Problem s igrom

poruka: 17
|
čitano: 3.567
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Problem s igrom
pitanje

Dobio sam igru s novom grafičkom radi se o igri Company of Heroes, dakle kada umetnem disk 1, uopće mi nema opcije instal, samo ima uninstal(Kada kliknem piše neki problem) i Play(Neće se pokrenuti) ima još opcija, ali su nevažne poput redamea i ostalih stvari. Prije sam imao istu igru, ali sam je izbrisao jer je od frenda, molim pomoć.

AMD Athlon 3200+, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740 mhz-GPU Clock. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem s igrom
prihvaćeno rješenje
Dodinho kaže...

Dobio sam igru s novom grafičkom radi se o igri Company of Heroes, dakle kada umetnem disk 1, uopće mi nema opcije instal, samo ima uninstal(Kada kliknem piše neki problem) i Play(Neće se pokrenuti) ima još opcija, ali su nevažne poput redamea i ostalih stvari. Prije sam imao istu igru, ali sam je izbrisao jer je od frenda, molim pomoć.

 Kako si je izbrisao? Normalno preko uninstall ili samo izbrisao fajlove igre gdje je bila instalirana (delete)?
Pronadji na dvd od igre setup  i rucno ga pokreni, mozda ce onda raditi instalacija.
"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
16 godina
offline
Problem s igrom
autorov komentar

Hvala, sada se pokrenula instalacija.

AMD Athlon 3200+, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740 mhz-GPU Clock. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem s igrom

Ugodno igranje Cool, inace predobra igra.

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
16 godina
offline
Problem s igrom
autorov komentar

Hvala.

AMD Athlon 3200+, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740 mhz-GPU Clock. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Problem s igrom

i nabavi si dx10 patch ak nisi dobio sa igrom!!

intel q6600@3.8GHz,500gb hard,4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w,8800gts(g92) oc@9800gtx+
16 godina
offline
Problem s igrom
autorov komentar

Dobio sam zajedno s igrom, ali to ću staviti tek kad dobijem Vistu.

AMD Athlon 3200+, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740 mhz-GPU Clock. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem s igrom

Da ne otvaram temu, može pomoć.... Ne shvaćam što treba u ovom slučaju napraviti kako bi uspio pokrenuti igru???

 

Unaprijed hvala.

 

 

Problem s pokretanjem Problem s pokretanjem
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problem s igrom

Probaj ovako podesit.Ne da mi se sad prevađat ako nije potrebno a mislim da ćeš se snaći,postupi po ovim uputama

Go to Settings\Control Panel\System. On the Advanced tab in the System Properties dialog that pops up, click the Settings button under Performance. Then go to the Advanced tab in the Performance Options dialog that pops up. At the bottom of the window you should see an area that says Virtual Memory and lists the total paging file for all hard drives.Ubuduće otvori novu temu jer ovako su male šanse da će netko odgovoriti na temu staru i neaktivnu skoro dvije godine.
Ovaj postupak se odnosi na Win XP

14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s igrom

Proradilo.... Hvala puno ;)

14 godina
offline
RE: Problem s igrom

Bilo bi lijepo kad bi i stisnuo Hvala,ova moja metoda je pomogla?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s igrom

Da... Pomogla je...

14 godina
neaktivan
offline
Problem s igrom

Imam problem sa igrom. Alice in Wonderland.

Instalirao sam je devojci i nakon pokretanja izbaci error kako igra ne podržava grafičku jer su potrebni 2.0 shaderi.

Grafička je ATi Radeon 9550 SE 128MB 64bit, Windows XP.

U minimum system requirements piše da je potrebna 9500 ili bolje.

There's no sense crying over every mistake. You just keep on trying till you run out of cake.
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.5.2010 19:01 (icecold).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problem s igrom

Jesi li pokušao staviti nove drivere za grafičku karticu?

14 godina
neaktivan
offline
Problem s igrom

Drajveri su 10.2

Mada možda je bolje da stavim starije, jer u properties piše 9550/1050 series.

There's no sense crying over every mistake. You just keep on trying till you run out of cake.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem s igrom

imam i ja tu graficku pa to mora tako....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problem s igrom

Meni su igre štekale na mojoj grafičkoj kartici dok nisam stavil na 10.4 drivere.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice