Nestali podaci - unallocated

poruka: 2
|
čitano: 677
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Nestali podaci - unallocated

Ne mogu otvoriti nikakve podatke na disku. Nakon neuspjele instalacije windowsa C particija mi je ostala prazna i formatirana, a particija D je nestala. Sada za D particiju piše da je unallocated. Našao sam neki program za vraćanje podataka (MiniTool Partition Wizard), s njime sam skenirao cijeli disk  i vidi se da su svi podaci sa D particije ostali živi. Nažalost s tim programom ne mogu prebaciti podatke na neki drugi disk.

Budući da su ti podaci na disku još uvijek živi, znate li neki način kako da ih se domognem?

Bilo bi zgodno, ali nije potrebno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nestali podaci - unallocated
Dundalo kaže...

Ne mogu otvoriti nikakve podatke na disku. Nakon neuspjele instalacije windowsa C particija mi je ostala prazna i formatirana, a particija D je nestala. Sada za D particiju piše da je unallocated. Našao sam neki program za vraćanje podataka (MiniTool Partition Wizard), s njime sam skenirao cijeli disk  i vidi se da su svi podaci sa D particije ostali živi. Nažalost s tim programom ne mogu prebaciti podatke na neki drugi disk.

Budući da su ti podaci na disku još uvijek živi, znate li neki način kako da ih se domognem?

To nije namjena tog alata, ali zato je MiniTool Power Data Recovery 6.5 pravi alat koji tebi treba.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/ostale-softverske-teme/lista-besplatnog-softvera/30365.aspx?page=7&jumpto=1521735&sort=asc&view=flat

 

https://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/usb-error-hitno-trebam-vazne-podatke/99822.aspx?page=0&jumpto=1928533&sort=asc&view=flat

 

Pa eto tu su linkovi, skini taj alat pa pročitaj okvirne upute i nema frke.Za tvoj slučaj hm, ja bi prvo krenul sa modulom Damage Partition Recovery pa ako to ne upali onda Lost Partition Recovery.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice