Kako napraviti 2. account na Outlook 2010?

poruka: 3
|
čitano: 1.543
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Kako napraviti 2. account na Outlook 2010?

Pozdrav svima,

 

Prije više od dvije godine sam prešao s T-Coma na Bnet,te sam time i promjenio e-mail adresu.

Danas sam probao namjestiti stari account od T-Coma da dobijem neke mailove od prije,ali stalno dobivam errore.

Probao sam dosta toga,ali uvjek mi se pojavi novi error.

Znate li u čemu bi mogao biti problem?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako napraviti 2. account na Outlook 2010?
Jurassic Park kaže...

Pozdrav svima,

 

Prije više od dvije godine sam prešao s T-Coma na Bnet,te sam time i promjenio e-mail adresu.

Danas sam probao namjestiti stari account od T-Coma da dobijem neke mailove od prije,ali stalno dobivam errore.

Probao sam dosta toga,ali uvjek mi se pojavi novi error.

Znate li u čemu bi mogao biti problem?

 

Provjeri da li je account još uvijek aktivan. Ako jeste onda pokušaj pronaći podatke od njihovog mail servera. Provjeri koji protokol koriste POP ili IMAP, te na kojim portovima slušaju. Pažljivo podesi jer ako zaboraviš samo jednu kvačicu u postavkama pojavi se greška.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
15 godina
offline
Re: Kako napraviti 2. account na Outlook 2010?

- samo stari acc (s tel linija-modem..) ostaju trajno, dok ADSL korisnicima ugl gase acc. Provjeri, logiraj se na tcom user str..

- ako je aktivan, tad podesi in-out server, imap-pop3, auth. itd. Slanje ide preko izlaznog servera trenutnog ISPa. Zgodno je imati svoj mail server (neovisan)..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice