Przenje datoteka na CD/DVD sa lozinkom

poruka: 8
|
čitano: 2.710
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Przenje datoteka na CD/DVD sa lozinkom

Pozdrav,

Treba mi najlaksi nacin da na CD sprzim neke datoteke, a da pri tom postavim password na iste. Znaci da mi trazi password za otvaranje tog CD-a poslije, ali da se to moze pokrenuti na svakom racunaru, ne samo na ovom gdje bi imao instaliran taj softver za przenje sa passwordom.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Przenje datoteka na CD/DVD sa lozinkom

Zar takvo nešto postoji? Neko najjednostavnije rješenje bi bilo da sve što želiš staviti na CD/DVD, staviš u zip i na zip password. Čisto sumnjam da postoji software koji bi stavio password na CD, možda nekakava enkripcija?

“Why is marijuana against the law? It grows naturally upon our planet. Doesn’t the idea of making nature against the law seem to you a bit.. unnatural?” ― Bill Hicks
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Przenje datoteka na CD/DVD sa lozinkom

e ne znam da li postoji,zato i pitam :/

 

Kakve su sanse za probijanje sifre na winrar ako tako sprzim?

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Przenje datoteka na CD/DVD sa lozinkom

Napravi samoraspakirajući .rar sa passwordom. Ne treba ti ništa na na PCju gdje to želiš pokrenuti/raspakirati.

 

Vrijeme za crackanje? Pa, ovisi o lozinki. Provjeri ovdje koliko je dobra. I izračun koliko vremena treba za crackanje.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
13 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Przenje datoteka na CD/DVD sa lozinkom

To ne funkcionira. Pokušavao sam ja sa programom "cRARk" i na arhivi od 1mb sa passwordom od 8 znakova koji je sadržavao mala i velika slova, brojeve i spec. znakove je trajalo, trajalo i trajalo... Nakon 48h sam ga ugasio jer je proc bio zakucan na 100% cijelo vrijeme, nisi mogao raditi. Na nekom i7 bi možda i manje potrajalo ali crackanje se eksponencijalno produžuje sa veličinom rar fajla. Enkriptiraj ga sa AES enkripcijom i miran si. Nitko sa "kućnim" PCjem to neće crackati u razumnom roku (manje od mjesec dana 24/7 rada).

http://nighthawk-software.blogspot.com/
13 godina
neaktivan
offline
Przenje datoteka na CD/DVD sa lozinkom

Hvala puno.

Samo jos da mi pomognes da znam sta je AES enkripcija, kako to funkcionira.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Przenje datoteka na CD/DVD sa lozinkom
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice