Restarta mi se komp

poruka: 10
|
čitano: 2.157
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Restarta mi se komp

 

Imam problem sa kompom zadnjih tjedan dana. Znači svako jutro kad ga upalim on se digne do pola i onda se restarta sam od sebe 1 do 2 puta. Nakon toga radi sve normalno do nekih 7-8 navecer kad se opet jednom do dva puta restarta sam od sebe. Već sam imao taj problem prije cca 2 godine, al se je riješio sam od sebe... O čemu se tu zapravo radi??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Restarta mi se komp
Realista kaže...

 

Imam problem sa kompom zadnjih tjedan dana. Znači svako jutro kad ga upalim on se digne do pola i onda se restarta sam od sebe 1 do 2 puta. Nakon toga radi sve normalno do nekih 7-8 navecer kad se opet jednom do dva puta restarta sam od sebe. Već sam imao taj problem prije cca 2 godine, al se je riješio sam od sebe... O čemu se tu zapravo radi??

 Mogu biti bluescreenovi. Pogledaj u mnidumps mapi, ima li čega i je li ispravno konfigurirano stvaranje takvih datoteka pod Startup and recovery options. Navedi koje komponente imaš. Najviše me zanima napajanje. Točan model, jačina i starost.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
15 godina
neaktivan
offline
Restarta mi se komp

imam neki filing da je do onog gdje idu CD. u kucistu. unutra nema ništa a čuje se koda vrti CD. kad stisnem gumb da se otvori ladica restarta mi se komp... šta da radim? nekužim se baš dobro u kompove, pa mi probajte onak lakše objasnit...

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.1.2015 23:16 (Realista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Restarta mi se komp

može biti kabel-konektor ili CD.. odspoji oba kabla i vidi dali tad radi ostatak računala.. ili ne diraj i zovi majstora.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
Re: Restarta mi se komp
softwaremaniac kaže...
Realista kaže...

 

Imam problem sa kompom zadnjih tjedan dana. Znači svako jutro kad ga upalim on se digne do pola i onda se restarta sam od sebe 1 do 2 puta. Nakon toga radi sve normalno do nekih 7-8 navecer kad se opet jednom do dva puta restarta sam od sebe. Već sam imao taj problem prije cca 2 godine, al se je riješio sam od sebe... O čemu se tu zapravo radi??

 Mogu biti bluescreenovi. Pogledaj u mnidumps mapi, ima li čega i je li ispravno konfigurirano stvaranje takvih datoteka pod Startup and recovery options. Navedi koje komponente imaš. Najviše me zanima napajanje. Točan model, jačina i starost.

 di to moram kliknut da nađem??

15 godina
neaktivan
offline
Restarta mi se komp

koda ga guši prašina ipak. otvorim ja kućište i čistim, al možda ne dobro?!?

zna neko šta bi sve trebao čistit unutra? help please!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Restarta mi se komp
Realista kaže...
softwaremaniac kaže...
Realista kaže...

 

Imam problem sa kompom zadnjih tjedan dana. Znači svako jutro kad ga upalim on se digne do pola i onda se restarta sam od sebe 1 do 2 puta. Nakon toga radi sve normalno do nekih 7-8 navecer kad se opet jednom do dva puta restarta sam od sebe. Već sam imao taj problem prije cca 2 godine, al se je riješio sam od sebe... O čemu se tu zapravo radi??

 Mogu biti bluescreenovi. Pogledaj u mnidumps mapi, ima li čega i je li ispravno konfigurirano stvaranje takvih datoteka pod Startup and recovery options. Navedi koje komponente imaš. Najviše me zanima napajanje. Točan model, jačina i starost.

 di to moram kliknut da nađem??

 http://www.sevenforums.com/tutorials/174459-dump-files-configure-windows-create-bsod.html

Provjeri je li uključen prikaz skrivenih datoteka.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
15 godina
neaktivan
offline
Restarta mi se komp

kod mene to izgleda tak... jel to ok ili moram nešto mjenjat?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Restarta mi se komp

može neko pomoć? svako jutro kad ga palim, mi se 2-3 restarta. koda ga nešto guši.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Restarta mi se komp

Ako imaš negdje sa strane, probaj sa drugim hardom, za početak. Nagledao sam se toga. Ali, kao što kaže *maniac, lako moguće da bi moglo biti problematično i napajanje

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice