Održavanje ratia

poruka: 14
|
čitano: 5.927
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Održavanje ratia

Pozdrav,ovako ljudi molim Vas za pomoć danas sam dobio flat i skidam brzinom 600-800kbps ali upload mi je užaaasan i banali su me sa servera kako da održim ratio??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Održavanje ratia
softwaremaniac kaže...

Pozdrav,ovako ljudi molim Vas za pomoć danas sam dobio flat i skidam brzinom 600-800kbps ali upload mi je užaaasan i banali su me sa servera kako da održim ratio??

nema ti druge nego seeda. skini neki noviji torrent i seedaj ga, pusti duže vrijeme i nakupit će se uploadanog

@ BF BC 2
14 godina
neaktivan
offline
Održavanje ratia

Ma lako je njemu skinit npr. 5gb brzinom 450kb, ali ko će do seedati s 25kb (T-com)

Neznam šta da napišem :)
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Održavanje ratia
softwaremaniac kaže...

Pozdrav,ovako ljudi molim Vas za pomoć danas sam dobio flat i skidam brzinom 600-800kbps ali upload mi je užaaasan i banali su me sa servera kako da održim ratio??

 

Manje skidaj, više seedaj.

Ne možeš sa asinkronim vezama održavat ratio a da konstantno nešto skidaš, pa kad skineš par stvari ostavi da se seedaju nekoliko dana.

 

 

14 godina
offline
RE: Održavanje ratia

ali me banaju dođe mi par upozorenja i banaju me jel mogu kako ubrzat upload brzinu molim vas treba mi to. Imam pitanje ti torrenti koje sam skidao bili su freeleech što to konkretno znači?

Ili postoji neki način da lažno uploadaš?

15 godina
neaktivan
offline
Održavanje ratia

Imaš javne trackere pa skidaj!

 

Ako si došao do toga da te banuju, privatni nisu za tebe, prouči malo literaturu...

 

I ako ja sa 0.3 Mbit mjesečno imam uploadam 50-tak GB, možete i vi Namigiva

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Održavanje ratia
softwaremaniac kaže...

ali me banaju dođe mi par upozorenja i banaju me jel mogu kako ubrzat upload brzinu molim vas treba mi to. Imam pitanje ti torrenti koje sam skidao bili su freeleech što to konkretno znači?

Ili postoji neki način da lažno uploadaš?

Koji tracker? Ja sam na IPT-u i na vezi 8/512 mi je ratio malo ispod 3. Većina trackera ti ne šalje uopće upozorenje dok ti se seed-a. Na IPT-u ti je važno da seedaš do 0,6 ili 0,8 (nisam siguran) - naravno torrent, a ne account ratio ili 8 sati, s tim da su pauze dozvoljene (nisam siguran, ali mislim da je dopušteno čak 2 dana pauze). Freeleech ti bilježi samo upload, a ne download i služi da bi mogao dignuti account ratio na asinkronim vezama. IPT uz to ima i bodove koje dobijaš dok seedaš (torrent mora biti kompletiran s uključenim svim file-ovima), a možeš ih zamijeniti za upload.

Na nekim trackerima sam imao problem s održavanjem ratia jer seedanje jednostavno nije išlo, bilo je previše seedera i šansa da netko skida baš od tebe je zanemariva, a uz to još ako postoji ograničenje da ne možeš skidati torrente dok ne prođe 2 dana od postavljanja (zbog toga što ti je mali ratio), onda jednostavno ne možeš ništa nego potražiti bolji tracker.

 

Naravno, uvjet za kvalitetan seed je otvoren port.

99% privatnih trackera detektira lašni seed i slijedi instant ban.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
14 godina
offline
RE: Održavanje ratia

Radi se o partisu

15 godina
odjavljen
offline
Održavanje ratia

To je slovenski? Ne znam slovenski, a ne mogu naći pravila na engleski, ali ako te banaju (ili šalju upozorenje) dok seedaš sa ispravno otvorenim portom, jedino što možeš je ograničiti brzinu downloada da skida koliko može uploadat, ali ne vidim kako ti to može imati ikakve prednosti nad public trackerima.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Održavanje ratia

Na Partisu ti ratio mora biti 1:1 npr. 1gb download minimalno 1gb. seeda. To ti je cijela filozofija

Neznam šta da napišem :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Održavanje ratia

Skini dva-tri freeleecha novijeg datuma i drži ih par dana na seedu, a zatim ponavljaj postupak. Na taj način dizat će ti se ratio na Partisu bez problema. U jedanom danu ćeš uploadat bar 1 GB.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.4.2010 21:26 (boasan).
14 godina
offline
RE: Održavanje ratia

Meni je upload brzina 21kbps max,i kako da ja onda održim ratio,skidam naravno puno igrica i filmova

15 godina
neaktivan
offline
Održavanje ratia

Ti imaš dvije opcije: ili javni ili freeleech trackeri...

 

Na partisu je bitno održavati globalni ratio, a ne po torrentu.

I oni šalju nekoliko upozorenja pred ban...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Održavanje ratia

Problem sam riješio na jedan drugi način

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice