Nov HP i blue screen

poruka: 3
|
čitano: 1.415
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Novi HP i blue screen

Pozdrav svima,

 

Situacija je sljedeća...Prijatelj mi je nedavno uzeo HP G3 250, novog ga je uzeo. Ja sam podigao windows 7 64 bit,instalirao sve drivere.

Što se grafike tiče, instalirao sam zadnje drivere što su izašli (nvidia i intel driveri)

Radilo je sve normalno možda 2 dana, i odjednom se počeo pojavljivati blue screen.

Prvo što sam uradio je da sam obrisao sve drivere, i ponovo ih instalirao.

Radilo je sve super možda 2h...Sutradan je prijatelj upalio laptop i opet se pojavio blue screen možda nakon 5 minuta...

 

Event viewer sam također pregledao, i evo slika iz njega:Slika1

 

Tražio sam novi bios za ovaj laptop,ali ga nisam našao...Nema ga na službenoj stranici HP-a...Jer sam mislio flash bios odmah.

Mislio sam ukloniti nvidia driver skroz u safe modu,možda on pravi probleme...

 

Ako je netko imao sličan problem, neka napiše moguće riješenje...

Hvala svima unaprijed na bilo kakvoj pomoći!

 


 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi HP i blue screen
Denon94 kaže...

Pozdrav svima,

 

Situacija je sljedeća...Prijatelj mi je nedavno uzeo HP G3 250, novog ga je uzeo. Ja sam podigao windows 7 64 bit,instalirao sve drivere.

Što se grafike tiče, instalirao sam zadnje drivere što su izašli (nvidia i intel driveri)

Radilo je sve normalno možda 2 dana, i odjednom se počeo pojavljivati blue screen.

Prvo što sam uradio je da sam obrisao sve drivere, i ponovo ih instalirao.

Radilo je sve super možda 2h...Sutradan je prijatelj upalio laptop i opet se pojavio blue screen možda nakon 5 minuta...

 

Event viewer sam također pregledao, i evo slika iz njega:Slika1

 

Tražio sam novi bios za ovaj laptop,ali ga nisam našao...Nema ga na službenoj stranici HP-a...Jer sam mislio flash bios odmah.

Mislio sam ukloniti nvidia driver skroz u safe modu,možda on pravi probleme...

 

Ako je netko imao sličan problem, neka napiše moguće riješenje...

Hvala svima unaprijed na bilo kakvoj pomoći!

 


 

 Postoji tema za BSOD, ja ih analiziram , pa ćemo vidjeti u čemu je problem. Kopiraj ovo tamo i uz ovo mi daj minidump file s prijateljevog lapa da ga analiziram i msinfo32 ako je moguće. Lokacija: C:/Windows/Minidump

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
10 godina
neaktivan
offline
Nov HP i blue screen

Riješio je problem kaže...Nisam ga pitao kako, ali vjerovatno je jedan po jedan driver ponovo instalirao i vidio koji problem pravi...Ili nvidia ili neki neteork driver valjda.

A ti imaš PP ako može da odgovoriš, hvala unaprijed...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice