Problemi s ESET Smart Security

poruka: 32
|
čitano: 13.647
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Problemi s ESET Smart Security

Imam jedan čudan problem, naime, Eset Smart Security mi prepoznaje program XFIRE kao novu vrstu virusa, također kada ga želim update-ati nedozvoljava mi to, pa me zanima kako to isključiti!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s ESET Smart Security
tonica78 kaže...

Imam jedan čudan problem, naime, Eset Smart Security mi prepoznaje program XFIRE kao novu vrstu virusa, također kada ga želim update-ati nedozvoljava mi to, pa me zanima kako to isključiti!!

Je li tvoj ESET Smart Security orginal ili piratica?

Fućkaj ga!
14 godina
offline
Problemi s ESET Smart Security

instalirao sam krekirani windows 7 i on je došao u paketu s njim, tako da je moguče pirat. taj eset je business edition

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s ESET Smart Security
tonica78 kaže...

instalirao sam krekirani windows 7 i on je došao u paketu s njim, tako da je moguče pirat. taj eset je business edition

Preporučio bih ti da izbrišeš ESET i instalirašAviru Free pa proskeniraš s njom.Takvi krekirani Windowsi su puni virusa,spywere-a i ostalih napasti.Tko zna čime ti komp još nije zaraženIznenađen

Fućkaj ga!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s ESET Smart Security
Tomislav95 kaže...
tonica78 kaže...

instalirao sam krekirani windows 7 i on je došao u paketu s njim, tako da je moguče pirat. taj eset je business edition

Preporučio bih ti da izbrišeš ESET i instalirašAviru Free pa proskeniraš s njom.Takvi krekirani Windowsi su puni virusa,spywere-a i ostalih napasti.Tko zna čime ti komp još nije zaraženIznenađen

 Ma sigurno. Jer Verzija Business Edition je namijenjena velikim poslovnim korisnicima i za servere. Osim Avire komp proskeniraj i Malwarebytes Anti - Malwareom.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.2.2010 14:57 (bero 43).
14 godina
online
RE: Problemi s ESET Smart Security

Ako si ga dobio s Windowsima moguće je s obzirom da su i sami Windowsi piratica,a samim time i ESET koji je instaliran s Windowsima,postoje četiri mogućnosti:

1.Windowsi i ESET su puni virusa

2.Samo Windowsi su puni virusa

3.samo ESET je pun virusa

4. Ništa nije zaraženo (ali u to čisto sumnjam)

Ja imam Xfire i radi normalno,a za zaštitu koristim ESET Smart Security 4.0 i ESET ne javlja virus na Xfire-u

I još samo da napomenem da piratske verzije ESET-ovih proizvoda(NOD32 i Smart Security) imaju puno lošiju detekciju i mogućnost uklanjanja virusa,crva,trojanaca i druge malaciozne gamadi od legalno kupljene verzije bilo kojeg od ESET-ovih proizvida.

To što ne dozvoljava update znači da je piratska tj. nelicencirana verzija.Kupi licencu pa ćeš moći update-ati normalno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.2.2010 15:28 (softwaremaniac).
14 godina
neaktivan
offline
Problemi s ESET Smart Security

može li mi itko reči koji je bolji antivirus eset ili avast ???

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s ESET Smart Security
xjasoox kaže...

može li mi itko reči koji je bolji antivirus eset ili avast ???

Esetov Nod32 ili Smart Security su bolji od Avasta.

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s ESET Smart Security
xjasoox kaže...

može li mi itko reči koji je bolji antivirus eset ili avast ???

avast.

Random chance seems to have operated in our favor.
14 godina
offline
RE: Problemi s ESET Smart Security
softwaremaniac kaže...

I još samo da napomenem da piratske verzije ESET-ovih proizvoda(NOD32 i Smart Security) imaju puno lošiju detekciju i mogućnost uklanjanja virusa,crva,trojanaca i druge malaciozne gamadi od legalno kupljene verzije bilo kojeg od ESET-ovih proizvida.

 

 Od kuda ti ta informacija da imaju losiju detekciju i opcenito da su "zakinuti" u nekim mogucnostima? Jedini problem zna biti update, ali ljudi koji koriste Eset tj NOD32 godinama znaju kako to rijesiti pa ne znam kako program moze imati losiju detekciju tj. mogucnost uklanjanja "smeca"? Mozda zato sto "piratska" verzija MOZDA ne skida update svakih 15-ak min ili...?

http://www.speedtest.net/result/724268199.png
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s ESET Smart Security
win32 kaže...
softwaremaniac kaže...

I još samo da napomenem da piratske verzije ESET-ovih proizvoda(NOD32 i Smart Security) imaju puno lošiju detekciju i mogućnost uklanjanja virusa,crva,trojanaca i druge malaciozne gamadi od legalno kupljene verzije bilo kojeg od ESET-ovih proizvida.

 

 Od kuda ti ta informacija da imaju losiju detekciju i opcenito da su "zakinuti" u nekim mogucnostima? Jedini problem zna biti update, ali ljudi koji koriste Eset tj NOD32 godinama znaju kako to rijesiti pa ne znam kako program moze imati losiju detekciju tj. mogucnost uklanjanja "smeca"? Mozda zato sto "piratska" verzija MOZDA ne skida update svakih 15-ak min ili...?

Srozo se eset nekad najbolji danas samo loš

Random chance seems to have operated in our favor.
15 godina
offline
RE: Problemi s ESET Smart Security

Kad već patiš za piratskim programima i nema neke realne šanse da kupiš licencu, najbolje rješenje ti je da izbrišeš ESS, i skineš trial licencu sa http://www.eset.com/download/free_trial_download.php i svakih 30 dana skineš novu! pozz :)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s ESET Smart Security
M4R10.1 kaže...

Kad već patiš za piratskim programima i nema neke realne šanse da kupiš licencu, najbolje rješenje ti je da izbrišeš ESS, i skineš trial licencu sa http://www.eset.com/download/free_trial_download.php i svakih 30 dana skineš novu! pozz :)

piratska verzija nema veze s tim.

Random chance seems to have operated in our favor.
14 godina
offline
RE: Problemi s ESET Smart Security
Spock kaže...
win32 kaže...
softwaremaniac kaže...

I još samo da napomenem da piratske verzije ESET-ovih proizvoda(NOD32 i Smart Security) imaju puno lošiju detekciju i mogućnost uklanjanja virusa,crva,trojanaca i druge malaciozne gamadi od legalno kupljene verzije bilo kojeg od ESET-ovih proizvida.

 

 Od kuda ti ta informacija da imaju losiju detekciju i opcenito da su "zakinuti" u nekim mogucnostima? Jedini problem zna biti update, ali ljudi koji koriste Eset tj NOD32 godinama znaju kako to rijesiti pa ne znam kako program moze imati losiju detekciju tj. mogucnost uklanjanja "smeca"? Mozda zato sto "piratska" verzija MOZDA ne skida update svakih 15-ak min ili...?

Srozo se eset nekad najbolji danas samo loš

 

Da, priznajem da je recimo NOD32 prio bio "vrh" dok je danas samo prosjecan AV....no ipak mislim da neke stvari ne kostaju bezveze odredenu sumu love, ali ipak da kupujem software onda bih ipak uzeo KIS umjesto Eset SS-a.

Samo ne razumijem ovaj dio koji sam boldao.....

http://www.speedtest.net/result/724268199.png
14 godina
online
RE: Problemi s ESET Smart Security

ja sam prije koristio ESET,MSE,sad koristim Avast! al mislim da ću opet vratit KIS

14 godina
offline
RE: Problemi s ESET Smart Security
softwaremaniac kaže...

ja sam prije koristio ESET,MSE,sad koristim Avast! al mislim da ću opet vratit KIS

 

Da kupujem software tj. da ne koristim free rijesenja, definitivno bi i moj izbor bio KIS.

I sada kada se sjetim kako je prije par godina bilo lako sa svim programima tj. piratlukom. Skines uvijek najnoviju verziju programa, crack (serial, patch ili nesto trece) u deri.....danas je recimo KIS primjer kako zakomplicirat zivot ljudima koji ga ne zele kupiti nego zele koristiti verzije programa sa neta. 1000 zezancija za kljucevima, aktivacijama.....crackovima...patchevima...totalno se ne isplati toliko zezat. Ako se vec ide na takvo rijesenje i ja bih radije kupio program, nego se toliko zezao svakodnevno sa tako glupom stvari kao sto je AV i FW koje namjestis i ne razmisljas vise o njima...a ne svakodnevno traziti nove kljuceve i gluposti!

http://www.speedtest.net/result/724268199.png
14 godina
online
RE: Problemi s ESET Smart Security

Ja ću stavit onu verziju KIS-a ili KAV-a

Koja manje opterećuje komp??

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.3.2010 21:41 (softwaremaniac).
14 godina
offline
RE: Problemi s ESET Smart Security
win32 kaže...
softwaremaniac kaže...

I još samo da napomenem da piratske verzije ESET-ovih proizvoda(NOD32 i Smart Security) imaju puno lošiju detekciju i mogućnost uklanjanja virusa,crva,trojanaca i druge malaciozne gamadi od legalno kupljene verzije bilo kojeg od ESET-ovih proizvida.

 

  Od kuda ti ta informacija da imaju losiju detekciju i opcenito da su "zakinuti" u nekim mogucnostima? Jedini problem zna biti update, ali ljudi koji koriste Eset tj NOD32 godinama znaju kako to rijesiti pa ne znam kako program moze imati losiju detekciju tj. mogucnost uklanjanja "smeca"? Mozda zato sto "piratska" verzija MOZDA ne skida update svakih 15-ak min ili...?

  provjereno piratice imaju lošiju detekciju,a ni original nod 32 nije puno bolji odkad sam stavio kis 2010 spasio sam se,kad je neka ilegalna stranica i ne mogu na nju,imam i nod 32 licenciran ali on ne vrijedi ni lipe,ništa nije bolji od avasta free ili avire free

isti dan otkaz i žuti
14 godina
online
RE: Problemi s ESET Smart Security

Kakvu  konfu imaš?

14 godina
offline
RE: Problemi s ESET Smart Security

imamlpalptop hp 4710 ,procesor core 2 duo 2ghz,4 gb rama,ati radeon 4330

isti dan otkaz i žuti
14 godina
protjeran
offline
RE: Problemi s ESET Smart Security
softwaremaniac kaže...

Ja ću stavit onu verziju KIS-a ili KAV-a

Koja manje opterećuje komp??

 

Koristim KIS 2010  s isključenim firewallom i gotovo ga ne zamijećujem. No i s firewallom troši manje nego recimo Eset Smart Security. KAV nikada nisam probao ali mi neka logika kaže da bi on trebao trošiti još manje jer nema firewall i neke druge stvari koje KIS ima.

13 godina
neaktivan
offline
Problemi s ESET Smart Security

...pomagajte...ocu snimit kaspersky...stisnem da ga instaliram i kaze da moram obrisat eset a vec sam ga obriso??...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problemi s ESET Smart Security
_CR7_ kaže...

...pomagajte...ocu snimit kaspersky...stisnem da ga instaliram i kaze da moram obrisat eset a vec sam ga obriso??...

probaj sa programom ti revo unistaler proci jos jednom!

My Life Is A Very Serious Game...
16 godina
neaktivan
offline
Problemi s ESET Smart Security
Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problemi s ESET Smart Security

pomama za kasperskym?
alat iz metode 2 bi trebao obrisati nod
http://hubpages.com/hub/How-to-uninstall-or-remove-ESET-Nod32-antivirus-totally

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problemi s ESET Smart Security

...nece nikako...neznam sta da napravim...??

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Problemi s ESET Smart Security
_CR7_ kaže...

...nece nikako...neznam sta da napravim...??

Pa ako si pokušao sve alate iz torrentovog i senekinog posta te provjerio i počistio možebitne zaostatke iz metode 3 ( senekin link ),a Kaspersky i dalje pronalazi onaj file ili što već: on-access scanner probaj slijedeće:

 

Otvori registry editor i nađi:

 

1. HKEY_LOCAL _ MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Services/eamon - pa na taj eamon ( ako postoji ) desni klik i delate.

2. HKEY_LOCAL _ MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Services/ekrn - pa na taj ekrn ( ako postoji ) desni klik i delate.

3. HKEY_LOCAL _ MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Enum/Root/LEGACY_EAMON - pa na njega desni klik ( ako postoji ) i delate. Ako se javi greška odnosno upozorenje da ti ta radnja brisanja nije dozvoljena onda desni klik pa na Permission pa u novom prozoru koji se otvori čekiraj FullControl pa Apply te ponovi postupak brisanja.

4. HKEY_LOCAL _ MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Enum/Root/LEGACY_EKRN - pa na njega desni klik ( ako postoji ) i delate. Ako se javi greška odnosno upozorenje da ti ta radnja brisanja nije dozvoljena onda desni klik pa na Permission pa u novom prozoru koji se otvori čekiraj FullControl pa Apply te ponovi postupak brisanja.

 

Sva ova 4 postupka ponovi i provjeri u HKLM/SYSTEM/CurrentControlSet003 i u CurrentControlSet001.

 

NAPOMENA: Ako to budeš radio budi pažljiv, precizan i radi to polako, briši samo navedeno i ništa drugo i nema problema. Radiš na vlastitu odgovornost i autor ovog posta ne snosi krivicu za eventualne možebitne greške nastale nepravilnim brisanjem. No najbolje bi bilo i poželjno da prije svih tih radnji u registryu napraviš kompletan backup registrya.

13 godina
neaktivan
offline
Problemi s ESET Smart Security

...eo ima sam ovo...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s ESET Smart Security
_CR7_ kaže...

...eo ima sam ovo...

jesi koristio kakav registry cleaner? i kako si uopće deinstalirao eset?
veliš da si ga obrisao

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 10:52 (seneka).
16 godina
neaktivan
offline
Problemi s ESET Smart Security

Koristim legalni Eset Smart Security 3 godine i nisam imao nikakvih problema. Jednostavno se ne primjećuje da radi, a sve opcije su uključene. Svaka preporuka!

 

Teško konju kojeg selo hrani i državi koju suknja brani, jedan, dva evo ti ga na
Moj PC  
2 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice