Problem sa instalacijom SAW-a

poruka: 10
|
čitano: 6.726
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa instalacijom SAW-a

Pozdrav,

 

Za Božić sam dobio originalnu igru za PC - SAW i danas sam je konačno odlučio instalirati, ali naišao sam na problem.

Naime, kada stavim DVD (od igre) u DVD čitač, on ga uopće ne očitava. Treba naglasiti da imam Windows XP.

Ali, kada sam tu istu igru isprobao na kompjuteru od brata koji ima Windows 7, igra se normalno očitala.

 

Samo stvar je u tome što je njegov kompjuter preslab za igru, dok je moj i više nego dovoljno jak, ali iz nekog čudnog razloga ju jednostavno ne očitava.

Na trenutak sam pomislio da je stvar u mom DVD čitaču, ali sa njim je sve u redu pošto sam ga isprobao sa DVD-om na kojem je spržen film.

 

U čemu je onda problem?

Moj brat sumnja da je stvar u operativnom sistemu, tj. da igra radi jedino na Windows-u 7.

Pa evo, da čujem i vaše mišljenje...je li uistinu to problem ili nešto drugo?

 

P.S. Ako išta pomaže, moj DVD čitač je sljedeći: Optiarc DVD RW AD-7173A SCSI CdRom Device

 

Hvala,

Matija

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa instalacijom SAW-a

Koji ti je SP na xp-u.................

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 艾维诶艾娜 九百九十二...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa instalacijom SAW-a

Windows XP Proffesional SP3

14 godina
online
Re: Problem sa instalacijom SAW-a
The Chaser kaže...

Moj brat sumnja da je stvar u operativnom sistemu, tj. da igra radi jedino na Windows-u 7.

Netočno,igra podržava Windows XP,čak i u slučaju da ga ne podržava mora očitati medij.Tebi ne želi učitati na XP-u,ali bratu učitava,stoga kopiraj na bratovom kompjuteru datoteke s cd-a na usb ili još bolje napravi image medija pataj image prenesi preko USB-a ili vanjskog diska.

Piracy lives forever!!!
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa instalacijom SAW-a

skini si na USB igru.trebalo bi ti radit normalno

KCB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa instalacijom SAW-a

Hvala vam na odgovorima. Probat ću pa vam javim rezultat.{#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa instalacijom SAW-a

Evo, napravio sam image igre, uspješno je instalirao, ali pri pokretanju javlja se okvir greške "send report".

Probao sam naći NO CD patch, skinuo ga, stavio, ali opet ništa...

 

Odlučio sam vam priložiti svoju konfiguraciju s nadom ćete odgonetnuti u čemu je problem.

 

Mainboard :    Gigabyte P35-DS3
Chipset :    Intel P31/P35
Processor :    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2400 MHz
Physical Memory :    2048 MB (2 x 1024 DDR2-SDRAM )
Video Card :    NVIDIA GeForce 8800 GTS
Hard Disk :    SATA (250 GB)
DVD-Rom Drive :    Optiarc DVD RW AD-7173A SCSI CdRom Device
DVD-Rom Drive :    EDOJ OP6ZCXQRW SCSI CdRom Device
Monitor Type :    LG Electronics L194WT - 19 inches
Network Card :    RTL8168/8111 PCIe Gigabit Ethernet Adapter
Operating System :    Microsoft Windows XP Professional 5.01.2600 Service Pack 3
DirectX :    Version 9.0c  (svibanj 2010)

 

DVD od igre je potpuno nov, ali moj DVD čitač ju jednostavno ne želi očitati, a ovo sa imageom ne radi.

U čemu je onda problem?

 

Hvala,

Matija

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa instalacijom SAW-a

Zna li netko u čemu je problem?

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Problem sa instalacijom SAW-a
The Chaser kaže...

Zna li netko u čemu je problem?

Imaš li najnovije drivere za grafu?

Piracy lives forever!!!
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa 1. Levelom

Zdravo na ovaj forum sam se prijavio samo zbog ovog problema ... Juce sam dobio Boginje i lekari su mi rekli da iz kuce ne smem izlaziti 3 nedelje . I ja sam resio da skinem ovu Igru . Posle dugog cekanja Igra se napokon skinula . Instalirao sam je Ukljucio (sve normalno radi ) ALI nemogu da predjem 1. nivo. Na nekom forumu sam procitao da jedna osoba ima isti problem i rekli su joj da vrti misa u desno ali ta osoba nije dala odgovor . I dali moze da igra Dzojstikom i ako moze kako da ga ukljucim

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice