Program za drivere

poruka: 10
|
čitano: 3.307
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Program za drivere

Ima li program koji mi sam ažurira drivere pošto imam reinstalirati win pa mi se ne da svaki pojedino skidati pa ako ima koji dobar program koji to obavlja umjesto mene :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Program za drivere
Xyloto kaže...

Ima li program koji mi sam ažurira drivere pošto imam reinstalirati win pa mi se ne da svaki pojedino skidati pa ako ima koji dobar program koji to obavlja umjesto mene :)

DriverPackSolution prepozna većinu toga sam.

11 godina
offline
Program za drivere

Vidio sam na warezu da taj program (iso file) ima 7.2 gb da li mi ga se isplati skidati?

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Program za drivere
Xyloto kaže...

Vidio sam na warezu da taj program (iso file) ima 7.2 gb da li mi ga se isplati skidati?

To je puna verzija, mislim da ti je dovoljna i ona od 4,4 GB koja se može spržiti na običan DVD budući da i ona ima driver za skoro svaki hardver koji postoji.

11 godina
offline
Program za drivere

Valja li ova lite verzija od 13 mb mislim da se ona instalira i da mi sam traži potrebne drivere i skida s interneta.

 

http://drp.su/download.htm

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Program za drivere
Xyloto kaže...

Valja li ova lite verzija od 13 mb mislim da se ona instalira i da mi sam traži potrebne drivere i skida s interneta.

 

http://drp.su/download.htm

Pokušaj, s njom nemam iskustva jer sam do saa uvijek koristio onu veću izravno s DVD-a.

11 godina
offline
Re: Program za drivere

Skinu bih taj od 4 gb ali nigdje ne mogu naći link ima samo onaj od 7.2 gb

10 godina
neaktivan
offline
15 godina
offline
Re: Program za drivere
Xyloto kaže...

Ima li program koji mi sam ažurira drivere pošto imam reinstalirati win pa mi se ne da svaki pojedino skidati pa ako ima koji dobar program koji to obavlja umjesto mene :)

 -sad kad malo promisliš, čemu petljanje? Nakon prvog paljenja vidiš što trebaš i instaliraš, dal s medija ili autoupdate. Gotovo za par minuta umjesto (za većinu) beskorisnog skidanja gigabayta drivera koje nikad neće koristiti. KISS kaže, imaj potrebne drivere ako zatrebaju (npr od MBO imaš medij), ne kompliciraj prije nego je komplicirati potrebno. Jedini 'bitan' kao prvi, je mrežni driver (nulti bi bio za kontroler). Do sad si mogao već 84 puta biti gotov.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
neaktivan
offline
Re: Program za drivere
Xyloto kaže...

imam reinstalirati win pa mi se ne da svaki pojedino skidati

Ako nisi vec krenia u reinstalaciju, skini ovaj program, napravi backup drivera i nakon reinstalacije samo restore i to je to

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice