Problem sa Microsoft Edgeom i monitorom

poruka: 4
|
čitano: 1.059
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Problem sa Microsoft Edgeom i monitorom

e ovako, koristim google chrome za sve, osim za netflix jer sam primjetio da mi u pravilnim intervalima video zaštekava kad gledam nešto na netflixu na chromeu. zbog toga sam isprobao netflix na microsoft edgeu i tu sve ide super glatko. 

 

ali sam onda primjetio drugi problem, nakon što krenem korisiti edge ne ide mi više sve ostalo tako glatko, imam 144 hz monitor i navikao sam da sve ide kao podmazano, i najviše primjetim po mišu kad ga pomičem da trza. i onda sam upalio i youtube na chromeu i primjetim na svakom video lagano zaštekavanje, i isto tako sam primjetio u witcheru 3 i assasins originsu dakle igricama. potom resetiram komp i sve ponovno ide kao podmazano, dok ponovno ne upalim edge. 

 

Jel ima netko ideju zašto je to tako, što se tiče rama, vidio sam da mi edge koristi oko 650 mb a chrome oko 900, al ne bi to trebalo biti bitno kad imam 16 gb ddr4

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa Microsoft Edgeom i monitorom

Imao sam slican problem, deinstaliraj google chrome i koristi se Edge-om ili skini sebi Operu :D Preporucujem :D
Mislim da je poznato koliko Chrome "jede" memoriju tako da, deinstaliraj g**** odma...

9 godina
offline
Re: Problem sa Microsoft Edgeom i monitorom
Dr.Atom kaže...

Imao sam slican problem, deinstaliraj google chrome i koristi se Edge-om ili skini sebi Operu :D Preporucujem :D
Mislim da je poznato koliko Chrome "jede" memoriju tako da, deinstaliraj g**** odma...

 

ma neću ga brisati dobar je, osim toga imam 16 gb ddr4 rama tako da ne bi trebalo biti što se toga tiče problema, nije mi prelazilo 50% upotrebe a svejedno se događa to što sam naveo

 

riješio sam problem tako da ugasim edge nakon gledanja netflixa i bude poslije sve ok

8 godina
neaktivan
offline
Problem sa Microsoft Edgeom i monitorom

Ah, pa eto onda :D Fino :D Drago mi je sto si fix

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice