Povratak izgubljenih slika.. HITNO!

poruka: 9
|
čitano: 15.407
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Povratak izgubljenih slika.. HITNO!

Ne pitajte kako ali, formatira san i izbrisa particiju sa svin mojin stvarima.. od svega su mi najbitnije slike kojih ima oko 8gb i koje stvarno želin vratiti..

 

moze pomoc, koji program i kako?

 

hvala puno

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Povratak izgubljenih slika.. HITNO!

Proguglaj malo, mozda uspijes vratit kojih 4%, sve neces vjeruj mi.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Povratak izgubljenih slika.. HITNO!

Prvo, nemoj uopće ništa stavljati na tu particiju, da ne bi prebrisao podatke. Onda, možeš probat ovo

Kad već čitaš ovo, pročitaj i pravila foruma! :D
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Povratak izgubljenih slika.. HITNO!

Gle čuda, na google sam upisao "Programi za vraćanje podataka s hard diska" i dobio ovo

jasno sve piše kako uraditi

kinder milch schokolade
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Povratak izgubljenih slika.. HITNO!

I ja isto mislim da se vise manje mozes pozdraviti sa slikama. Kako se kaze mozes se slikati sto ces te slike spasiti.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Povratak izgubljenih slika.. HITNO!

stvar mi je u tome da je particija izbrisana, pa je ovi programi ne vide.. da je opet napravim? ali onda ce se jos jedan put formatirati

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Povratak izgubljenih slika.. HITNO!
wrathchild kaže...

Ne pitajte kako ali, formatira san i izbrisa particiju sa svin mojin stvarima.. od svega su mi najbitnije slike kojih ima oko 8gb i koje stvarno želin vratiti..

 

moze pomoc, koji program i kako?

 

hvala puno

Skini ovaj dole program kojeg sam spomenul, ali ne tu verziju najnoviju 6.6 u Temi besplatnog software-a jel ima ograničenje od 1gb za spašavanje podataka skini s ovog trečeg linka dole verziju 6.5 koja je zadnja besplatna i bez ikakvih ograničenja. Kad ga skineš i instaliraš izaberi Damaged Partition Recovery Modul, pa podesi dodatno kak vidiš u videu dole na prvom linku u onoj temi pa onda skeniraj tu particiju i spasi podatke koje nađe tj prabaci ih nekud drugdje.{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-softverske-teme/lista-besplatnog-softvera/30365.aspx?page=7&jumpto=1521735&sort=asc&view=flat

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/usb-error-hitno-trebam-vazne-podatke/99822.aspx?page=0&jumpto=1928533&sort=asc&view=flat

 

http://www.snapfiles.com/get/powerdatarecovery.html

 

Edit: vidim da si izbrisal particiju pa to si trebal odma spomenut,{#} onda u ovom programu prvo izaberi Lost Partition Recovery pa s njime odradi i posle ako treba skeniraj kroz Damaged Partition Recovery modul kaj drugo.{#}

 

Ak si particiju formatiral čemu onda brisanje, te particije zapravo zbog čega no nebitno sad napravil si glupost kaj drugo pa kaj bude bit če.{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2011 20:26 (rambox).
14 godina
neaktivan
offline
Povratak izgubljenih slika.. HITNO!

Ma dogodilo mi se to jer sam iša instalirati Ubuntu.. a na onin njihovin particijama nisan se moga nikako snaci i eto .. uteklo sta cu..

 

al eto jedna pozitivna strana Facebooka... iman vecinu slika tamo pa cu skidati xD

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Povratak izgubljenih slika.. HITNO!

po mom iskustvu, a vjeruj, nekoliko puta mi se dogadjalo, pogotovo kod novih instalacija Windowsa,

da nesto podje krivo, pa ili samo vracanje izgubljene/izbrisane particije, dakle opet gdje je bila, onakvom kakva je bila i prije,

ili alatima kao sto je R-Studio ili po iskustvu jos visestruko bolji, Stellar Phoenix (Ged Data Back i sl. nisu ni do koljena ovih dvoje prog. iste namjene)

 

ALI.., NAJPRIJE bi ti preporucio, ako dakle nisi ili barem mnogo, ili uopce po njoj pisao, pokusati nekim od Acronis Disk Director-a,

verzije stare 3-4 god. ili novije, ali mislim da su novije samo bezveze 3-4 puta vece, a odoka samo 2-3 funkcije koje starije nisu imale,

a to su, Explore(po particiji, i bez dodijeljenog slova i sl.), te Merge/Split (Spajanje vise, ili dijeljenje jedne part. na vise dijelova),

A IMA u novije vrijeme, s istom funkcijom, a meni i mnogo brzi od Acronisa, BESPLATAN Partition Wizard Home 7.0 trenutno,

na istoimenoj stranici

 

VAZNO!

kad se Acronisom, Partition Wizardom i sl. Partitiom Managerima, ide na pokusaj vracanja particija,

ta funkcija radi jedino kad je PARTICIJA IZBRISANA, a NE FORMATIORANA (dakle NE-KREIRANA),

i onda ako ne brzim, tada detaljnom pretragom pokusa jel' ce pronaci bivsu particiju istog kapaciteta i potpuno ili ne

 

pa ako nece nista pronaci/vratiti Partition Wizardom (opcija pod Wizard=>Partition Recovery Wizard), javise PP-om, ako nisi vican

trazenju prog. i sl., pa da ti pronadjem linkove za Acronis i/ili Stellar Phoenix, R-Studio, pa pokusas i njima bit po bit da prosvrljaju

sto se da vratiti..

 

eto, nadam se da cu biti i od velike pomoci

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice