Otkad imam nVidia grafičku, miš trokira

poruka: 15
|
čitano: 2.219
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Otkad imam nVidia grafičku, miš trokira

Pozdrav!

Imao sam 280X, sada imam GTX 1070. Otkada sam stavio novu grafičku(wipe AMD drivera, instalacija Geforce drivera), miš mi trokira kada je grafička opterećena. U igrama nema problema, ali kada recimo otvorim Vivaldi i sa speed diala otvorim 5 tabova, miš, tj. kursor, se miče kao da je u ljepilu.

Također, sada kada editiram video, kada poknem miš, on kasni. Dakle ja pomaknem miš brzinom 5(karikiram), a kursor ima delay kretanja i brzina mu je 2. A ako ga recimo vrtim u krug, onda em je spor, em lagano luta po ekranu.

 

Koji vrag?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Otkad imam nVidia grafičku, miš trokira

Jesi probao reinstalirati driver za miš? Jesi probao mijenjati postavke miša? Jesi probao drugi miš, po mogućnosti druge marke?

 

U konačnici ćeš možda morati instalirati Windowse iznova, jer nećeš znati je li problem možda nastao zbog nečeg što su sa sustavom napravili AMD-ovi driveri.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Otkad imam nVidia grafičku, miš trokira

Malo sam zaboravio na temu.

Probao sam drugi miš, ali isto Logitech. Probao sam u safe modu, tamo nema problema.

Dobivam i neke BSOD-ove otkad imam 1070, mislim da ću reinstalirati Windowse kad budem imao vremena.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
protjeran
offline
Otkad imam nVidia grafičku, miš trokira

makni sve od logitecha sto imas instalirano! takoder probaj mis u drugi usb utor...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Otkad imam nVidia grafičku, miš trokira

Mozda ti se jednostavno dogodio peh da ti je mis poceo trokirati taman kad si nadogradio grafu. Ni Logitech ne traje vjecno. Ja bih rekao da ti mis vise nema jednak tracking, tj. senzor ne radi jednako dobro kao prije. Njihov softver takodjer zna zezati, iako ga vecina hvali. Naravno pokusaj prvo promijeniti usb utor.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.6.2017 0:33 (The_Fichek).
13 godina
neaktivan
offline
Otkad imam nVidia grafičku, miš trokira

Sumnjam, imam isti problem sa bluetooth mišem.

Samim time nije do USB utora.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Otkad imam nVidia grafičku, miš trokira

Erm.. zar nije logicnije da je do usb utora, ako ti 2 misa imaju isti problem na istom utoru? Mislim, promjenis utor u 2 sekunde i provjeris. Iz iskustva velim da moze bit i da ti je otisao senzor. Ako mislis da ti je do Nvidije ili biloceg drugog na tvom kompu, provjeri na nekom drugom kompu sljaka li kak treba.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Otkad imam nVidia grafičku, miš trokira

Budem probao, sad mi se ne da 

 

Ali nije isti utor, bluetooth je drugi miš. Ovaj je žični.

G400s i M355 ili tako nešto.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
11 godina
odjavljen
offline
Re: Otkad imam nVidia grafičku, miš trokira

Pa i ja sam imao problema kad sam prešao sa 380-tke na 970.. također kompletno čišćenje drivera itd.. meni nije bio problem s mausom nego bi bili grozni fps dropovi u igrama, stuttering.. win-se sam prije toga imao poprilično dugo instalirane(a to bi meni značilo 1g+).. riješila sve svježa instalacija sustava, koja mi je uzela manje vremena nego da sam tražio uzrok problemu.

eskeiouarvikei
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.6.2017 0:54 (skorvy).
10 godina
offline
Re: Otkad imam nVidia grafičku, miš trokira

U kasne sate zaboravio sta znaci bluetooth, eh.. Btw. ja presao sa 480 na 1060 neki dan, nikakvih problema nakon DDU deinstalacije Crimsona i instalacije Nvidijnih drivera. Jedino sto imam je tik da su mi boje mrvu drugacije, ali je vjerojatno placebo efekt..

15 godina
offline
Re: Otkad imam nVidia grafičku, miš trokira
chutac kaže...

Pozdrav!

Imao sam 280X, sada imam GTX 1070. Otkada sam stavio novu grafičku(wipe AMD drivera, instalacija Geforce drivera), miš mi trokira kada je grafička opterećena. U igrama nema problema, ali kada recimo otvorim Vivaldi i sa speed diala otvorim 5 tabova, miš, tj. kursor, se miče kao da je u ljepilu.

Također, sada kada editiram video, kada poknem miš, on kasni. Dakle ja pomaknem miš brzinom 5(karikiram), a kursor ima delay kretanja i brzina mu je 2. A ako ga recimo vrtim u krug, onda em je spor, em lagano luta po ekranu.

 

Koji vrag?

 ovo je najpoetičniji "dragi lastane" koji sam ikad pročitao na bugovu portalu. ganut sam.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Otkad imam nVidia grafičku, miš trokira
chutac kaže...

Budem probao, sad mi se ne da 

 

Ali nije isti utor, bluetooth je drugi miš. Ovaj je žični.

G400s i M355 ili tako nešto.

 kazes u igrama nikad problem?

daj probaj jednu bezazlenu stvar.

Instaliraj gpuz pokreni onaj benchmark za grafu neka ti vrti na cetvrtini ekrana, opteretit ce ti grafu na nekih 99%.

Zatim napravi ovo s Vivaldijem ako se to nece dogadati grafa ima neki problem na nizim taktovima 2d modu itd..

12 godina
offline
Otkad imam nVidia grafičku, miš trokira

imaš problem

Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Otkad imam nVidia grafičku, miš trokira
The_Fichek kaže...

U kasne sate zaboravio sta znaci bluetooth, eh.. Btw. ja presao sa 480 na 1060 neki dan, nikakvih problema nakon DDU deinstalacije Crimsona i instalacije Nvidijnih drivera. Jedino sto imam je tik da su mi boje mrvu drugacije, ali je vjerojatno placebo efekt..

 Tesko da je placebo efekt ili ga svi imaju . Uvijek se vidjela ta razlika (tko se ne pravi coravim) izmedju prelaska ati/amd-nvidia-matrox(nekada)... Da se to malo namjestiti igranjem po postavkama, ali nikada mi nije nesto posebno smetalo.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Otkad imam nVidia grafičku, miš trokira
Ajar kaže...

 ovo je najpoetičniji "dragi lastane" koji sam ikad pročitao na bugovu portalu. ganut sam.  

 Mogu i tebi jedan napisati za pravu lovu.

toxic kaže...
chutac kaže...

Budem probao, sad mi se ne da 

 

Ali nije isti utor, bluetooth je drugi miš. Ovaj je žični.

G400s i M355 ili tako nešto.

 kazes u igrama nikad problem?

daj probaj jednu bezazlenu stvar.

Instaliraj gpuz pokreni onaj benchmark za grafu neka ti vrti na cetvrtini ekrana, opteretit ce ti grafu na nekih 99%.

Zatim napravi ovo s Vivaldijem ako se to nece dogadati grafa ima neki problem na nizim taktovima 2d modu itd..

 Budem probao sutra navečer, ne stignem prije.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice