Problemo opet.

poruka: 7
|
čitano: 2.701
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Problemo opet.

Reinstalirao sam windowse xp, i sad, ne mogu uopce ici na microsoftove stranice za neke igre za koje treba net npr. league of legends mi sere za Microsoft internet explorer, i kada probam instalirati nesto od microsofta kao npr. net framework 3.5, nece mi instalirati..

Molim vas za pomoc.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Problemo opet.

Kako neće? Baca neki error?

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
14 godina
neaktivan
offline
Problemo opet.

Da, ne mogu sada reci koji error jer nisam na xp-u, nego na 7-ici, ali kada idem instalirati, samo mi setup zavrsi s porukom da se nije moglo instalirati..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Problemo opet.

Za točnu dijagnozu i riješavanje problema treba nam točan naziv i opis errora, po mogućnosti screenshot...

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problemo opet.

Ma za svaki program izbaci posebni error, uvijek nesto genericki tipa "The setup could not finish" ili "The program could not have been installed" ili nesto tome slicno.

14 godina
neaktivan
offline
Problemo opet.

Ok, ovog se nisam sjetio probati.

Nece mi pored na MS ici ni na stranice bilo kakvog AV softwarea, ali sam skenirao Malwarebytes' Anti-Malwareom, HijackThis-om, SpyBotom i ZoneAlarmom i kazu svi osim HT-a da je Trojan Downloader i da su sredili sve ali nista se ne dogadja. Sve isto. HijackThis ne pokazuje nista. Sve izgleda kao da je virus, ali su problemi poceli odmah po instalaciji OS-a. CD je dobar, prije sam instalirao s istog CD-a i sve je bilo OK. Nakon drugog skena programi pokazuju da je komp cist

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problemo opet.

Ako je problem u instalaciji NET.Frameworka pokušaj prvo instalirati noviju verziju Windows Installera, npr. 3.1, jer se u Windowsima XP prvo mora on nadograditi da bi se mogao instalirati Framework.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice