Problem PC

poruka: 6
|
čitano: 1.473
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problem PC

Ovako imam problema sa računalom tako da mi je jako spor jako se sporo otvara sve i nerazumijem kako jer se to nebi treali dogadati, u igricama kad udjem onda vec bude bolje i nesteka( ali nije kao prije glatko ) ali dok neudjem u igricu i dok se ulazi sve je jako sporo i steka, Molim pomoc, Hvala!

 

Evo moja konfiguracija :

MBO: MSI 760GM-P23 FX

GPU: Ati SAPPHIRE Radeon 7750 1GB GDDR 5

CPU: AMD Athlon II x3 450 3.2 ghz

RAM: 2GB ( 2x1gb)

HDD: 80 gb

 

Računalo je staro 2 i pol godine osim harda i rama oni su stariji dosta

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.10.2014 12:10 (markich).
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Problem PC

provjeri temperature da se nešto ne pregrijava, antivirusnim skeniraj sve jer je moguće da se nakupilo i virusa. prije koliko dugo su instalirani windowsi, jesi stavljao neke nove drivere itd? i dali ti je računalo radilo probleme i prije ili je tek počelo nedavno? uglavnom, jesi išta bitnoga prčkao po računalu prije nego je usporilo sve?

11 godina
neaktivan
offline
Problem PC

temp varira oko 40 stupnjeva, a windowsi su dizani nedavno nema ni mjesec dana, nema virusa sve skenirano, a radi mi probleme vec nekih 3-4 mjeseca a nisam nis radio, imo sam prije 4gb rama pa su mi se potrgala pa sam uzeo nege polovne rame 2x1gb i njih imam nisam siguran ali cini mi se da od onda imam taj problem jeli moguce

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Problem PC

ako je taj problem počeo negdje u vrijeme kada si mijenjao rame, vjerojatno je u tome i stvar. ako možeš istestiraj memoriju ili odnesi nekom frendu-majstoru da pogleda

11 godina
neaktivan
offline
Problem PC

Okej, hvala budem vidio

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Problem PC

Poz gospodo hocu da formatiram pc ubacio sam fles da butujem pri butovanju mi izlazi greska koja kaze neutvrdjena greska pri formatiranju non stop mi izlazi ta greska moze li pomoc oko toga hvala unapred

alsen
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice