Ne cujem zvuk kod DVD-a

poruka: 10
|
čitano: 3.994
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Ne cujem zvuk kod DVD-a
pitanje

Uglavnom kad pokušavam bilokoji DVD pogledat na PC-u ne čujem zvuk.

Do prije par mjeseci je sve bilo ok, kad pokušam gledati film sa GOM playerom onda mi kaze da mi fali ac3filter ali izgleda da imam njega i ffshadow instaliran vec.

Probao sam vise DVD-a.

 

Ako netko sumlja gdje bi mogao bit problem zamolio bi da mi objasni postupak, ako baš treba i reinstalacija ffshadowa i ac3filtera (moze bit da je nesto kod njih otišlo) bio bi zahvalan !

 

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ne cujem zvuk kod DVD-a

Jednostavno instaliraj K-lite codec pack, proslom BUG DVD-u ili sa LINKA.

Ako to ne pomogne onda instaliraj CyberLink PowerDVD i s njim gledaj DVD-ove i sve ce ti radit!


Bolje ispast budala nego iz aviona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ne cujem zvuk kod DVD-a
autorov komentar

Imam klite :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ne cujem zvuk kod DVD-a
autorov komentar

Napravio sam reinstall k-lite codeca i sad imam sljedeći problem :

 

U windows media playeru sve radi kako treba, čuje se zvuk i sve 5.

Ali kad probam pokrenut DVD sa GOM Playerom onda dobijem onaj error poznati i da pošaljem error Microsoftu :)

 

uglavnom jel zna netko u čemu je problem? Film se niti ne pokrene a već iskoči error :(

 

Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.5.2008 22:38 (ReiKo).
16 godina
neaktivan
offline
Ne cujem zvuk kod DVD-a
autorov komentar

Evo error signature-a :

 

AppName: gom.exe     AppVer: 2.1.9.3754     ModName: gvf.ax
ModVer: 0.0.0.0     Offset: 00036eac

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ne cujem zvuk kod DVD-a

Pa gledaj filmove sa Cyber linkom ili reinstaliraj GOM jer vjerojatno nije "pohvatao" sve codece kad se instaliro klite pa ce najvjerojatnije reinstal pomoc.


Bolje ispast budala nego iz aviona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ne cujem zvuk kod DVD-a
autorov komentar

Napravio sam već reinstall GOM playera ali ništa od toga.

Zivcira me da nemogu s njim gledat DVD :(

15 godina
offline
Ne cujem zvuk kod DVD-a

Da malo osvježim temu, problem je isti kao i autorov, al nitko nije dao riješenje, pa ako ima novih ideja javite se.

Hvala!

Men aren't fat, only fat women are fat.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Ne cujem zvuk kod DVD-a

Jeste li pročitali ove upute? Možda pomognu.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ne cujem zvuk kod DVD-a

Problem je upravo ovo sto vecina savjetuje. Trpanje codec packovima je glupo, nepotrebno i vodi problemima sto ste naucili na tezi nacin. Deinstalirajte sve codec packove i codece koji instalirani naknadno kao i plyere koji ste instalirai poslije instalacije windowsa. Skinite media player classic home cinema i to portable verziju najbolej i snimite na disk. Pokrenite i to je to. 99% stvari ce vam raditi a ako ne radi skinite jos i gspot ucitate film u njega i reci ce vam koji codeci su vam potrebni i imate li ih na racunaru. AKo nema skinite samo taj sto vam fali. I jos mala napomena kod MPC HC treba podesiti par stvari da bi titlovi radili i to:

 

- view-options-output pod direct show video staviti na vrm 9 (renderless) a ako neko ima HD graficku stavit na evr custom preset da bi vam graficka preuzela dekodiranje a pod real media i quicktime staviti dx9

- pod subtitle-default style pod font staviti easteurope (238) zatvoriti i titlovi ce vam raditi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice