MW3 Nat Strict Thompson TG782 HELP!?!? :(

poruka: 21
|
čitano: 12.474
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
MW3 Nat Strict Thompson TG782 HELP!?!? :(

Nat type strict na navedemom ruteru, sve moguce portove sam forvardo, u telnet nemogu uc (  http://forums.whirlpool.net.au/forum-replies.cfm?t=1739702  ) pa ako bi mi neko pomogo troubleshootat i dat neke savjete, fala! CUDNO, al na  mw2 isto original verzija steam nat type:open , na mw3 ne.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2011 19:28 (windrof123).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: MW3 Nat Strict Thompson TG782 HELP!?!? :(
windrof123 kaže...

Nat type strict na navedemom ruteru, sve moguce portove sam forvardo, u telnet nemogu uc (   http://forums.whirlpool.net.au/forum-replies.cfm?t=1739702  ) pa ako bi mi neko pomogo troubleshootat i dat neke savjete, fala! CUDNO, al na   mw2 isto original verzija steam nat type:open , na mw3 ne.

  imam isti router, i ja bi bio zahvalan na nekoj pomoči oko ovoga

14 godina
neaktivan
offline
MW3 Nat Strict Thompson TG782 HELP!?!? :(

i ja imam taj router i taj problem nekak mi se cini da su ti routeri defektni sta se tice otvaranja portova 

Samobor je lepa varoš :))
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
MW3 Nat Strict Thompson TG782 HELP!?!? :(

Isti router, isti problem... Dal netko zna kako rješiti problem...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: MW3 Nat Strict Thompson TG782 HELP!?!? :(

Evo rješenja

 

 

Preko telneta se treba spojiti na router te upisati sljedeče:

 

telnet 192.168.1.1

 

connection bind application=CONE(UDP) port=3074-3075

 

connection bind application=CONE(UDP) port=3478-3479

 

connection bind application=CONE(UDP) port=3658

 

saveall

 

12 godina
neaktivan
offline
MW3 Nat Strict Thompson TG782 HELP!?!? :(

Imao sam i ja taj problem sa identičnim routerom (while I was@t-scumm {#}), Mozda je Firmware defektan ili tako nesto, isto mi nikad nije htjelo forwardat nista.

Ofc.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
MW3 Nat Strict Thompson TG782 HELP!?!? :(

Jel itko zna kako da dobijem novi ruter?
Ovo tomsonovo govno je defektno.
Čuo sam da ga mogu polit vodom? 

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: MW3 Nat Strict Thompson TG782 HELP!?!? :(
Slash 666 kaže...

Jel itko zna kako da dobijem novi ruter?
Ovo tomsonovo govno je defektno.
Čuo sam da ga mogu polit vodom? 

Pa pokusaj obicnu reklamaciju, reci da ne mozes forwardat portove, naravno ako jos imas garu na njega.

Ofc.
12 godina
neaktivan
offline
MW3 Nat Strict Thompson TG782 HELP!?!? :(

Forwardira on određene portove, ali meni jednostavno nije htio za cod mw3...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: MW3 Nat Strict Thompson TG782 HELP!?!? :(

ja se nemogu spojit na telnet...

12 godina
neaktivan
offline
MW3 Nat Strict Thompson TG782 HELP!?!? :(

Na tim Thomsonima skoro pa nitko ne uspjeva otvorit portove... Ja sam pokušao zanjeniti za Siemens al mi je tip iz t-coma rekao da imaju samo Thomsone jer su Siemense podjelili a nisu naručili druge... Privatno sam si nabavio Siemens sx763 i sad sve radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
MW3 Nat Strict Thompson TG782 HELP!?!? :(

Ajmo ovako, ovo vrijedi za windows 7 i meni je proradilo

 

1. Otvorit Control Panel - Network And Sharing Centar - Network (slika 1).

 

2. Nakon toga će se otvorit prozor (slika 2).

 

3. Pronajt file na kojem piše THOMSON TG782 (------), kliknu desni klik i odabrat PROPERTIES.

 

4. Otvara se novi prozor (slika 3).

 

5. U njemu treba kliknut na SETTINGS, dobije se kao na slici (slika 4).

 

6. Sada treba kliknuti na ADD, otvara se prozor kao na slici (slika 5-OBJAŠNJENO ŠTO JE ŠTO).

 

7. Svakako prije treba postavit STATIČKI IP između Routera i PCa (slika 6), i na routeru mora bit upaljen UPnP.

 

Firewalli mogu bit uključeni.

 

EDIT: Normalno na internetu se lako pronajde koji portovi su potrebi za MW3 NAT OPEN.

SLIKA 1 SLIKA 1
SLIKA 2 SLIKA 2
SLIKA 3 SLIKA 3
SLIKA 4 SLIKA 4
SLIKA 5 SLIKA 5
SLIKA 6 SLIKA 6
Valentin
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2012 20:54 (Valentin17).
 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: MW3 Nat Strict Thompson TG782 HELP!?!? :(

COD MW3 u kombinaciji s uputstvima od Valentin17 i dolje navedenim portovima radi.

 

 

TCP: 3074

TCP: From 27014 to 27050

 

UDP: 3074

UDP: From 27000 to 27030

 

13 godina
offline
Re: MW3 Nat Strict Thompson TG782 HELP!?!? :(
dafija89 kaže...

COD MW3 u kombinaciji s uputstvima od Valentin17 i dolje navedenim portovima radi.

 

 

 

TCP: 3074

TCP: From 27014 to 27050

 

UDP: 3074

UDP: From 27000 to 27030

 

 

Drago mi je da radi, ovako se može otvorit port za bilo koju aplikaciju, samo jedina recimo nuspojava koja se meni događa je ta da u slučaju nestanka struje i gašenja modema spomenuti postupak treba ponovit ispočetka, jer portovi nakon ponovnog paljenja modema više nisu otvoreni, nakon ponavljanja gornjeg postupka ispočetka sve radi normalno, ondnosno NAT je OPEN.

 

edit: Ista stvar moguća je i na Windowsu XP, ako nekoga zanima kako neka se javi na PM.

Valentin
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2012 15:37 (Valentin17).
13 godina
neaktivan
offline
Re: MW3 Nat Strict Thompson TG782 HELP!?!? :(

moze pomoc mala...

 

kad otvorim Network kao na slici 1 meni se otvori drugi prozor ali mi se ne vidi moj modem...

 

imam isto thompson i htio bi si rjesit taj 'Nat strict' ali jednostavno mi nema modema nigdje...

 

šsta da napravim da mi se vidi modem? :)

smc
12 godina
offline
Re: MW3 Nat Strict Thompson TG782 HELP!?!? :(

ak imas thomsonov ruter nece nikad više otvorit NAT tj nemozes uc u Telnet jer je tcom prije 2 tjedna zaključao port 23 tak se možeš pozdravit :D nabavi si siemensa i s njim ćeš moć sve...tak sam i ja jučer

d4rkd3atH
13 godina
neaktivan
offline
MW3 Nat Strict Thompson TG782 HELP!?!? :(

sta znaci da ga ni na silu ne mogu otvorit?

 

ja bi ipak htio probati pa ako mi neko moze rec sta da napravim da vidim modem u networku...

smc
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: MW3 Nat Strict Thompson TG782 HELP!?!? :(

gle nemozes...nerazumijem zaš si nedokazan....al haj kad več napadaš...odi u CMD i tam upiši telnet 192.168.1.1 i ak ti izbaci da nije mogo otvorit port 23 moš se pozdravit

d4rkd3atH
11 godina
neaktivan
offline
Re: MW3 Nat Strict Thompson TG782 HELP!?!? :(

Ne siri dezinformacije.. Port se moze otvorit al zahtjeva postavke od original software istog rutera i tcom postavke koje se mogu skinut sa rutera ulaskom u administratorsko sucelje... Al nije ni potrebno otvarat port vec se samo ulogirati kao administrator, skinuti postavke. otvoriti ih u notepad i pod search pronaci connection.ini.. Tamo se nalaze connection bind i samo se postave novi portovi, snime konfiguracije i napravis upload konfirguracija na ruter. NAT2 opet ispravan. 

 

Upravo sam dobio novi ruter i to napravio, cak otvorio telnet port 23 (PROVJERENO)

 

LP

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2013 16:10 (zuco1989).
15 godina
offline
Re: MW3 Nat Strict Thompson TG782 HELP!?!? :(
zuco1989 kaže...

Ne siri dezinformacije.. Port se moze otvorit al zahtjeva postavke od original software istog rutera i tcom postavke koje se mogu skinut sa rutera ulaskom u administratorsko sucelje... Al nije ni potrebno otvarat port vec se samo ulogirati kao administrator, skinuti postavke. otvoriti ih u notepad i pod search pronaci connection.ini.. Tamo se nalaze connection bind i samo se postave novi portovi, snime konfiguracije i napravis upload konfirguracija na ruter. NAT2 opet ispravan. 

 

Upravo sam dobio novi ruter i to napravio, cak otvorio telnet port 23 (PROVJERENO)

 

LP

 

 

Stavio sam si staticku IP na mreznoj kartici, DNS, gateway itd (dakle sve popunio) i neki novi NEbrandirani firmware na tg782i i preko web interface-a (browsera) sada otvaram portove pod "Game and Application" odnosno mogu otvoriti bilo koji port....

 

 

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
14 godina
neaktivan
offline
Re: MW3 Nat Strict Thompson TG782 HELP!?!? :(
dafija89 kaže...

Evo rješenja

 

 

Preko telneta se treba spojiti na router te upisati sljedeče:

 

telnet 192.168.1.1

 

connection bind application=CONE(UDP) port=3074-3075

 

connection bind application=CONE(UDP) port=3478-3479

 

connection bind application=CONE(UDP) port=3658

 

saveall

 

 

Ovo uredno radi na TG782, a da li netko ima rješenje za TG788i ?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice