komunicira s TV karticom kako treba.

 

Ako ništa drugo, probaj s nekim univerzalnim DVB programom, poput ProgDVB - on postoji i u (pomalo okljaštrenoj) besplatnoj verziji, dakle ništa te ne košta probati (a i nastaviti ga koristiti). I ja ga koristim - meni je s TV karticom došao neki stari neupotrebljiv program (ključ koji je došao s programom ne funkcionira).

11 godina
neaktivan
offline
Instalacija TV-USB kartice

Ma znam da je premalo, nije mi ništa našao. Ni na mom kompu ni na bratovom laptopu. Mogu birat 3 stvari:1. preko antene; 2. preko zraka; 3. bez antene  I samo DVBT...

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Instalacija TV-USB kartice

Probaj ProgDVB. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice