Ogroman problem sa virusima

poruka: 11
|
čitano: 4.320
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Ogroman problem sa virusima

kad upalim računalo stalno mi norman javlja da imam vjerovali ili ne 5371  virus!!!!! Neznam šta je bilo ali čini se da imam backdoor. JEr bar 100 virusa sam piše backdoor.generic(ili slično) Zatim aj dobro ja reinstallam winse oba dvje particije format(to sam sve radio od 11:00 do 13:00 da mi možd ne budete vjerovali) i opet isto!!!!!! Neznam šta je probo sam as ub4wincd(tak neš) li nije uspjelo?? Šta da radim

 

 

 

P.S. Skenirano malwarbytesom(nije uspjelo)

 

EDIT: nije moj komp(koji je hvala Bogu došo iz servisa) nego je od mojega bratića(doneso meni da popravim, uz sve drue muk)

Bendovi: 1. sum 41 2. ACDC 3. sistem of down pjesme: 1. atwa 2. take me down to the paradise city 3. higway to hell
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.11.2010 21:04 (luxxxfromhell).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Ogroman problem sa virusima
luxxxfromhell kaže...

kad upalim računalo stalno mi norman javlja da imam vjerovali ili ne 5371  virus!!!!! Neznam šta je bilo ali čini se da imam backdoor. JEr bar 100 virusa sam piše backdoor.generic(ili slično) Zatim aj dobro ja reinstallam winse oba dvje particije format(to sam sve radio od 11:00 do 13:00 da mi možd ne budete vjerovali) i opet isto!!!!!! Neznam šta je probo sam as ub4wincd(tak neš) li nije uspjelo?? Šta da radim

 

 

 

P.S. Skenirano malwarbytesom(nije uspjelo)

 

EDIT: nije moj komp(koji je hvala Bogu došo iz servisa) nego je od mojega bratića(doneso meni da popravim, uz sve drue muk)

hm...vjerojatno si dobio neke boot record viruse,koji su ti biose zarazili...neznam skini kaspersky i probaj ga odskenirat u safe mode

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
13 godina
offline
RE: Ogroman problem sa virusima
dec54 kaže...
luxxxfromhell kaže...

kad upalim računalo stalno mi norman javlja da imam vjerovali ili ne 5371  virus!!!!! Neznam šta je bilo ali čini se da imam backdoor. JEr bar 100 virusa sam piše backdoor.generic(ili slično) Zatim aj dobro ja reinstallam winse oba dvje particije format(to sam sve radio od 11:00 do 13:00 da mi možd ne budete vjerovali) i opet isto!!!!!! Neznam šta je probo sam as ub4wincd(tak neš) li nije uspjelo?? Šta da radim

 

 

 

P.S. Skenirano malwarbytesom(nije uspjelo)

 

EDIT: nije moj komp(koji je hvala Bogu došo iz servisa) nego je od mojega bratića(doneso meni da popravim, uz sve drue muk)

hm...vjerojatno si dobio neke boot record viruse,koji su ti biose zarazili...neznam skini kaspersky i probaj ga odskenirat u safe mode

kasprersky je pomogo(dosta) ali nije do kraja.. Sada mi piše još samo 142 virusa(jadan kaspersky crko od napora :()nzm da pokušam flashat bios?

Bendovi: 1. sum 41 2. ACDC 3. sistem of down pjesme: 1. atwa 2. take me down to the paradise city 3. higway to hell
16 godina
neaktivan
offline
Ogroman problem sa virusima
Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ogroman problem sa virusima
dec54 kaže...

hm...vjerojatno si dobio neke boot record viruse,koji su ti biose zarazili...

Epic premisa i pripadajući zaključak. {#}

 

 

 

Anyhow, autoru teme:

Ovo mi zvuči kao da je pokupio neki od onih lažnih antivirusa. Digni komp u safe modu sa podrškom za Networking pa skini i instaliraj neki od pravih antivirusa i pokreni full scan.

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat. // Sve se hoće kad se može. ;)
13 godina
offline
RE: Ogroman problem sa virusima
vlad0 kaže...
dec54 kaže...

hm...vjerojatno si dobio neke boot record viruse,koji su ti biose zarazili...

Epic premisa i pripadajući zaključak. {#}

 

 

 

Anyhow, autoru teme:

Ovo mi zvuči kao da je pokupio neki od onih lažnih antivirusa. Digni komp u safe modu sa podrškom za Networking pa skini i instaliraj neki od pravih antivirusa i pokreni full scan.

netrebam to.... sjetio sam se pa nazvo susjeda, on ima na cd-u sas pa mi on sada skenira... Za 2 min završava... javim vam

 

EDIT: sas puuuno pomogo. Osto još neki backdoor(neki tvrdokorni), i svaki put kad pokrenem neki antivirus(bilo koji) taj virus ga sruši i niš.... Probo sam još obrisat file. I kaže mi smeće da je kao to windowsova datoteka!!!! I nemožda se obrisat!!!

Bendovi: 1. sum 41 2. ACDC 3. sistem of down pjesme: 1. atwa 2. take me down to the paradise city 3. higway to hell
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.11.2010 21:23 (luxxxfromhell).
16 godina
neaktivan
offline
Ogroman problem sa virusima

skini onaj gore hitmanpro. 8 alata u jednom.

iza toga kreiras rescue disc avire ili kasperskog i amen

http://www.avira.com/en/support-download-avira-antivir-rescue-system

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Ogroman problem sa virusima

EDIT:kolega me pretekao.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.11.2010 21:30 (softwaremaniac).
9 godina
neaktivan
offline
Problem virusa

Eh ovako znaci ja pocnem skidat neki program i preostane 1 secunda i nece da mi skine progra.Pa mi vi recte do cega je to..Sta da radim

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.5.2014 23:01 (Muki ba).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ogroman problem sa virusima

zdravo, novi sam ovdje na forumu, htio bih pitati ako bi mi neko mogao pomoći, imam problem sa, pretpostavljam,  nekim virusom od prije nekoliko dana. naime nekako mi se instalirao neki program sweet-page, i uvijek kada pokrenem mozillu odmah prvi tab se otvara taj sweet-page, pokušavao sam ga obrisati sa avg antivirus programom ali ne ide, na you tubu sam našao klip na kojem se objašnjava o programu spyhunter kojeg sam instalirao i pokrenuo, spyhunter mi je pronašao i detektovao oko 700 kojekakvih virusa, botova ili čega već (ne razumijem) medjutim kada sam pokušao na kraju obrisati ispostavilo se da treba platiti taj program a što ja baš i nisam u mogućnosti.{#}

može li mi neko pomoći oko uklanjanja ovog sweet-page problema, primijetio sam takodjer u zadnjih nekoliko dana da prilikom tipkanja da mi se desi da najedanput kursor prebaci u sredinu prethodno otkucane rečenice i poče kucati, dakle i to mi ne radi kako treba. šta mislite dali se tu radi o nekom problemu na tastaturi ili je problem uzrokovan nekim virusom jer sam primijetio da mi se to dešava baš od prije nekoliko dana tj od vremena instaliranja ovog sweet-pagea na moj pc .. nadam se da će neko naći vremena da mi odgovori i pomogne, hvala društvo {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.5.2014 2:34 (tolino).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ogroman problem sa virusima

Ovim redom:

HitmanPro

AdwCleaner

RogueKiller

Malwearebytes Anti-Malware

sfc /scannow

 

Twitter: @191x7
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice