"No signal" na monitoru Samsung T240HD

poruka: 6
|
čitano: 3.730
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
"No signal" na monitoru Samsung T240HD

Već mi se nekoliko puta pri igranju nekih igara dogodilo da se pojavi poruka "No signal" na monitoru. Monitor je spojen na PC HDMI kablom. Prvo sam mislio da je problem u kablu, ali sad prije nekoliko dana sam skinuo "Dirt 2" sa Steama, uredno sam instlirao i pokrenuo igru, nakon nekoliko uvodnih dijelova, odnosno prije samog otvaranja glavnog menija igre pojavio mi se opet "no signal" na monitoru i ostao sam bez slike, zvuk i dalje čujem (preko eksternih zvučnika) što bi značilo da igra ko igra i dalje radi ali nema slike. Nakon toga sam probao još 3-4 puta ponovo pokrenuti igru ali uvijek se na istom mjestu pojavi naveden poruka i ja sam primoran ugasiti i monitor i računalo, te ih ponovo upaliti. Konfiguracija se nalazi pod moj PC, koristim isključivo orginal software (win 7 x64, igre), kao i najnovije drivere za grafičku.   Molim pomoć

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
"No signal" na monitoru Samsung T240HD

Zar nitko ne zna što bi mogao biti problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
"No signal" na monitoru Samsung T240HD

Iskreno očekivao sam da će se barem netko javiti, ali eto izgleda da u ovo blagdansko vrijeme baš i nema puno onih koji prate ovaj forum

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
"No signal" na monitoru Samsung T240HD

Možda zato što ni 3 sata nisu prošla otkako si otvorio temu...

aka ReaverTVZ
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
"No signal" na monitoru Samsung T240HD

Meni se to događa isto no na lg-u.

 

Ispada da se driver od amd-a ruši na xp-u, na 7-ici je optimizirano pa kad se sruši windows se pohvali da ga je "spasio"

I'am a ^^TROLLBUSTER^^ Xfire : mihovil13 Sretan Božić !
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
"No signal" na monitoru Samsung T240HD

Meni se isto događa na T240 na DVI i nakon promjene ATi u Nvidia, a da probaš preko DVI spojiti pa vidiš jel do drivera?

poz

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice