Problem sa usb stickom zasticen od pisanja

poruka: 10
|
čitano: 4.827
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Problem sa usb stickom zasticen od pisanja

Isao sam boot-at windowse na stick i na 70 posto izbacilo error i od tada je zasticen od pisanja pokuso sam ga formatirati no neda  u registru sam ga zakljucavao otkljucavao no nista nije donelo uspjeha 

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Problem sa usb stickom zasticen od pisanja
Bero_ng95 kaže...

Isao sam boot-at windowse na stick i na 70 posto izbacilo error i od tada je zasticen od pisanja pokuso sam ga formatirati no neda  u registru sam ga zakljucavao otkljucavao no nista nije donelo uspjeha 

Probaj formatirati na Linuxu (GParted), ako ni to ne prođe, usb je za smeće.

10 godina
offline
Problem sa usb stickom zasticen od pisanja

Ma ako je dotle doslo onda nek ide u smece radi sticka instalirat linux ne hvala no hvala na savjetu to sam upravo izbjegavao

 

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Problem sa usb stickom zasticen od pisanja
Bero_ng95 kaže...

Ma ako je dotle doslo onda nek ide u smece radi sticka instalirat linux ne hvala no hvala na savjetu to sam upravo izbjegavao

Nisi napisao koliko je stick star i koliko je korišten. Ako je "zaštićen od pisanja", to može biti ili da mu se nešto pošemerilo u firmwareu pa je odjednom odlučio da više neće dozvoliti zapisivanje, ili, vjerojatnije, da je "potrošen", jer Flash memorija ima ograničen broj brisanja/zapisivanja.

 

Ovdje imaš alate za testiranje memorijskih kartica, koji se savršeno mogu iskoristiti i za testiranje USB memorija: https://www.raymond.cc/blog/test-and-detect-fake-or-counterfeit-usb-flash-drives-bought-from-ebay-with-h2testw/

 

Odaberi si jedan (možda ti je treći najzgoniji, USB Flash Drive Tester, jer ti i bojom pravokutnika vizualizira koliko toga na sticku je defektno) pa provjeri.

 

Možeš prije toga pokušati stick pregaziti s nulama (nešto u stilu onog što je softwaremaniac predložio) ovim alatom za Windowse.

10 godina
offline
Problem sa usb stickom zasticen od pisanja

za jedno sat vremena cu to probati pa javim 

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Problem sa usb stickom zasticen od pisanja

Jesu ovo greske ??? http://prntscr.com/cg37o8

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Problem sa usb stickom zasticen od pisanja
Bero_ng95 kaže...

Jesu ovo greske ??? http://prntscr.com/cg37o8

Da.

10 godina
offline
Problem sa usb stickom zasticen od pisanja

ima li rjesenja ili u smece brze bolje

 

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Problem sa usb stickom zasticen od pisanja
Bero_ng95 kaže...

ima li rjesenja ili u smece brze bolje

 

Možeš probat LLF još, ali mislim da je najjednostzavnije bacit u smeće i kupit novi stik, nisu skupi.

10 godina
offline
Problem sa usb stickom zasticen od pisanja

u smecu je hvala svejedno 

 

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice