Problem sa prevodom filma

poruka: 24
|
čitano: 13.482
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa prevodom filma

Skinuo sam film sa neta,skinuo prevod i nekako ubacio,ali prevod kasni i po 2,3 minute,naskidao sam 15 prevoda i probao jedan po jedan i svi ili kasne ili brzaju,pokusao sam i sa bsplayerom koji sam pronade prevod i skine ali i on kad skine i sve namesti prevod kasni, jos sam probao pokrenut film sa kmplayeromi i kod njega isto....Jel zna neko kako da to namestim?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa prevodom filma

i ja imam sličan problem skinuo sam film sa yutubea film ima prevod a ,kad sam ga skinuo sa programom YTD video više nema prevod neznam gdje sam pgrešio hvala franjom19

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem sa prevodom filma
franjom19 kaže...

i ja imam sličan problem skinuo sam film sa yutubea film ima prevod a ,kad sam ga skinuo sa programom YTD video više nema prevod neznam gdje sam pgrešio hvala franjom19

KLIK

11 godina
neaktivan
offline
Problem sa prevodom filma

ne mogu nikako skinuti film sa prevodom skinem film ali prevod nema ako natko nešto zna da mi pomogne .a posebno prevod nema hvala franjom19

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa prevodom filma

Nije sve samo u skidanju filma.Postoje filmovi na netu, več sa prijevodom,a i oni bez.E sad,noviji filmovi,na njih treba malo pričekati za prijevod.Jer ih treba prevesti.A to rade ljudi dobra srca,puno volje,večina njih besplatno i sl.BSplayer pronalazi i skida titlove auto (ako ih ima za određeni film,naravno),jer opet, ne

prevode se baš svi filmovi.A postoje i stranice sa titlovima,kao npr. klik...

 

- a što se tiče kašnjenja titla,uvijek treba skinuti točan titl naslova filma,npr. za Xvid,bluray,HDRip,DVDRip...jer nije isti timing titla za npr.bluray i Xvid 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.11.2013 15:14 (lukabo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa prevodom filma

mislim da moj problem nije nitko svatio šta hoču reći u vezi prevoda filma skinuo sam film sa youtubea film sa prevodom i na compjuteru kad ga skinem lijepo ima prevod ali kad ga zalijepim na usb stik da mogu glidati na dvdeu onda moj devde prepoznaje samo film a prevoda nema pa se mučim neznam kako to da riješim hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa prevodom filma

Pa sasvim jednostavno.Konvertiraš film sam,nekim od programa(xilisoft video converter,avs v con,eny dvd con,eny video con,convert x to dvd...),zaljepiš titl, odabereš konačni format(xvid,divx,mkv...) program odradi svoje i sve ok.Ponekad treba samo obrisati onaj nastavak sa srt fajla (-hrv ili -srb) da bi dvd očitao titl.Malo se tu ipak treba vremenski pozabaviti{#}.

13 godina
online
Problem sa prevodom filma

Ako se dobro sjećam, BS.Player ima opciju namještanja titlova, točnije da promijeniš kašnjenje i ranjenje.

Say hello to my little friend
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa prevodom filma

ima neke filmove sa prevodom na youtube koje bi želio skinuti ,ali nastaje stalno problem film se skine bez problema ,ali prevod nikako već sam probo na razne načine i sa raznim programima neznam šta da radim na youtube ima prevod ,a kad ga skinem više nema možda je kodiran prevod ili neznam što ,ako netko zna o čemu je rijeć da mi pomogne unapred hvala franjo

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa prevodom filma
franjom19 kaže...

ima neke filmove sa prevodom na youtube koje bi želio skinuti ,ali nastaje stalno problem film se skine bez problema ,ali prevod nikako već sam probo na razne načine i sa raznim programima neznam šta da radim na youtube ima prevod ,a kad ga skinem više nema možda je kodiran prevod ili neznam što ,ako netko zna o čemu je rijeć da mi pomogne unapred hvala franjo

 JDownloader sa tim programom možeš skidati film i u isto vrijeme titl

11 godina
neaktivan
offline
Problem sa prevodom filma

pokušao sam skinuti sa interneta program JDownloader i skinem ga uredu onda se pojavi problem widows mi stavi upozorenje da nemam potrebne dozvole za taj program i briše ga pa neznam kako dalje hvala franjo

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa prevodom filma
franjom19 kaže...

pokušao sam skinuti sa interneta program JDownloader i skinem ga uredu onda se pojavi problem widows mi stavi upozorenje da nemam potrebne dozvole za taj program i briše ga pa neznam kako dalje hvala franjo

 Evo ti ovdje bez instalacije,  samo ga raspakuj i pokreni

11 godina
neaktivan
offline
Problem sa prevodom filma

ja se ponovo izvinjavam što vam možda već i dosađujem nikako nemogu riješiti moj problem na youtube našao sam film koji želim skinuti --Loves Unending Legacy (2007)sa prevodom .rar film skinem ali prevod nikako ,na youtube naštimam prevod (uključim)i sve u redu ima prevod kad ga skinem na  kompjuter više nema prevod tako već imam par filmova sa istim problemom svi ti filmovi kad ga skinem na kompjuter imaju na kraju ,oznku ,rar,neznam šta to znaći pokušao sam preinenovati u avi ali ,rar,opet ostaje molim za pomoć srdačan pozdrav franjo

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problem sa prevodom filma

Skini ovaj program i sa njim ces moc otpakirati (pristupiti) prijevod.

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2015 12:20 (lmutak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa prevodom filma

Dobro vidim da nisi pokušao sa Jdownlaoder, evo ti sad preko ovog skini SRT prevod.
Sa youtube nema šanse da skineš nešto a da je u rar formatu jer to nije video format, provjeri to, pokušaj sa ovim preuzet film sa youtuba

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa prevodom filma

najprije zahvaljujem gos.-Imnutak-vinRAR-već imam na compjuteru a,gospodinu Jigsaw5063 isto zahvaljujem na pomoči nešto sam ipak uspio sa pretvaračem kojeg si mi poslao uspio sam pretvoriti datoteku iz rara u avi ali sad nisam dobio sliku morat ču malo pričekati možda par dana jer mi nešto internet šteka čas ima signal čas nema ima negdje kvar na liniji pa ču morati čekati dok poprave pa ču onda pokušati ponovo da vidim gdje sam pogrešio hvala svima lep pozdrav franjo

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa prevodom filma

danas mi je izgleda internet uredu pa sam pokušao opet nisam uspio mislim da je nemoguče skinuti datoteku sa prevodom koja završava sa ,rar.srdačan pozdrav

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa prevodom filma

pokušao sam sa programom što mi je gosp.poslao (JDownloaden) otvori se kao ; Mega .i dalje ga nisam mogao pokrenuti i danas sam pokušao opet pa mi se srušio firefox pa ga nisam mogao više pokrenuti morao sam ugasiti compjuter srdačan pozdrav

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa prevodom filma

Šta da ti radim ne mogu ti ovako pomoći, ako ti je stalo baš zbog toga i ako se upuštaš u to mogu ti se spojiti na komp i pogledati.
To ti je vjerovatno nešto do sistema pa te zeza, onim sajtom što sam ti poslao uredno skine prevod sa YT sa pravim nazivom i nije u raru kada ga skineš samo ga preimenuješ u ime filma  i to je to,

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2015 18:44 (jigsaw5063).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa prevodom filma

i ja isto mislim da je rijeć o nečem drugom uvezi compjutera samo ja sam lajk za to htio bi nešto učiniti ,ali ne uspjevam sada do malo prije popravio mi se signal za internet pa sam pokušao sa pretvaračem -(Clip Converter)film Loves Unending Legacy (2007) sa prevodom .rar . u avi. i sada na pretvaraču lijepo piše Loves Unending Legacy(2007)sa prevodom .avi i obavještava me da je uspješno zaršeno sada mi kaže preuzmi i ja kliknem to preuzmi da mi ga instalira na compjuter to sam čekao malo duže kad je završio sve okej film je bio na compjuteru na stranici preuzimanja i opet stoji onaj rar na kraju nema avi i nema prevod ,a lijepo sam ga naštimo piše titlovi isključeni kliknem uključi i prevod počne normalno iči jer film ima prevod već neznam što više nije sam taj film ima ih više koje bi htio skinuti isti slučaj lijep pozdrav unapred hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa prevodom filma

Preko ovoga skineš prevod i staviš da ti je isti naziv prevoda kao i film

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa prevodom filma

neznam šta se dešava ne mogu ništa prije sam skido filmove sa prevodom i bilo je sve u redu ,a sad najednom neide BS Player pokazuje da nema prevod pa te molim da mi pomogneš nešto ne štima kako bi to bilo da se povežeš sa mojim compjuterom i koliko bi me to koštalo da mi to središ neznam kako se to radi srdačan pozdrav

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa prevodom filma

ok, mogu se spojiti na tvoj računar preko teamviewer-a, malo me samo iritira što je sporo kod slabih internetskih veza
Ne košta te ništa
Od sada javljaj mi se privatnom porukom i reci kada ti odgovara

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2015 14:54 (jigsaw5063).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa prevodom filma

meni  odgovara kad god imaš vremena ja sam stalno kuči i dosađujem se na compjuteru samo neznam kako da ti pošalem privatnu poruku moj mejl je franjom19@gmail.com

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice