Problem sa igricom GTA San Andreas

poruka: 95
|
čitano: 46.040
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas
Haf932 kaže...

Si si dobro namjestio kontrole?

  Men' se čini da je ovo trollanje :D

11 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

Odjednom usao sam u  samp i igra mi je tolko stekala da nisam mogao igrati i nije bilo zvuka,probao sam uci u obicni gta san andreas i isto je tako stekalo i nije bilo zvuka,obriso sam i samp i gta san andreas  i opet isto steka i nema zvuka.jel znate mozda sta bi to bilo?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas
lovric97 kaže...

Odjednom usao sam u  samp i igra mi je tolko stekala da nisam mogao igrati i nije bilo zvuka,probao sam uci u obicni gta san andreas i isto je tako stekalo i nije bilo zvuka,obriso sam i samp i gta san andreas  i opet isto steka i nema zvuka.jel znate mozda sta bi to bilo?

kad sam obriso onda sam sve instaliro ponovo i opet je stekalo i nije bilo zvuka

14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas

Ostale igre rade normalno?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas
mario1990 kaže...

Ostale igre rade normalno?

rijetko koja radi normalno skoro sve rade tako steka puno i nema zvuka

14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas

Navedi konfiguraciju, drivere i pogledaj temperature sa hwmonitorom.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas
mario1990 kaže...

Navedi konfiguraciju, drivere i pogledaj temperature sa hwmonitorom.

2gb ram

procesor-amd athlon(tm)64 x2 dual core processor 4600+ 2.41GHz

32-bitni operacijski sustav win7

graficka-nvidia geforce 8800gt 512mb

 

driver sam stavio samo za graficku

 

kako da vidim te temperature

12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas
Hw monitor skini.
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas


kako da vidim te temperature

http://www.cpuid.com/softwares/hwmonitor.html

11 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

eo to sam usliko iz hwmonitora

to mi je pokazalo u hwmonitoru to mi je pokazalo u hwmonitoru
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas
lovric97 kaže...

eo to sam usliko iz hwmonitora

sta sad trebam kako da rijesim taj problem

14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas

Očisti PC, grafičku, termalnu pastu zamijeni, hladnjak očisti.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas

kako mislis da ocistim pc,prasinu ili

14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas
lovric97 kaže...

prasinu

Da.

11 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

opet isto steka i nema zvuka {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

Imam i ja problem sa gta san andreas.. instaliro sam nedavno igru i sve je radilo normanlno dok nisam instalirao samp.. i kad sam pokrenuo sam on mi je stalno izbacio error i onda sam proguglao i napravio sam kako je pisalo (gta san andreas->desni klik->properties->compatibillity-> i onda sma stavio da pokrece igru kao win xp service pack 3... I on onda mi vise igra ne radi ni sp ni mp.. krenuo sma da ju reinstaliram i kad je hocu izbrisati dodeje mi ovo?!!? Sta da radim
ps (sve ostalo mi radi ok... igra sam tu igru vec 5-6 i radila je normalno i radio mi je samp i neznam sta se sad dogodilo?!?!?)

Blind Bitch
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas
Predator0515 kaže...

krenuo sma da ju reinstaliram i kad je hocu izbrisati dodeje mi ovo?!!? Sta da radim

Skini revo uninstaller free pa pokušaj s njim izbrisati. 

 http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html

11 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

meni opet igre stekaju i nemaju zvuka,rijetko koja radi probo sam mafiu 2 ona radi,kad odem u upravljacku plocu i idem na zvuk izbaci mi ovo sa slike

TO MI POKAZE TO MI POKAZE
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas
lovric97 kaže...

meni opet igre stekaju i nemaju zvuka,rijetko koja radi probo sam mafiu 2 ona radi,kad odem u upravljacku plocu i idem na zvuk izbaci mi ovo sa slike

Caarree naso sma rjesenja za tvoj problem!!! Odes u postavke zvuka i nadjes tamo speaker i desni klik na njega propertis i advanced i tamo stavi 25 BIT 48000 Mhz !! I onda ti bi trebalo raditi za zvuk a za stekanje ti neznam.. ako ne radi tamo poigraj se malo s tim bit i mhz i trebao mi ti zvuk proradit... A probat cu naci rjesenja za stekanje ..

Blind Bitch
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas

Caarree naso sma rjesenja za tvoj problem!!! Odes u postavke zvuka i nadjes tamo speaker i desni klik na njega propertis i advanced i tamo stavi 25 BIT 48000 Mhz !! I onda ti bi trebalo raditi za zvuk a za stekanje ti neznam.. ako ne radi tamo poigraj se malo s tim bit i mhz i trebao mi ti zvuk proradit... A probat cu naci rjesenja za stekanje ..

ja kad ulazim ja stisnem ne na onom sto sam poslo sliku,i onda nades ta dodatna svojstva i meni je na cd kvaliteti ja stavim na visu pise uredaj ne podrzava taj oblik

12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas
lovric97 kaže...

Caarree naso sma rjesenja za tvoj problem!!! Odes u postavke zvuka i nadjes tamo speaker i desni klik na njega propertis i advanced i tamo stavi 25 BIT 48000 Mhz !! I onda ti bi trebalo raditi za zvuk a za stekanje ti neznam.. ako ne radi tamo poigraj se malo s tim bit i mhz i trebao mi ti zvuk proradit... A probat cu naci rjesenja za stekanje ..

ja kad ulazim ja stisnem ne na onom sto sam poslo sliku,i onda nades ta dodatna svojstva i meni je na cd kvaliteti ja stavim na visu pise uredaj ne podrzava taj oblik

Jel imas win 7?!

 

Blind Bitch
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

Imam i ja problem sa gta san andreasom.

Ovako ide stvar. Prije jedno otprilike 2 mjeseca sam skinuo igru. U igru sam stavljao neke aute,onako čisto bezveze i skidao neke mape. Nakon par dana odjednom se igra nije  htjela pokrenuti. Probao sam ponovno instalirati ali uzalud. Onda sam neki dan izbrisao i skinuo GTA SAN ANDREAS REAL V2 ali ni on neće pokrenuti mada sam ja maknuo sve mape od prošlog puta. Molim vas pomoć ako netko zna...

Dino
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas
Dinče kaže...

Imam i ja problem sa gta san andreasom.

Ovako ide stvar. Prije jedno otprilike 2 mjeseca sam skinuo igru. U igru sam stavljao neke aute,onako čisto bezveze i skidao neke mape. Nakon par dana odjednom se igra nije  htjela pokrenuti. Probao sam ponovno instalirati ali uzalud. Onda sam neki dan izbrisao i skinuo GTA SAN ANDREAS REAL V2 ali ni on neće pokrenuti mada sam ja maknuo sve mape od prošlog puta. Molim vas pomoć ako netko zna...

Skini ovaj program sta je meni lik preporucio odlican je sve ce ti izbrisat i onda mozes ponovno bez problema sve instalirati :)

Blind Bitch
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas
Dinče kaže...

 mada sam ja maknuo sve mape od prošlog puta. Molim vas pomoć ako netko zna...

Izbriši Revo uninstallerom ^ 

 ili očisti registry ccleanerom, pa pokušaj.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas
mario1990 kaže...
Dinče kaže...

 mada sam ja maknuo sve mape od prošlog puta. Molim vas pomoć ako netko zna...

Izbriši Revo uninstallerom ^ 

 ili očisti registry ccleanerom, pa pokušaj.

Eh da,moram samo reći da je ta igra bila automatski instalirana (Nije bilo instalacije.skinuo sam ju instaliranu). Hoću li ja moći to obrisati s time? Javit ću ti za par minuta što je bilo...

Dino
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

Evo sa registry cleanerom sam popravio neke probleme a neki su ostali ali igra i dalje se neće pokrenuti... Što dalje?

 

Probat ću restartati. Ako to ne pomogne onda ću obrisati i ponovno raspakovati iz zip fajla...

 

REZULTAT: resetirao i neće

 

Drugi korak: Idem izbrisati i ponovno u drugu mapu raspakovati zip fajl

 

REZULTAT 2: opet neće. Neznam više što da napravim!!!

Dino
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.7.2012 18:04 (Dinče).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas
Predator0515 kaže...
lovric97 kaže...

Caarree naso sma rjesenja za tvoj problem!!! Odes u postavke zvuka i nadjes tamo speaker i desni klik na njega propertis i advanced i tamo stavi 25 BIT 48000 Mhz !! I onda ti bi trebalo raditi za zvuk a za stekanje ti neznam.. ako ne radi tamo poigraj se malo s tim bit i mhz i trebao mi ti zvuk proradit... A probat cu naci rjesenja za stekanje ..

ja kad ulazim ja stisnem ne na onom sto sam poslo sliku,i onda nades ta dodatna svojstva i meni je na cd kvaliteti ja stavim na visu pise uredaj ne podrzava taj oblik

Jel imas win 7?!

 

Da.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas
lovric97 kaže...
Predator0515 kaže...
lovric97 kaže...

Caarree naso sma rjesenja za tvoj problem!!! Odes u postavke zvuka i nadjes tamo speaker i desni klik na njega propertis i advanced i tamo stavi 25 BIT 48000 Mhz !! I onda ti bi trebalo raditi za zvuk a za stekanje ti neznam.. ako ne radi tamo poigraj se malo s tim bit i mhz i trebao mi ti zvuk proradit... A probat cu naci rjesenja za stekanje ..

ja kad ulazim ja stisnem ne na onom sto sam poslo sliku,i onda nades ta dodatna svojstva i meni je na cd kvaliteti ja stavim na visu pise uredaj ne podrzava taj oblik

Jel imas win 7?!

 

Da.

Pa onda nezz u cemu je probelm kod tebe..xD ak ti nece stavit ove postavke zvuka.. Poigraj se malo.. ili broj stavit nove drivere..

Blind Bitch
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

ja sve napravim kako treba i nece igra da se pokrene dođe onaj znak za cekanje i nista jel mi potreban neki program ili nesto

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

Ja si moram podesiti rezoluciju, smanjti tacije jer mi lagga, ali cim odem na Advanced crash mi, prije mi nije bilo tako sad mi odjednom.. pls help!

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice