Mozilla Firefox??

poruka: 18
|
čitano: 6.192
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Mozilla Firefox??
pitanje

zanima me kak postavit da mi stranice koje sam ranije gledao ostanu podcrtane,tj ofarbane,da znam na kojima sam bio a na kojim ne?tnx

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox??

ej..

klknes na Tools/Options/   pa na Content i kod fonts & colors klik na colors...tam imas LINK COLOR za visited i unvisited links

 

pozdrav

...ako cyber sex nije sex...onda ni cyber kriminal nije kriminal...
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Mozilla Firefox??
autorov komentar
freaky.9x kaže...

ej..

klknes na Tools/Options/   pa na Content i kod fonts & colors klik na colors...tam imas LINK COLOR za visited i unvisited links

 

pozdrav

 nazalost za to znam...ali nije rijesenje..
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox??

Idi pod Options - Privacy.

 

Tamo uključi Keep my history i Remember what I enter...

 

U donjem dijelu prozora isključi opciju Always clear...

 

(Vidi sliku)

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Mozilla Firefox??
autorov komentar
macak kaže...

Idi pod Options - Privacy.

 

Tamo uključi Keep my history i Remember what I enter...

 

U donjem dijelu prozora isključi opciju Always clear...

 

(Vidi sliku)

 sve je tako,i opet "frula"...
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
Mozilla Firefox??

misliš da ti ostanu onako ljubičasta slova?

 

onda sigurno čistiš povijest preglednika i stavio si kvačicu na cookies. makni kvačicu s toga i onda će i nakon čišćenja slova ostat ljubičasta.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mozilla Firefox??

Da ne otvaram sad novu temu.. jel mi moze netko rec kako se zove onaj add on za FF sta prikazuje home page sa vise prozora.. ne znam sad tocno kak se to zove..sjecam se da opera to ima.. a i ovaj novi safari to ima kao Top sites.. kao oblik neke mreze.. 3x3 ili 4x3

Nadam se da znate na sta mislim ;))

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mozilla Firefox??
B-52 kaže...

Da ne otvaram sad novu temu.. jel mi moze netko rec kako se zove onaj add on za FF sta prikazuje home page sa vise prozora.. ne znam sad tocno kak se to zove..sjecam se da opera to ima.. a i ovaj novi safari to ima kao Top sites.. kao oblik neke mreze.. 3x3 ili 4x3

Nadam se da znate na sta mislim ;))

 možda ovo misliš?
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/5721
15 godina
offline
Mozilla Firefox??

E da..to je to.. puno hvala ;))

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mozilla Firefox??
B-52 kaže...

E da..to je to.. puno hvala ;))

 Ima i ovaj...


Pa sad, koji ti se više sviđa :)
15 godina
offline
Mozilla Firefox??

Stavio sam si oba..ovaj drugi ce mi bit za kladu a ovaj prvi za sve ostalo ;))

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mozilla Firefox??
B-52 kaže...

Stavio sam si oba..ovaj drugi ce mi bit za kladu a ovaj prvi za sve ostalo ;))

 Jao napravio sam glupost..ne znam kako al valda sam obriso Fast dial folder :(((
..kad sam napravio reinstall, sad radi na taj nacin da pamti sve sajtove koje sam posjetio a prije nije tako radio.. prije sam u Bookmarksima imo folder "Fast dial" i tamo mi je stajalo samo par sajtova koje najvise posjecujem a sad mi prilikom instalacije, vise ne kreira taj folder.. znaci sad mi je tamo hrpa sajtove..sve ih baca unutra a ja hocu da mi samo bude par najvaznijih ..jel ima neko neku ideju.. kopao sam po postavkama al nigdje nema nis pametno :((

EDIT: rijesio sam..kreirao sam folder koji sam postavio za Home i tamo su mi opet svi najvazniji sajtovi kao i prije.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.3.2009 17:30 (B-52).
15 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox??

Pozdrav svima

 

Nova sam ovdje,ali me već duže vrijeme muči Mozilla Firefox i to  njen History.Dakle u Options-Privacy-History  mi stoji  Keep my history at least 90 days. ALI  meni se History briše sama od sebe kada recimo hoću pogledati na History (od recimo 10-tak dana unazad) koja stoji na Toolbaru onda otvorim i tamo mi počne History od danas. I tako mi se to već desilo više puta. Ja ne znam šta naparaviti kako da ta History ostane a ne da se briše sama od sebe. Nekada bude History po par dana unazad a onda sljedeći dan uključim kompjuter i odem na History a unutra nema ničega nego opet bilježi od početka.

 

Kako da to riješim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mozilla Firefox??

Vjerovatno koristiš neki program tipa ccleaner za čišćenje računala na kojem je naznačeno da čisti postavke unutar firefoxa, internet explorera i sl.

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro http://www.dailymotion.com/video/x44dz_chernobyl-ghost-town-for-1000-years_creation?from=rss
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mozilla Firefox??
lady of leisure kaže...

Pozdrav svima

 

Nova sam ovdje,ali me već duže vrijeme muči Mozilla Firefox i to  njen History.Dakle u Options-Privacy-History  mi stoji  Keep my history at least 90 days. ALI  meni se History briše sama od sebe kada recimo hoću pogledati na History (od recimo 10-tak dana unazad) koja stoji na Toolbaru onda otvorim i tamo mi počne History od danas. I tako mi se to već desilo više puta. Ja ne znam šta naparaviti kako da ta History ostane a ne da se briše sama od sebe. Nekada bude History po par dana unazad a onda sljedeći dan uključim kompjuter i odem na History a unutra nema ničega nego opet bilježi od početka.

 

Kako da to riješim?

Imaš li možda neki program za čišćenje i optimizaciju instaliran?
Možda je podešen da automatski čisti računalo svakih 10 dana a ti to ne primjetiš..!?

EDIT: stalker, uzeo si mi misli  Smijeh
Nijedno pravilo bez iznimke!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2009 11:21 (Bellatrix).
15 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox??

Da točno imam CC cleaner istaliran i koristim ga svako malo (2-3 dana). A uz njega imam Avast home, Spybot S&D, SuperAntispyware free, PC Tool Firewall.

 

Hvala vam na tako brzom odgovoru sada znam gdje je catch :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mozilla Firefox??
lady of leisure kaže...

Da točno imam CC cleaner istaliran i koristim ga svako malo (2-3 dana). A uz njega imam Avast home, Spybot S&D, SuperAntispyware free, PC Tool Firewall.

 

Hvala vam na tako brzom odgovoru sada znam gdje je catch :)

 Ma nema na čemu!Cool
Možeš u CC cleaneru namjestit da ti ne dira history od Firefoxa i neće bit problema.Namigiva
Nijedno pravilo bez iznimke!!
15 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox??

Je evo napravila sam to. Hvala vam još jednom :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice