Problem s windows 7

poruka: 11
|
čitano: 2.741
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Problem s windows 7

Dakle danas tijekom grmljavine stari mi je isklucio komp tako sto je pritisnuo prekidac na napajanju,kad sam ga upalio pitalo me hocu li repair ili start normally i ja sam odabrao start normally.

Trazilo mi je disk check pa sam i to sacekao i prilikom ucitavanja ekrana pola ekrana se zabijelilo i nakon toga je komp dosao sebi no taskbar mi je u drugacijoj boji i nemogu to promjeniti niti imam nijednu aero temu dostupnu.

Jel sad to neki ozbiljniji problem ili ? I kako se moze rjesit 

Hvala

sc2:RisinGamer-566 twitch.tv/risingamer
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2013 23:03 (vOLT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem s windows 7

prvo pogledaj da ti nisu ugašene opcije aero, pa zato nemaš aero sučenje,

drugo nešto je sedmica zaboravila dok se repair-ala

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Problem s windows 7

Siguran sam da je to do repair faila,a netko zna rejesenje?

sc2:RisinGamer-566 twitch.tv/risingamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem s windows 7

Desni klik na desktop -> Personalise ... i tamo promijeni temu

13 godina
offline
Problem s windows 7

Ništa se ne brini zbog ovoge repair opcije, kako računalo nije ugašeno na klasičan način (start>shutdown) nego na sklopku za isključenje napajanja, računalo je pretpostavilo da je došlo do nekog problema i zato ti je predlagalo repair, sada da ponovo uključiš Aero, normalno desni klik na desktopu>personalize, odaberi temu Windows 7 i to je to, upalit će ti orginalnu windows 7 temu sa aerom, samo još promjeni wallpaper na koji već hoćeš i gotov si.{#}

Valentin
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem s windows 7

Da znam to ali odjednom su mi sve aero teme izbrisane,cak sam skinuo jednu i nece

sc2:RisinGamer-566 twitch.tv/risingamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Problem s windows 7
vOLT kaže...

Dakle danas tijekom grmljavine stari mi je isklucio komp tako sto je pritisnuo prekidac na napajanju,kad sam ga upalio pitalo me hocu li repair ili start normally i ja sam odabrao start normally.

Trazilo mi je disk check pa sam i to sacekao i prilikom ucitavanja ekrana pola ekrana se zabijelilo i nakon toga je komp dosao sebi no taskbar mi je u drugacijoj boji i nemogu to promjeniti niti imam nijednu aero temu dostupnu.

Jel sad to neki ozbiljniji problem ili ? I kako se moze rjesit 

Hvala

Ja ču se malo ubacit vezano za grmljavinu i to famozno isključivanje računala jel.Kaj se tog tiče s tim nisi ništa napravil, komp ili bilo koji drugi uređaj je i dalje fizički spojen na instalacije bilo strujne ili telefonsku liniju.Vezano za vrlo bitnu preventivu oko zaštite, kad se radi o nekom opterečenju ili toj famoznoj grmljavini koja u praksi smrda puno kompova i ostalih uređaja pogledaj dolnji link.Cool

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/grom-posljedice/102421.aspx?page=0&jumpto=1977879&sort=asc&view=flat

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
12 godina
neaktivan
offline
Problem s windows 7
Procita san sve al jos nisan nasa rjesenje,ustanovija san da je do ovog doslo zbog toga sta se komp u pola repaira restarta.
Sad ako neko ima isto iskustvo i zna rjesenje bia bi zahvalan da napise
sc2:RisinGamer-566 twitch.tv/risingamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Problem s windows 7
vOLT kaže...
Procita san sve al jos nisan nasa rjesenje,ustanovija san da je do ovog doslo zbog toga sta se komp u pola repaira restarta.
Sad ako neko ima isto iskustvo i zna rjesenje bia bi zahvalan da napise

  Tema vec postoji >> Windows 7 -Problemi <<<

 

Ali, upisi u Start - Aero - i odaberi "Fin and fix problems with transparency..."

Dalje je lako

13 godina
offline
Re: Problem s windows 7
hare mn kaže...

Pitaj u BSOD temi. Samo postaj ovu sliku u temu.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/bsod-sto-zasto-kako/21360.aspx

Valentin
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2013 13:26 (Valentin17).
12 godina
neaktivan
offline
Problem s windows 7

De ti druže odi u Services pa pogledaj da ti nije kojim slučajem isključen service Themes

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice