Playstation 3 problem

poruka: 53
|
čitano: 59.476
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Playstation 3 problem

Zdravo bugovci,opet imam problem sa Playstation 3..ubit ce me stari saznajul da sam ga opet pokvario,zadnji put ste mi pomogli,ne pravilno sam ugasio playstation bio sam na fbu i odmah otisao turn of the sistem..kad sam ga upalio,pojavilo mi se pitanje koje mi se pojavi kad mi nestane struije pa mi se ugasi playsation ne pravilno,ugl nisam citao,uvijek sam isao ok a moze i krug se otici,kad odem ok on svoje odradi,kao kad instaliras igricu neku do 100 napuni kao da ga rest.upali i sve je uredu ,ali ja sam otisao na krug 0...i sve je bilo normalno pojavile mi se opcije kao kad upalis playsation,otisao sam na fbu bio par minuta i izbacilo me,ugasio se playstation...kad ga upalim,upali se plava lampica i odmah potom crvena i samo blica i tako da se playstation ne moze upaliti,zna li ko sta je problem,pomozite mi sto prije molim vas,,molim vas : )

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Playstation 3 problem

nisam baš najbolje razumio al čini mi se da je RLYOD

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem

Evo ovakav je problem,ne znam sta prica ovaj na engleskom iskreno al,ovakav problem sto on ima,tako je i kod mene 

14 godina
offline
Playstation 3 problem

jeste RLYD, što znači da se pregrijala. Malo stvari možeš uraditi, osim da konzolu odneseš na servis . Budi oprezan nemoj vjerovati pričama sa youtooba kako se to lako popravlja.

 

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem

Znaci baksuz sam,od prilike servis koliko bih kostao da ne znas....hvala ti sto si se javio i pomogao mi u cemu je problem : )

14 godina
offline
Playstation 3 problem

Pa to ti je najgori kvar na konzoli. Kod nas u Bosni ima samo jedan prefosijonalni servis koji ima mašinu za popravku RROD E74 kod XBOX 360, RLYOD PS3 i servis košta 120 KM to je oko 480 KN.  Pričam ti iz svog iskustva.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2012 0:56 (Erceg).
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem

Hvala ti puno 

11 godina
neaktivan
offline
Playstation 3 problem

E kad vec vidim ovo.Ja prije par dana kupio PS3. Pa kako se onda pravilno on gasi??

 

Ja kad igram neku igru odem na main menu i onda ugasim.Jel to ok??

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Playstation 3 problem
Karlo.barcelona kaže...

E kad vec vidim ovo.Ja prije par dana kupio PS3. Pa kako se onda pravilno on gasi??

 

Ja kad igram neku igru odem na main menu i onda ugasim.Jel to ok??

Nakon što završiš sa igrom ostavi ga još 5-minuta da radi bez opterećenja, zatim ga ugasi.

11 godina
neaktivan
offline
Playstation 3 problem

OK.Hvala.

 

E kad sam vec ovdje.

 

Mene zanima dal je normalno da PS3 "šrota". Nadam se da cete me razumjeti .Znaci ja stavim CD i igra ide bez problema ali se cuje onako zvuk ck ck ck. 0nako kao da CD malo povuče po plastici i onda opet normalno pa opet ovako. Nadam se da ste me razumjeli? I jel to normalno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Playstation 3 problem

Je li Slim? Trebalo bi biti, posebno na loadingu... Trebaš čuti moj PS3 kada loada mapu u GTA IV ili RDR, kao da će poletiti... Sve radi najnormalnije 3 godine skoro već, a nije baš da ga pazim.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Playstation 3 problem
Karlo.barcelona kaže...

OK.Hvala.

 

E kad sam vec ovdje.

 

Mene zanima dal je normalno da PS3 "šrota". Nadam se da cete me razumjeti .Znaci ja stavim CD i igra ide bez problema ali se cuje onako zvuk ck ck ck. 0nako kao da CD malo povuče po plastici i onda opet normalno pa opet ovako. Nadam se da ste me razumjeli? I jel to normalno?

I moj to radi, to je normalno.

11 godina
neaktivan
offline
Playstation 3 problem

Ok. Star je godinu i 3 mjeseca.Kupio ga prije 5 dana. Slim 160 gb.Izvrsno je očuvan.

 

Jer sam se malo prestrasio kada sam cuo da šrota tako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Playstation 3 problem

Da, i meni je bilo čudno, i to nov iz trgovine. Ali to je najviše izraženo kod loadinga, ja jednostavno pojačam TV pa ne čujem uopće. {#}

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Playstation 3 problem
Dobar dan! Imam problem sa ps3.. kad ga upalim slika na tv-u samo pocrni..nista ne prenosi na tv..ne moze ni yojstik upaliti.. ako mozda znate sta bi moglo biti bio bih zahvalan!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Playstation 3 problem

Da li je kome poznato kako radi ovaj rogero 4,31..

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Playstation 3 problem

Pozz bugovci imam jedan problem.Igrao sam NBA 2K13 My Career i PS3 se zbloko,kao i inače kad se zbloka,resetiram ga.Piše ono if data is corrupted it may take 2-3 hours to restore blablabla.Vratim se natrag i vidim nema my careera,piše start a new one,dakle izbrisalo se.Poludio sam i otišao sam pod saved data utility i vidim jedan corruptan file,po prvi put od kad sam kupio PS3.Otišao sam u recovery mode i restorao file system ali ništa,mogu li nekako vratiti my career?Hvala unaprijed.

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Playstation 3 problem

Imam problem upalim ps3 on radi i sve ali sliku mi nece da prebaci na televizor koji je problem i kolko kosta 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Playstation 3 problem

koji kabal koristis za povezivanje s tv-om? ako je chinc, onda probaj hdmi i obrnuto, jer je moguce da ga je netko koristio na jednom kablu a ti ga spajas s drugim.

[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Playstation 3 problem

Neznam di bi postavio pa cu tu, znaci frend mi ima problem na playstationu 3, znaci on hoce koristit ps2 controller na ps3, i ima onaj adapter usb to ps2 controller... i to sve radi normalno sve dok ne udje u igru, u igri uopce nece radit, probao je i postavit taj ps2 controller kao player I ali opet nece... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Playstation 3 problem

imam problem sa PS3 upalim ga i pise mi da ga treba gestelenit i pritisnem ok i puni se puni se , i kad zavrsi opet mi isto izbaci i stalno tako, nista drugo ne mogu uraditi

sto je to , i kako cu rijesiti

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Playstation 3 problem

Imam sledeci problem sa SP3 kada ka ukljucim na dugme kratkim klikom pojavi se slika  vrti i ne ucitava ne dolazi do menia, svaki  put moram drzati dugme duze kad ga ukljucim da 2 puta pisne i onda me pita za hdmi kabl i rezoluciju i onda dodjem do menia, pokusavao razna podesavanja video i posle gasenja i ponovnog ukljucivanja isto zaglavi

Imam klinca 4 god mozda je nesto razdesio....pomozite sta da radim ne pali se crvena lampica da nesto nije ok...

Hvala unapred

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Playstation 3 problem

Poz, imam PlayStation 3, odnosno dobio mi ga je mlađi brat za poklon, i dobio je jednu originalnu igricu.
Mene bi zanimalo da li se ikako može "provjeriti" je li taj PlayStation 3 "čipiran" (odnosno dal se na njemu mogu igrati ne-originalne igrice), u postavkama ili nekako ?

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem
Gale92 kaže...

Poz, imam PlayStation 3, odnosno dobio mi ga je mlađi brat za poklon, i dobio je jednu originalnu igricu.
Mene bi zanimalo da li se ikako može "provjeriti" je li taj PlayStation 3 "čipiran" (odnosno dal se na njemu mogu igrati ne-originalne igrice), u postavkama ili nekako ?

Hvala

 Ukoliko je verzija operativnog sustava 3.55 ili manje, onda postoji mogućnost da je konzola jailbreakana. Sve verzije iznad 3.55 se ne mogu jailbreakati.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem
Fellaini kaže...

imam problem sa PS3 upalim ga i pise mi da ga treba gestelenit i pritisnem ok i puni se puni se , i kad zavrsi opet mi isto izbaci i stalno tako, nista drugo ne mogu uraditi

sto je to , i kako cu rijesiti

 I meni treba,jesi li ti rijesio?Pomoccc 

9 godina
neaktivan
offline
Playstation 3 problem

pozz imam problem sa ps3 radio i ugasim ga sad kad hocu da ga upalim samo podje paljenje i odmah se restart msm ugasi ako ima neko neku ideju sta bi moglo biti da mi javi lp..

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2015 23:44 (haryy7856).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Playstation 3 problem

da li mogu spojiti prijenosnik i PS3 putem HDMI kabla odnosno da mi se slika s računala prikazuje na TV-u, preko PS3.
Jer mi je otežano stići do stražnje strane tv-a pošto isti stoji na zidu...

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Playstation 3 problem

Pozzz

 

Da sada ne otvaram novu temu, imam ylod na ps3 i sada trebam zamijenit termalnu pastu. Koju preporučujete a da nije skupa. Može do 50-60kn

 

Tu sam malo nekaj čital, nisam puno i našel sam da ovu neko preporučuje

 

http://www.links.hr/hr/termalna-pasta-arctic-cooling-mx-4-4g-050912111

 

Kaj vi velite ?

 
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Playstation 3 problem

Pozdrav...dobio sam od prijatelja ps3 uzeo si covijek ps4...kaze mi dugo nisam igrao igrice poceo stekati i ostavio.ja ga spojim upalim ima nekakvih igrica u sebi ali ih nemoze pokrenuti kaze prijatelj da moze citati kopije sada nece kopije ali ni svaki original pokrenuti i kada se hocu prijaviri u PlayStation store nereagira...molim nekakav savjet sta se moze napraviti i jel skupo...hvala lijepa 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem
B52skunk kaže...

Pozdrav...dobio sam od prijatelja ps3 uzeo si covijek ps4...kaze mi dugo nisam igrao igrice poceo stekati i ostavio.ja ga spojim upalim ima nekakvih igrica u sebi ali ih nemoze pokrenuti kaze prijatelj da moze citati kopije sada nece kopije ali ni svaki original pokrenuti i kada se hocu prijaviri u PlayStation store nereagira...molim nekakav savjet sta se moze napraviti i jel skupo...hvala lijepa 

 Hm... Modificirani PS3 na internet... Nemoj pokušavati jer možeš dobiti ban. To se dešava i sa X360. Dal se prikazuje kakav error? Ako da, napiši mi tekst i kod greške, ili najbolje, poslikaj (ako si u mogućnosti) i stavi u odgovor.

Windows 8 + DVDROM
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice