Problemi s Windows 7 64x

poruka: 22
|
čitano: 4.828
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problemi s Windows 7 64x

Dakle u zadnjih dana sam dozivio da mi PC zasteka jednostavno se zamrzne na par minuta... pa sam se odlucio pobriniti za to i uhvatio vremena da ga ocisnim i softverski i hardverski... pobrisao gluposti obrisao ne ptrebne programe i ocistio ga od prasine cak i pastu zamjenio.. sva sreca pa imam hard disk na kojem imam novo peceni windows bas za ovake situacije.. nesto sam bezveze radio na kompu i zamrzne mi se u nekoj igri.. ja ga restartam i pojavi mi se opcija repair i tako ja udem i to brate trajalo 4 sata i nista se nije desilo.. lampica za hard stalno upaljena  a necujem ga da ista radi.. ja ga ponovo restartam i nece da mi digne sistem jednostavno je odlucio da se sam restarta... e sad posto je savrseno radio navedeni windows i posto ne zelim novi instalirati jer imam dosta bitnih stvari na starom.. da li netko zna kako ga popraviti.. npr. unosenjem nekih komandi u sys repair, restore nisam napravio tako da tu opciju mozete iskljuciti.. cd ili flash s instalacijom nemam pa moze neka pomoc?? 

uzizu
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 15:50 (PERO22).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problemi s Windows 7 64x

Pa šta nemaš kod bootanja opciju Launch Startup Repair (recommended) i ispod toga Start Windows Normally? Pokušaj to drugo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problemi s Windows 7 64x

takoder imam taj spasonosni hard disk tako da i to se moze uzeti u obzir za pomoc

uzizu
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problemi s Windows 7 64x

brate naveo sam ti da nakon repair on se sam restarta prilikom dizanja.. dakle dode do boot animacije i restarta se

uzizu
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s Windows 7 64x
PERO22 kaže...

Dakle u zadnjih dana sam dozivio da mi PC zasteka jednostavno se zamrzne na par minuta... pa sam se odlucio pobriniti za to i uhvatio vremena da ga ocisnim i softverski i hardverski... pobrisao gluposti obrisao ne ptrebne programe i ocistio ga od prasine cak i pastu zamjenio.. sva sreca pa imam hard disk na kojem imam novo peceni windows bas za ovake situacije.. nesto sam bezveze radio na kompu i zamrzne mi se u nekoj igri.. ja ga restartam i pojavi mi se opcija repair i tako ja udem i to brate trajalo 4 sata i nista se nije desilo.. lampica za hard stalno upaljena  a necujem ga da ista radi.. ja ga ponovo restartam i nece da mi digne sistem jednostavno je odlucio da se sam restarta... e sad posto je savrseno radio navedeni windows i posto ne zelim novi instalirati jer imam dosta bitnih stvari na starom.. da li netko zna kako ga popraviti.. npr. unosenjem nekih komandi u sys repair, restore nisam napravio tako da tu opciju mozete iskljuciti.. cd ili flash s instalacijom nemam pa moze neka pomoc?? 

To kaj ti ništa nisi čul ,ne znači da se ništa nije radilo.

A to ,kaj si resetiral sistem usred repair procesa mu je vjerojatno bila smrtna presuda i on je sad u boot loopu i samo se restarta.

Faktički ,od njega više ništa. Više ti ne pomažu nikakve ''komande'' ,pogotovo kad nemaš instalacijski usb/dvd.

 

''CD ili flash'' se lako napravi sa sa .iso filea ,a linkova za skidanje ima po cijelom forumu.

 

No ,dobro: izaberi verziju ,skini ,napravi instalacijski dvd ili usb.

 

Windows 7 Home Premium x86 SP1
Windows 7 Home Premium x64 SP1
Windows 7 Professional x86 SP1
Windows 7 Professional x64 SP1
Windows 7 Ultimate x86 SP1
Windows 7 Ultimate x64 SP1

 

Prije same instalacije ,bilo bi pametno backupirati sve osobne/bitne podatke - za to ,posluži se nekim Linux LiveCD-om ili izvadi disk i priključi ga na drugi PC.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 16:05 (kizo2703).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s Windows 7 64x

cd i flash trenutno nemam.. backup sam napravio..zanima me ima li mu spasa s vec navedenim, dakle hard disk na kojem sam sad i hard kojem ne radi windows.. repair opciju i dalje mogu napraviti.. da li da ga pustim da vrti satima ili neku drugu opciju ili jednostavno novi windows pa prebacim backup

uzizu
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s Windows 7 64x

ako budem instalirao novi windows, da li mi preporucujes instalaciju koju si naveo??

uzizu
15 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s Windows 7 64x
PERO22 kaže...

cd i flash trenutno nemam.. backup sam napravio..zanima me ima li mu spasa s vec navedenim, dakle hard disk na kojem sam sad i hard kojem ne radi windows.. repair opciju i dalje mogu napraviti.. da li da ga pustim da vrti satima ili neku drugu opciju ili jednostavno novi windows pa prebacim backup

Ako imaš ''zdrave'' Windowse ,jednostavno stavi disk s njima u PC i skrati muke starima.

 

Međutim ,ako misliš vraćati  system image iz backupa na nove Windowse ,ista stvar ti se može ponoviti.

PERO22 kaže...

ako budem instalirao novi windows, da li mi preporucujes instalaciju koju si naveo??

Da ,jel su ovo provjereno čiste verzije sa MS servera ,bez ikakvog smeća na njima.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 16:20 (kizo2703).
11 godina
neaktivan
offline
Problemi s Windows 7 64x

dakle hvala ti na prijedlogu ali stari windows ima sasvim mali crash.. kada bi imao instalacijski cd postoje li sanse da ga popravim preko cd-a npr da pokrenem repair preko cd-a ili slicno nesto

uzizu
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s Windows 7 64x
PERO22 kaže...

dakle hvala ti na prijedlogu ali stari windows ima sasvim mali crash.. kada bi imao instalacijski cd postoje li sanse da ga popravim preko cd-a npr da pokrenem repair preko cd-a ili slicno nesto

Naravno. Ako to je ''sasvim mali crash'' ,svakako da će instalacijski dvd pomoći.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
11 godina
neaktivan
offline
Problemi s Windows 7 64x

hvala evo upravo skidam tvoj win7 64x nadam se da cu popraviti ;)

uzizu
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s Windows 7 64x
Dame i gospodo imam 3 dvd-a sa windows 7 ultimate x64 SP1 i kad god instaliram aero efekt mi ne radi a linkove su mi davali youtuberi
Ima li tko kakav prijedlog dali treba pri instalaciji pustiti da instalira update?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problemi s Windows 7 64x
CROGamerJosip kaže...
Dame i gospodo imam 3 dvd-a sa windows 7 ultimate x64 SP1 i kad god instaliram aero efekt mi ne radi a linkove su mi davali youtuberi
Ima li tko kakav prijedlog dali treba pri instalaciji pustiti da instalira update?

 Možda da driver gpu-a instaliraš ;)

 

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s Windows 7 64x
Jesam
Kralj sam i to znam ???
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s Windows 7 64x
IMAM Jedan veliki problem.
Instalirao sam vec 5 verzija windowsa 7(nijednome nije radio aero efekt)jednu verziju windowsa 8.1(nakin što sam sve napravio vise se nije htio upalit i 2 legalne verzije windowsa 10 koje su legalne sa microsoft stranice isto su se srusile nakon drugog paljenja.
Moze li biti da mi je neki problem sa hardverom.Moze li biti da imam neki virus u UEFI-u(uefi mi je uvijek bio sumnjiv jer moje racunalo nije imalo biosa).Sve drivere sam instalirao sa originalnog ASROCK i MSI dvd-a.Molim pomoć jer sam već lud 😭😭😭
Kralj sam i to znam ???
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Problemi s Windows 7 64x
Ako imas uefi onda moras i instalacijski medij pripremiti za uefi a plus kaj za win 10 moras gpt tablice kreirati...
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s Windows 7 64x
Daj pliz pojasni
Kralj sam i to znam ???
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s Windows 7 64x
Opet ja sve sam particije ponovno napravio sa gpt parted i instalirao windows 10 koji se nakon 4. Paljenja srusio.
Kralj sam i to znam ???
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Problemi s Windows 7 64x

Jesi siguran da je računalo ispravno?

 

Jer ako ti Win 7, 8 ni 10 ne rade kako treba onda je nešto to hardwarea.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s Windows 7 64x
Procesor 100% graficka 100% i ostale komponente su ispravne i imaju garanciju dali mi moze biti da je to zato jer mi je u uefi podesen IDE nesto na hard disku a ne Isci ili Ahci
Kralj sam i to znam ???
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s Windows 7 64x
Vjerojatno je ispravno procesor jednom overklokan na 4.2 i onda sam spustio na normalnu frekvenciju . Nije mi jasno stvarno zasto se ruse dali mi netko od vas moze poslati link. I dali to kod harda moram promijenit
Kralj sam i to znam ???
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s Windows 7 64x
Peati li itko ovu temu.
I plizz posaljite mi link od nekog provjerenog windowsa
.
Kralj sam i to znam ???
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice