Kako promijeniti podatkovnu mapu u MSOffice 2010

poruka: 4
|
čitano: 1.238
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Kako promijeniti podatkovnu mapu u MSOffice 2010

Pozdrav!

 

Budući da stalno nešto petljam, do sada sam već nekoliko puta morao vraćati image C-diska. No problem mi se javlja u tome što, ako nisam spremio mailove, vraćanjem imagea diska gubim poštu i postavke outlooka. Imam Office 2010, i nisam zadovoljan raznim backup programima pošte. Želio bih jednostavno podatkovnu datoteku Outlooka "C:\Users\mkeca\AppData\Local\Microsoft\Outlook\Outlook2.pst" staviti fizički na drugi disk. Arhivi sam uspio promijeniti lokaciju, ali kod ove datoteke to ne mogu.

Zna li, možda, netko rješenje kako toj datoteci defaultno mjesto staviti na drugi disk?

 

Hvala!

MarioK
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako promijeniti podatkovnu mapu u MSOffice 2010

Zatvori Outlook, idi na tu mapu i iskopiraj onda taj .pst gdje želiš na drugi disk.

 

Idi na postavke računa, podaktovne datoteke, pa na dodavanje i pronađi svoj .pst na novom mjestu.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.11.2010 8:35 (Smooth Operator).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako promijeniti podatkovnu mapu u MSOffice 2010

Ebo vas office na hrvatskom. Dok nisam vidio screenshot nisam imao pojma o cem pricate :)

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako promijeniti podatkovnu mapu u MSOffice 20

Hvala, funkcionira!

 

Pozdrav, Mario

MarioK
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice