Kako staviti zabranu na kompu?

poruka: 11
|
čitano: 12.792
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kako staviti zabranu na kompu?
ovak trebao bi neki program ili nešto da mogu staviti šifru za instalacije, npr. kad hoču da instaliram nešto, igru, program, da moram prvo šifru unest pa nda tek pokrene instalacija...a ako nema tako nešto onda ako ima i za skidanje, npr. ako želim da nešto skinem onda da prvo traži šifru pa onda se tek počne skidat, ali za to nevjerujem da ima, a za instalacije sigurno ima.....bio bi jako zahvalan, koristi se samo 1 profil, i želio bi da tako i ostane, jer ga ja samo koristim, a to bi želio stavit, jer kad mi dođe bratič da nenatrpava komp bezveze.....xdddd
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako staviti zabranu na kompu?
deus-ex resolution kaže...
ovak trebao bi neki program ili nešto da mogu staviti šifru za instalacije, npr. kad hoču da instaliram nešto, igru, program, da moram prvo šifru unest pa nda tek pokrene instalacija...a ako nema tako nešto onda ako ima i za skidanje, npr. ako želim da nešto skinem onda da prvo traži šifru pa onda se tek počne skidat, ali za to nevjerujem da ima, a za instalacije sigurno ima.....bio bi jako zahvalan, koristi se samo 1 profil, i želio bi da tako i ostane, jer ga ja samo koristim, a to bi želio stavit, jer kad mi dođe bratič da nenatrpava komp bezveze.....xdddd

pa stavis log off sifru

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako staviti zabranu na kompu?
croatia boss kaže...
deus-ex resolution kaže...
ovak trebao bi neki program ili nešto da mogu staviti šifru za instalacije, npr. kad hoču da instaliram nešto, igru, program, da moram prvo šifru unest pa nda tek pokrene instalacija...a ako nema tako nešto onda ako ima i za skidanje, npr. ako želim da nešto skinem onda da prvo traži šifru pa onda se tek počne skidat, ali za to nevjerujem da ima, a za instalacije sigurno ima.....bio bi jako zahvalan, koristi se samo 1 profil, i želio bi da tako i ostane, jer ga ja samo koristim, a to bi želio stavit, jer kad mi dođe bratič da nenatrpava komp bezveze.....xdddd

pa stavis log off sifru

ma imam to, ali gle kad dođe, onda ja ukucavam šifru onda mu kažem da zna kad mene nema doma....nije blizu mene pa onda zna prespavat, a ja kad odem u šk a on ostane kod mene onda ide na moj komp, pa neka samo koristi internet i da igra igrice, bilo šta samo nevolim kad mi skida nekaj ili instalirava, na moj komp i onda mi napuni memoriju do vrha u tren oka, ako ima tak, neki program nek mi da link ili ime programa il nešto....hvala...

15 godina
offline
Re: Kako staviti zabranu na kompu?
deus-ex resolution kaže...
..

ako ima tak, neki program nek mi da link ili ime programa il nešto....hvala...

 ima, zove se dogovor.

Drugo rješenje koje ne želiš je ograničen user acc. za koji moraš nešto znati, pa nećemo dalje.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Kako staviti zabranu na kompu?

ja sam mu rekao ali on svaki puta napravvi to.....ok nema veze.....hvala......xdddd..

 

 

LOCK

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2011 8:38 (deus-ex resolution).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Kako staviti zabranu na kompu?
Ako imas Sedmicu, postavi uac... tako ce za SVAKU instalaciju pitat lozinku, a za sprjecavanje downloada sorry ne znam...
Zašto ovo čitaš???
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako staviti zabranu na kompu?
iKula kaže...
Ako imas Sedmicu, postavi uac... tako ce za SVAKU instalaciju pitat lozinku, a za sprjecavanje downloada sorry ne znam...

imam sedmicu, naravno.....kakav uac....objasni....

12 godina
protjeran
offline
Re: Kako staviti zabranu na kompu?
Vjeruj mi vrlo je lagano.
http://windows.microsoft.com/en-US/windows-vista/Turn-User-Account-Control-on-or-off
Ovdje sve pise. Nadam se da si dobar s engleskim...
Zašto ovo čitaš???
14 godina
offline
Re: Kako staviti zabranu na kompu?

To nije rješenje...

Postavi Parental Controls (Roditeljska zaštita), nalazi ti se u control panelu pa s time ograniči drugog korisnika.

SilvioS, MSP Lead, Windows Desktop Experience MVP
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako staviti zabranu na kompu?
SilvioS kaže...

To nije rješenje...

Postavi Parental Controls (Roditeljska zaštita), nalazi ti se u control panelu pa s time ograniči drugog korisnika.

to careeee......napokon se neki pametan javio, da zna nešto.....nemojte se ostali naljutit....

hvala ti puno...

14 godina
offline
Re: Kako staviti zabranu na kompu?

Np, imaš i dodatnu aplikaciju iz Live "palete" zove ti se Obiteljska sigurnost, odnosno Family Safety. Nudi još više funkcionalnosti i opcija.

Ako zapneš, viči :)

SilvioS, MSP Lead, Windows Desktop Experience MVP
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice